Jump to content
Dogomania

Lonia i jej córka Lena cierpiały na wysypsku Lonia w DS, Lena w fundacji.


Temida

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marysiu na razie Lonia będzie utykać, być może kiedyś się to poprawi. To, że ta łapka jest w takiej formie to jest cud. Przecież w początkowej wersji miała być amputowana, poźniej miała nie stawać, a teraz się podpiera.
Rozmawiałam wczoraj z p. Rafałem. Miał zadzwonić do Państwa, którzy czasem dokarmiają Lenkę. Wiem, że codziennie do nich dzwoni, jest także w kontakcie z urzędniczką z gminy. Powiedział, że jeśli tylko uda się ją odłowić to natychmiast mnie zawiadomi i przywiezie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Marysiu na razie Lonia będzie utykać, być może kiedyś się to poprawi. [B]To, że ta łapka jest w takiej formie to jest cud.[/B] Przecież w początkowej wersji miała być amputowana, poźniej miała nie stawać, a teraz się podpiera.
Rozmawiałam wczoraj z p. Rafałem. Miał zadzwonić do Państwa, którzy czasem dokarmiają Lenkę. Wiem, że codziennie do nich dzwoni, jest także w kontakcie z urzędniczką z gminy. Powiedział, że jeśli tylko uda się ją odłowić to natychmiast mnie zawiadomi i przywiezie.[/QUOTE] Temida wiem ,że to cud. Cały czas czytam wątek. Ten cud Lonia zawdzięcza Tobie. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Postaram się po pierwszym wrzucić trochę kaski dla niej ( a może już dla Lenki :-) ).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję pięknie za zaproszenie na wątek.
Nie mogę w tej chwili zadeklarować wpłaty, ale mam jeszcze z bazarku zestawy ogłoszeniowe, może się przyda taki zestaw dla Lonii?
A jej córka jest nadal na wysypisku? Przepraszam, ale nie czytałam całego wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Irenko jeśli masz wolny to się przyda. Lenka ewakuowała się z wysypiska dlatego tak trudno ją namierzyć. Pojawia się tam bardzo rzadko i na parę minut. Takie informacje otrzymałam. Dziękuję Ci za przybycie.[/QUOTE]

Trzymam w takim razie kciuki za łapanie Lenki. Jeżeli były z Lonią tak zżyte, to pewnie teraz obie bardzo cierpią:-(.
Jeżeli możesz to prześlij mi zdjęcia na mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Tekst wezmę z pierwszej strony.
A allegro ma?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...