Jump to content
Dogomania

Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)


mikoada

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaktualizowałam post rozliczeniowy, Kaji niestety zaczyna brakować pieniędzy... W marcu wpłynęło tylko 50zł z deklaracji stałych, a jutro trzeba opłacić hotelik (300zł). Do tej pory ratowały nas jednorazowe wpłaty, ale one niestety się kończą i w kwietniu może być naprawdę kiepsko... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']W poście rozliczeniowym jest wpisana moja wpłata na kwiecień, ale ja nie wpłacałam jeszcze na kwiecień (ostatnia poszła na marzec) ;)[/QUOTE]

salibinko z tego co pamiętam to Ty od samego początku byłaś jedną wpłatę do przodu... Pierwszą wpłaciłaś w październiku, a że Kaja jechała do hotelu dopiero w listopadzie to zaczęłam liczyć wpłaty dopiero od listopada ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Zapomnieliśmy-słowo i dzięki za przypomnienie.Ile?
Tak jak napisałam osobie,która przypomniała nam-uzupełnimy wpłatę.Deklaracja nasza z końcem tego m-ca przestaje być aktualna z powodów osobistych.Proszę o wybaczenie nie będę na ten temat ani dyskutować ani się tłumaczyć.Także uzupelniam zaległościi kończę deklaracje.
czekam na konto na PW-kwotę,która przekaże podałam na PW.
E/W

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']salibinko z tego co pamiętam to Ty od samego początku byłaś jedną wpłatę do przodu... Pierwszą wpłaciłaś w październiku, a że Kaja jechała do hotelu dopiero w listopadzie to zaczęłam liczyć wpłaty dopiero od listopada ;)[/QUOTE]

Hmm, to może dodaj, proszę, do marca wpłatę kwietniową a kwiecień zostaw wolny. Wiem, niewiele pomoże, ale zawsze odrobinę, a sytuacja finansowa, widzę, kiepska u Kaji...

Co u niej słychać, jak zdrowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Myślę, że jedzenie powinno się już kończyć. Ale teraz i tak się tym nie zajmę, do 20 marca niczym się nie zajmę... :( Każdy dzień spędzam w innym mieście. Tylko czasem się dorwę do kompa i sprawdzam co u psiaków.[/QUOTE]

To moze ktos moglby sie tym zajac i skontaktowac z Bjutka. Nie mozemy przeciez zostawic Kajusi bez jej specjalnej karmy (ja mieszkam niestety za daleko :( )

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do Agnieszki, mówi, że jeszcze nie trzeba, (no bo przecież Kaja dostała karmę w spadku po Kajtku, a w mrozach trochę "przyoszczędziła" bo dostawała nielegalnie mięsko. Mają zważyć to co zostało i powiedzieć mi na ile starczy. Kaja czuje się bardzo dobrze. Nie ma z nią żadnego kłopotu, ale Satyrek miał w sobotę poważny kryzys :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Zadzwoniłam do Agnieszki, mówi, że jeszcze nie trzeba, (no bo przecież Kaja dostała karmę w spadku po Kajtku, a w mrozach trochę "przyoszczędziła" bo dostawała nielegalnie mięsko. Mają zważyć to co zostało i powiedzieć mi na ile starczy. Kaja czuje się bardzo dobrze. Nie ma z nią żadnego kłopotu,[B] ale Satyrek miał w sobotę poważny kryzys [/B]:([/QUOTE]
A jak jego sytuacja wygląda dzisiaj?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek cegiełkowy dla mielczaków:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/225140-Podaruj-bezdomniaczkom-z-Mielca-ciasteczko-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-31-marca.?p=18891911#post18891911"]http://www.dogomania.pl/threads/2251...1#post18891911[/URL]

Podaruj im choć jedno ciasteczko! One nie mają nic... daj im chwilę radości! Dla Ciebie to tylko kilka złotówek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A jak jego sytuacja wygląda dzisiaj?

pzdr.[/QUOTE]

Satyrek się podniósł! Znowu pomogły cieczki. (No i zastrzyk ze sterydem), ale na razie (odpukać) telepie się na koślawych nóżkach...

Kaji niestety trzeba w końcu kupić wor karmy. Tyle, że w jej kasie zdaje się brakuje na sam hotel... Będę pytała czy TOZ by może raz nie zasponsorował jej jednego wora...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...