Jump to content
Dogomania

Po wspaniałym tymczasie u elinki Pusia trafiła do NOWEGO DOMU w Katowicach!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='paulinken']Czy dla Puszka potrzebna są deklaracje, czy jednak jedzie do DT za karmę?
Ja mogę dorzucić 10zł stałej, póki co...[/QUOTE]

Paulinken dziękujemy :lol:.
Deklaracje są Puszkowi bardzo potrzebne,
bo nawet w dt u elinki też będą pieniążki potrzebne na jedzenie, veta, ewentualnie jakieś szczepienia.

Poza tym potrzebne są jeszcze fundusze na transport pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Puszek do hotelu . Jeżeli DT mówi,że psiak musi być wykastrowany a Puszek chyba nie jest.[/QUOTE]

Ale UMILki też nie wiem czy ta kastracja nie jest potrzebna, a poza tym elinka pisała że mógłby już u niej być wykastrowany.
No i wiadomo, mniejsze koszty byłyby.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie decydujcie, ja ze swojej strony propozycję DT nadal podtrzymuję (dla Puszka). Z kastracją nie ma problemu, mogę to załatwić u siebie zaraz po przyjeździe psa do mnie. Chodziło mi tylko o to, że w schronie by było taniej, no bo Puszek tych deklaracji nie ma zbyt wiele. Na wątku jest Dark, dla psiaka to wielka szansa. Porobię Puszkowi zdjęcia i zrobimy mu śliczne Allegro. Transport też by trzeba szukać w miarę możliwości jak najtańszy. Zaczęły się wakacje, ludzie się przemieszczają, może trafi się jakaś okazja do Inowrocławia za darmo??? Tylko, proszę sprawdźcie, czy chłopak nie rzuca się na dzieci. Wiem, że Puszek do wszystkich merda ogonkiem, ale jednak wolałabym mieć tę pewność. No i u babci jest jeszcze kot.

Link to comment
Share on other sites

Elinko, wielkie dzięki za ofertę dt dla Puszka. Mam nadzieję że Klaudus uda się sprawdzić jego reakcję na dzieci. UMilki tez jest dziecko chyba, więc tak czy siak musi być łagodny

Elinko, ale przemyśl to jeszcze, zdrowie jednak najważniejsze..

Link to comment
Share on other sites

Operację będę miała we wrześniu więc te dwa miesiące trzeba wykorzystać. ;)


Wy decydujcie, ja zaczynam pytać o transport:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187818-Bardzo-pilnie-potrzebny-transport-z-sosnowca-do-gda%C5%84ska...zap%C5%82ac%C4%99-za-przejazd%21%21%21%21%21%21%21%21?p=14973525#post14973525"]http://www.dogomania.pl/threads/187818-Bardzo-pilnie-potrzebny-transport-z-sosnowca-do-gda%C5%84ska...zap%C5%82ac%C4%99-za-przejazd!!!!!!!!?p=14973525#post14973525[/URL]

Link to comment
Share on other sites

mysle,ze to bardzo dobra propozycja ze strony Elinki ,da wam to czas do wrzesnia by cos dla psiaka wykombinowac (uzbierac kase,a moze nawet jakis DS).takie szanse nie trafiaja sie tu zbyt czesto
uklony w Twoja strone Elinko :)

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś może nawiązać kontakt z Martecek (dziewczyna ma dary na bazarek) i zrobi bazarek Puszkowi? Ja nigdy jeszcze bazarku nie robiłam, a chłopak jest przecież w potrzebie.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188415-Do-oddania-ciuszki-na-bazarek-dla-potrzebuj%C4%85cych-[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

Deklaruje 20,-/m-c. Prosze zrobcie na 1szej stronie zestawienie deklaracji i konkretne dalsze plany, bo czytam pare ostatnich stron i nijak sie nie orientuje na czym stoi i czy na czyms stoi.
(Mam nadzieje, ze wytrzymam kolejna stala deklaracje :( )

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja Puszka wygląda tak na chwilę obecną, że psiaka czeka wywózka za kilka, kilkanaśnie dni.
Mamy takie propozycje rozwiązania:

1 opcja to płatny dt/hotelik UMILKI , okolice: Łowicz. Koszt: 300zł plus na ewentualnego veta.
2 opcja to dt u elinki na dwa miesiące, okolice: Inowrocław, koszt: jedzenie oraz na ewent.vet, szczepienia.

Inne wydatki :
transport,
kastracja.

Dziękujemy bardzo za wsparcie dla Puszka :).

Link to comment
Share on other sites

[I]Puszka widziałam dzisiaj.
Siedzi sam w kojcu - na widok człowieka podskakuje wysoko - jakby chciał,żeby Go nie przeoczyć :)

Kasiu witam na wątku ;)
Jak Ty tu trafiłaś?? ;)
Widzę,że Świnoujście też kibicuje Puszkowi :)
Dziękuję! ;)

[/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]Deklaracje jakie są na chwilę obecną,[/B]
[COLOR=DarkOrange][B]stałe:[/B][/COLOR]
100zł/mc - skarpeta kudłaczy
10zł/mc - paulinken
20zł/mc - Certusowa
[B][COLOR=DarkOrchid]jednorazowe:[/COLOR][/B]
15zł - Lolalola
20zł - haliza

[B][COLOR=Red]Kto się jeszcze dorzuci i uratuje Puszka przez Mysłowicami ?![/COLOR][/B]

[B][COLOR=DeepSkyBlue]Dodatkowo jest 150zł na hotelik albo na kastrację.[/COLOR][/B]



[COLOR=Green][B]Wszystkim bardzo bardzo dziękujemy w imieniu Puszka :loveu:.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...