Jump to content
Dogomania

Znaleziony spaniel czeka na dom!


faith35

Recommended Posts

Dnia 3.06.2010r. około godziny 15 znalazłam spanielka, płeć pies. Był cały w kołtunach. Wykąpałam go, kołtuny w miarę możliwości poobcinałam, chodź niektóre pozostały, bo piesek był niecierpliwy, a nie chciałam narażać go na stres. Wykąpałam go. Przeraziłam się jego widokiem! Urodą spaniela są przede wszystkim uszy, a on wyglądał, jakby ich nie miał! Wytarzał się już pewnie dawno w błocie, a uszy zmieniły się w dwie, wielkie kule błota. Dobrze się zachowywał podczas kąpieli. Dzwoniłam po ogłoszeniach, czy ktoś nie zgubił, jedna Pani z Ostrowa Wlkp. się nim zainteresowała, ale po wysłaniu fotek na e-maila okazało się, że to nie jej psiak. Szkoda, bo psiak jest super. Miał niewielką ranę na brzuchu, czuć mu było wystające żebra. Kolor rudy, długi ogonek. Czuprynka jasna na głowie. Piesek teraz przebywa w schronisku, ale z pomocą kogoś, kto mieszka w ZG i jest, że tak powiem 'zaprzyjaźniony' ze schroniskiem, to mogę go wziąć na tymczas, jednak potrzebny jest ktoś, kto pojedzie ze mną do schroniska. Jak nauczę się wklejać zdjęcia, to z chęcią to zrobię, bo tinypic.com nie działa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=red]Do góry spanielku, hooop !!! Dodam fotkę, może wtedy będzie większe zaiteresowanie...?[/COLOR] ;(

[IMG]http://i47.tinypic.com/15ias74.jpg[/IMG]

Pogadam z mamą, może zapewnimy mu DT lub nawet jak wszystko dobrze pójdzie to DS ... 3majcie kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wykrywka']Faith35 jaka jest decyzja mamy?
Nie jestem pewna czy mówimy o tym samym spanielku ale wczoraj widziałam młodziutkiego, jasno- rudego, po prostu cudo. Do tego taki łagodny, nie protestował nawet przy wyciąganiu kleszcza :shake:.[/QUOTE]

tak, to właśnie ten :loveu::loveu: taki spokojniutki, to on, tylko miał taki owłosiony pyszczek, a jak tam z jego pielęgnacją, wiadomo coś na ten temat ? :placz::-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...