Jump to content
Dogomania

Najukochańsze celinkowe Muszkieterki Atos(*),Dżekuś (*),Hektor(*).Dumka,Pirat i Fokus


Celina12

Recommended Posts

Moj cudny Konik,jak On ladnie trzyma ta zabke w raczkach swoich slicznych....Czekam na reszte moich kochanych psiaczkow...Mureczka przepiekna..ale bym ja wycalowala..:)A moj zabek,a raczej jego brak,boli strasznie,troche musialam miec ciete dziaslo bo wyszedl tylko kawalek 8....znowu atybiotyki i opuchlizna..bleee

Link to comment
Share on other sites

Biedna żabka, co ona temu Kasztankowi zawiniła, co???

Ofeczka ciągle ledwo ciepła, zmęczona i słaba. Miała też wyciętą narośl z łapiny (tej niebieskiej) i dzisiaj łapka spuchła mocno, ale opatrunku mam nie zdejmować na razie, więc tylko poluźniłam.

[IMG]http://images23.fotosik.pl/22/586393db69fd843cmed.jpg[/IMG]


Aniu, współczuję z powodu zęba, to strasznie boli po wyrwaniu, ja pamiętam że brałam leki przeciwbólowe bo bez tego ani rusz...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję kochani, Ofeczka na pewno szybko wyzdrowieje z tyloma przyjaciółmi wokół.

A tutaj cycoch Celinki w wielkiej walce na zęby i pazury.

[IMG]http://images26.fotosik.pl/22/9aa83eff2b460a49med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images29.fotosik.pl/22/1447ae9271bb15c3med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Moje kolorowe Rączuchny Ofeczki-zdrowiej Malutka szybciutko!!!:loveu::loveu:

Karolku a co Ty tak męczysz Dofinkę cio???Całuski dla WAS Neris....

Mateusz u nas nie pada ale ciemno i szaro :shake:

Aneczko-jak tam ząbek??? A właściwie jego brak???

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje celinko za piekny bazarek :loveu: a cioteczki za wspieranie licytacji :loveu:
Chcialam jeszcze obwiescic mila rzecz,chociaz nie wiem,czy ciotki pamietaja-takie paskudziatko,z boksu,gdzie mieszka Gajowka.Paskudziatko poszlo wczoraj po 2,5 roku do domu :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie-my dalej walczymy z malowaniem-masakra-trzeba drapać wszystkie ściany i sufit-ile tu farby-nikt przed nami nie drapał - tylko malował:shake:.
Nie mamy już sił....a mieliśmy malować jeszce łazienkę, korytarzyk , schody, dwa pokoje . Z holem nie wyrobimy się do Piotra wyjazdu :-(:-(

Jamniki dzielnie pomagają-roznosząc kawałki farby...mówią,że tak trzeba i już.Dumcia zaniosła kawałek gruzu pod poduszkę, Atosik ma drapaczkę w kocyku a Harnaś chodzi z pędzlem..mam jakieś zdjęcia ale to dam jak znajdę na to czas.....

Pozdrawiamy Wszystkich-:loveu::loveu::loveu:

Aneczkę dalej boli :-(:-(:-(-co Ona ma z tymi zębami-po co wogóle te ósemki wyrastają-boli jak rosną-szybko się psują i jeszcze narobią bólu po wyrwaniu:shake: Trzymaj się Córeczko.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mnie boli,jestem opuchnieta,wygladam jak chomik z jednej strony...biore tabletki przeciwbolowe i antybiotyk,ale to nic nie pomaga:( nie umiem chodzic,lezec...ciagle boli....zaraz bede wyrywac sobie wlosy z glowy:) A co do malowania,to Mamus wazne,zeby bylo przygotowane pod malowanie(bo ja gipsowac nie umiem)a jak przyjade to bedziemy malowac...uwielbiam malowac..:D

Link to comment
Share on other sites

28 sierpnia. Rany, kiedy to było...:roll: Z suknią dobrze robisz, ja swoją odebrałam za wcześnie, z tego stresu schudłam i na ślubie była na mnie za luźna. Dobrze, że w biodrach się trzymała, bo inaczej można by oglądać roznegliżowaną panią młodą.:evil_lol:

Już się nie mogę doczekac zdjęć z Waszego ślubu. Pięknie będziecie wyglądali. :loveu::loveu: Ciekawe czy Celinka nie będzie płakać?? No chociaż jeden ślub już za Wami, ale to i tak zawsze jest wzruszający moment.

Link to comment
Share on other sites

My mamy 25 sierpnia:D mam nadzieje,ze schudne choc narazie nic na to nir wskazuje...obym tylko schudla....a co do sukni to juz mialam wybrana z interentu,wydrukowalam i zanioslam do salonu,ale teraz juz mam koszmary i juz nie wiem czy mi sie ta suknia podoba...czy to jest normalne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...