Jump to content
Dogomania

Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taki mam nr z internetu 605-85-85-85 pomoc drogowa holowanie itd
dzwoń powiedz gdzie stociie i ile chcą
inny nr 501-187-877 też dzwoń
Ja mogę dzwonić tylko nie wiem skąd dokąd holować i jaki samochód
Jak mi napiszesz to mogę dzwonić i pytać
To są pomoce drogowe z Krakowa bo to chyba najbliżej

Link to comment
Share on other sites

Faro mieszka na peryferiach Krakowa, tylko nie wiem z której strony.... a od Nes do Krakowa jest 20 km, a Paweł stoi 15 od od domu więc pewnie 35-40 km będzie jak nic. Oby tylko go tam znaleźli, bo podobno zasięgu nie ma! Straszne!!!! Boksie tez całe w stresie są! Głodne bo cały dzień nic nie jadły :shake::-(

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie chcę myśleć , mojego TZ też nie ma. Wraca w niedzielę. Pozostałaby pomoc drogowa i składka. Trzymam kciuki żeby się odnaleźli i dojechali. Faceci jednak są niezbędni:). Ja nienawidzę jeździć po nocy bo wyobraźnia mi pracuje, co zrobię sama po nocy na drodze jakby co. Biedna Nes tak się cieszyła a tu takie klocki

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Jak ochłonę to Wam wszystko napiszę. A jest co:) Sikanko co 15-20 minut. Duuzo bąkali i wcale nie Natkowych ani nie naszych. Kupę uścisków, miętolenia i pocałunków od Diego. Zazdrości Lotki i walczenia o skrawek miejsca dla siebie. A zdjęcia sobie na pierwszej stronie oglądajcie. On i tak inaczej wygląda. JEST PIĘKNIEJSZY!!! Nadal czekam na ich przyjazd.

Link to comment
Share on other sites

I tak bym miała noc z głowy. Właśnie zrobiłam herbatę i czekam na Ciągniętych i na Ciągających.
Bardzo się denerwuję i cały czas latam do okna. Z nerwów dostałam gorączki. Jak dotrą pewnie przejdzie.
I nie mogę się nadziwić, ostatnie sikanko i kupkanko przed domem. Ostatnia prosta i duuuup.

Link to comment
Share on other sites

No ładnie, ja tu wracam do domu i wklejam zdjecia staruszka ze Szczecina, a od Kapselka sie dowiaduje, że jakies problemy z dojazdem są.
A ja myslałam, że juz smacznie spicie po tak długiej i męczącej podróży :shake:
Całe szczęście, ze pomoc w drodze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']I tak bym miała noc z głowy. Właśnie zrobiłam herbatę i czekam na Ciągniętych i na Ciągających.
Bardzo się denerwuję i cały czas latam do okna. Z nerwów dostałam gorączki. Jak dotrą pewnie przejdzie.
I nie mogę się nadziwić, ostatnie sikanko i kupkanko przed domem. Ostatnia prosta i duuuup.[/QUOTE]
Ty nie lataj do tego okna bo jeszcze im zejdzie. W sumie dobrze że pojechałaś ze swoim TZ. Wyobrażam sobie co byś przeżywała - jeśli tam nie ma zasięgu gdzie oni stoją - jakbyś była cały czas w domu i nie wiedziała co się dzieje:shake::shake::shake:
Ale nam wrażeń dostarczacie. I po co komu telewizja;););)
Nes jakbyś była panisko i miała nówkę mercedesa to by dojechał, a jak Ty w psie biedy inwestujesz to tak masz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Myszeńko, a dlaczego Ty jeszcze nie śpisz? Czekamy na fafluny, a Ty idź już spać. Twój psiaczek chory, musisz jutro rano lekarstwa mu dać, a kto mu da, jak rano będziesz spać? My się za Ciebie dosyc podenerwujemy. Czekamy na Faro, fafluny i Pawła, a Ty zmykaj! :-)

No i jeszcze Marudka nam nie śpi :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...