Jump to content
Dogomania

Podpalana diablica Kati i Misia [*]


Paula03

Recommended Posts

Od razu mówię zanim obejrzyjcie :eviltong:
Miałam więcej zdjęć niż nagrań, dlatego 3/4 filmu to zdjęcia :evil_lol: Do tego jeden filmik mi ucięło kawałek, a jedno nagranie porządnie się zacina... Nigdy więcej nie zrobię żadnego filmu w Windows Movie Maker...
Miłego oglądania, mam nadzieję, że nikogo nie zanudzę na śmierć :diabloti:

[video=youtube;kcByOx7_ITQ]http://www.youtube.com/watch?v=kcByOx7_ITQ&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='westie_justa']Zacny film! :mdrmed:[/QUOTE]

[quote name='understandme']Hej :loveu:
Świetne zdjęcia z obozu! :loveu: Musieliście mieć super zabawę, tylko pozadrościć ;)
Pozdrawiamy :)[/QUOTE]

[quote name='Kashdog']Kati bardzo ładnie pracuje :)[/QUOTE]

[quote name='Demowata']Filmik boski. Świetnie razem pracujecie. :loveu:[/QUOTE]

Dziękujęmy :loveu:

[quote name='unikatowydiament']buziaczki zasyłamy:)[/QUOTE]

Dzięki i nawzajem :)

[quote name='Kaja10014'],,Aaaa, i nie zaliczyła streefy" xd[/QUOTE]

:diabloti:

[quote name='Onomato-Peja']Ten obóz to super sprawa z tego co widzę. Zazdraszczamy. ;) Ile to to kosztowało?[/QUOTE]

550 zł :) + dodatkowe 50zł za udział w zajęciach frisbee z Paulą Gumińską :)

[quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:)[/QUOTE]

Witamy! :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy po krótkiej przerwie :p

Wszystkie zdjęcia Kati z obozu dostępne u mnie na fb:
[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.356606174415282.80535.100001977071736&type=1&l=7aeb8e352a[/url]


Niestety wraz z początkiem roku szkolnego dopadł mnie brak czasu... także raczej nie ma co liczyć na częste dodawanie zdjęć :)

No, ale nie przynudzając :evil_lol:
Ostatnią niedzielę wakacji spędziłam niestety bez Kati (czego po części żałuje) na finałach DCDC w Warszawie. Strasznie mi się podobało, świetni ludzie, cudowna atmosfera! Warto było! Za rok obowiązkowo będę :)
No moim koncie na yt wrzucam powoli filmiki z zawodów z free :) Jakby ktoś chciał pooglądać to zapraszam:
[url]http://www.youtube.com/user/Paula03030?feature=mhee[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']miłego weekendu:)[/QUOTE]

[quote name='Natalia&Cody']Bardzo ładnie ze sobą pracujecie :) Udany z Was duet![/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']głaski ślemy:)[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo :loveu:

[quote name='Asiaczek']Wiadomo, szkoła..... ma, niestety, swoje wymagania;)
Ale my tu sobie cierpliwie poczekamy na Was:)

pzdr.[/QUOTE]

No niestety, dopiero minęły dwa tygodnie w szkole, a ja już mam urwanie głowy :)





Ta tygodniowa obecność nie była spowodowana szkołą :) Komputer mi padł, prawdopodobnie dysk twardy więc wszystkie zdjęcia i filmy, których nie zgrałam sobie ( a trochę tego było) niestety przepadły... Przechodzę wewnętrzne załamanie :diabloti: Mam nadzieję, że nauczy mnie to czegoś :evil_lol: A rodzice wreszcie zdecydują się na lepszy komputer :evil_lol:
No niestety ma to swoje konsekwencje i póki co korzystam z laptopa, dlatego zdjęć raczej na razie żadnych nie będzie...

Na domiar złego mój pies kamikadze zrobił coś sobie w tygodniu z łapą...
Na spacerze zwiała mi za zającem i wróciła kulejąc na prawą przednią łapkę. Od razu obejrzałam czy znowu niczego sobie nie rozcięła, ale nie. Nic jej się nie wbiło... Ale mina Kati mówiła, że bardzo to ją boli. No to przerywamy spacer i do domu. Kati się położyła i za nic nie chciała wstać... Musiało ją naprawdę boleć... Jakoś udało nam się wrócić do domu. Obejrzałam, obmacałam dokładnie łapy, ale nic nie było, Kati poszła spać.
Spała, spała, spała kompletnie jak nie mój pies. Obudziła się, przeszła po domu, nie kulała, ale nie chodziła normalnie. Rozmyślałam nad wetem, ale jakoś wszystko minęło kolejnego dnia, znowu miałam swojego przygłupa :diabloti: :D
Póki co stale ją obserwuje, ale jestem dobrej myśli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']na pewno wszystko będzie ok,miłej niedzieli:)[/QUOTE]

Dziękuję :)

[quote name='dOgLoV']zdjecia z obozu śliczne :loveu:[/QUOTE]

Też tak uważam :)

[quote name='unikatowydiament']doberek :) :)[/QUOTE]

Hej :D







Dzisiaj byłyśmy z Kają na wystawie psów w Łodzi, bardzo fajnie było sobie popatrzeć na różne rasy. Stwierdzam jednak, że muszę się dokształcić co do wystaw, bo poza podziwianiem nie miałam pojęcia o co chodzi :diabloti:
Z wystawy wróciłam z jakimiś smakami i dyskiem :D
Zastanawiam się tylko po co mi tyle dysków jak nasz poziom frisbowy stoi w miejscu... ;)

Na szczęście, a może i niestety :evil_lol: komputer mam sprawny, jednak to nie dysk padł :)
Jak naładuje baterie i w tygodniu będzie ładna pogoda postaram się o zdjęcia :D
Może w naszych nowych taksówkach, zobaczymy jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...