Jump to content
Dogomania

Mała kaleka DZIUBEK zmarł. Koniec jego króciutkiego nieszczęsnego życia.


Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to podsumowując -będziemy mieli wiadomości co jakiś czas od ladySwallow ,pewnie ok raz w tygodniu bo zauważyłam że dziewczyny są coś koło poniedziałków,i nie ma co pisać -jak tam u Dziubka? i deklaracji też mamy mało 70,- pewnych ja i lika dołożymy ale to i tak do 240 ,- brak

Link to comment
Share on other sites

osobisty kontakt mieli z Dziubkiem tylko Rodzice Maciusia ale wiedzą tyle że to wg wetow stara sprawa ,niebolaca i operacyjna pewnie po badaniach,teraz jest w schronie i kontakt z nim mają dziewczyny ktore tam pomagają ale nie odzywaja sę to znaczy że go jeszcze od piątku nie widziały i nic nam nie powiedzą :( musimy czekać :(

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z wątku jamników do adopcji.
To chyba nie musi być jamnik, może on się tym ludziom spodoba.



-793770046 - to tel. panstwa Łapacz k/magnuszewa. nie znam ludzi, chcą adoptowac jakiegos małego psa np. jamnika. pies nie moze niec agresji, w domu 5letnie dziecko.

Link to comment
Share on other sites

Odezwała sie Myszka bedzie robiła chłopakowi ogloszenia,tylko chwile to potrwa bo jest duza kolejka napisałam ze sprawa pilna.Trzeba poprosic cioteczki jak beda w schronie zeby małego wzieły na spacer i zobaczyły troche jego charakterek.Mam nadzieje ze chłopak sie trzyma

Link to comment
Share on other sites

5 letnie dziecko i taki maly piesek ...az mi skora cierpnie ...pies nawet jesli teraz nie jest agresywny to wczesnie lub pozniej moze sie okazac ze bedzie sie bronic i wyladuje wiadomo gdzie...
troche wiekszxy pies to rozumiem

Link to comment
Share on other sites

rodzice ,mam pomysła ale to dosyć luźne rozumowanie-bo gdyby Dziubka można było zabrać ze schronu ,bo ma hotelik pod Wrocławiem (rozumiem że uprzedzony o łapce psiulki i braku szczepień) nasze dziewczyny szukają transpotru do warszaway a tam Mru na wątku transportowym pisze o transporcie z warszawy do wrocławia więc jakby tak wszystko zgrać to może Dziubek byłby w hoteliku ,wiem brak deklaracji ale jaby tak za pierwszy miesiąc gdzieś skołować a potem dozbierać kasę , -powtarzam to tylko lużne rozumowanie -jakby ktoś świeży przczytał,przetrawił i ocenił to kto wie co z tego by wyszło ,tylko trzebaby sprintem żeby Mru zaklepała miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...