Jump to content
Dogomania

Historia rasy ON


Alix

Recommended Posts

Gosiu -lubisz byc chwalona?hmmm.no nie mowcie ze tylko ja tak mam ze jak ktos mnie pochwali to podejrzewam ironie?:roll: .jesooo.w koncu mielismy wyjechac wpol do 20 ale kurna nie-znowu zmiana planow-jedziemy o wpol do 21[albo mi sie cos pochromolilo co jest podejrzanie mozliwe:oops: ].

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']Gosiu -lubisz byc chwalona?hmmm.no nie mowcie ze tylko ja tak mam ze jak ktos mnie pochwali to podejrzewam ironie?:roll: .jesooo.w koncu mielismy wyjechac wpol do 20 ale kurna nie-znowu zmiana planow-jedziemy o wpol do 21[albo mi sie cos pochromolilo co jest podejrzanie mozliwe:oops: ].[/quote]

Hehe, no mnie mówiłaś kilka godzin temu, że jedziecie o wpół do 21. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']Gosiu -lubisz byc chwalona?hmmm.no nie mowcie ze tylko ja tak mam ze jak ktos mnie pochwali to podejrzewam ironie?:roll: .jesooo.w koncu mielismy wyjechac wpol do 20 ale kurna nie-znowu zmiana planow-jedziemy o wpol do 21[albo mi sie cos pochromolilo co jest podejrzanie mozliwe:oops: ].[/QUOTE]

Wiesz ja Miss Polski to nie zostanę, ale mój pies jakiś konkurs piękności mógłby wygrać albo przynajmniej zdobyć dobre miejsce:loveu:
Co Ci się tak śpieszy z tym wyjazdem:crazyeye: zdrzemnęłaś sie przynajmniej trochę????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Hehe, no mnie mówiłaś kilka godzin temu, że jedziecie o wpół do 21. :evil_lol:[/quote]aaaaaaaaaaaaaaaa:watpliwy: :tard: :splat: .no wiedzialam:cooldevi: ze musialam cos pomylic bo dzwonilam do uwe gdzie niby sa bo ja w kurtce juz czekam a gloooopi jakis wykazal zdziwienie:grins: .dzieki-juz rozumiem dlaczego:PROXY5:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Wiesz ja Miss Polski to nie zostanę, ale mój pies jakiś konkurs piękności mógłby wygrać albo przynajmniej zdobyć dobre miejsce:loveu:
Co Ci się tak śpieszy z tym wyjazdem:crazyeye: zdrzemnęłaś sie przynajmniej trochę????[/quote]im sie spieszy-mi wogole.ja tam malo wyrywna jestem:sg168: .nie zdrzemnelam sie bo musialam zrobic pranie i kanapki i sprzatnac w domu :huh:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']aaaaaaaaaaaaaaaa:watpliwy: :tard: :splat: .no wiedzialam:cooldevi: ze musialam cos pomylic bo dzwonilam do uwe gdzie niby sa bo ja w kurtce juz czekam a gloooopi jakis wykazal zdziwienie:grins: .dzieki-juz rozumiem dlaczego:PROXY5:[/QUOTE]

Ty to naprawdę źle się chyba czujesz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dobrze że nie widzimy jak wyglądasz.
Napewno będzie dobrze! trzymamy kciuki! Ty też za nas trzymaj!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']To znaczy że jak nas chwalisz to robisz to z ironią:angryy: :angryy: :angryy: :mad: :mad: :mad:[/quote]No a jak??? No nie mów, że nie zauwazyłas ironii w głosie i diabelskiego błysku w oku pani treser, kiedy raz na ruski rok zdaża się jej wycedzić jakąś pochwałę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']To znaczy że jak nas chwalisz to robisz to z ironią:angryy: :angryy: :angryy: :mad: :mad: :mad:[/quote]chwale bo mowicie ze nie chwale.to mila jestem i czasem cos wycedze przez zeby:cooldevi: . a z ironia-to ja tak mam tylko do siebie.asertywnosc u mnie bowiem lezy i kwiczy:grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No a jak??? No nie mów, że nie zauwazyłas ironii w głosie i diabelskiego błysku w oku pani treser, kiedy raz na ruski rok zdaża się jej wycedzić jakąś pochwałę :evil_lol:[/quote]rozszyfrowana zostalam i to na publicznym forum:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No a jak??? No nie mów, że nie zauwazyłas ironii w głosie i diabelskiego błysku w oku pani treser, kiedy raz na ruski rok zdaża się jej wycedzić jakąś pochwałę :evil_lol:[/QUOTE]

No właśnie nia zauważyłam:shake: myslałam że jak mówi "dobrze Gosia" to naprawdę jest dobrze:placz: a tu d**a:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']No właśnie nia zauważyłam:shake: myslałam że jak mówi "dobrze Gosia" to naprawdę jest dobrze:placz: a tu d**a:placz:[/quote]:cool3: :evilbat: .ja sobie powtarzam:jestem milym treserem,jestem milym treserem,jestem.....:B-fly: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:cool3: :evilbat: .ja sobie powtarzam:jestem milym treserem,jestem milym treserem,jestem.....:B-fly: .[/QUOTE]

Oj tam dobry treser jesteś:bigcool: ja tam Twoimi krzykami i brakiem chwalenia nie bardzo sie przejmuję:eviltong: bo wiem że Ci na nas (całej grupie) zależy i wszystko co gadasz to dla naszego i psiego dobra:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Oj tam dobry treser jesteś:bigcool: ja tam Twoimi krzykami i brakiem chwalenia nie bardzo sie przejmuję:eviltong: bo wiem że Ci na nas (całej grupie) zależy i wszystko co gadasz to dla naszego i psiego dobra:loveu:[/quote]ja was kooooocham:roll: :lol: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: bo siem zamkne w sobie skonfundowana na maksa:loveu: .[/quote]
Nie dasz rady siem zamknąć -pękniesz i będzie strata!!!!:eviltong::eviltong:lepiej nie:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a teraz linie grzbietu ktore mi sie osobiscie nie podobaja.
zdjecie nr1.wysklepienie grzbietu ZA klebem.krotki niski klab.
[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/3628/grz9ek.jpg[/IMG]
zdjecie nr2.bardzo nie lubie takich grzbietow u onkow.dla mnie to jest wlasnie "sztywny grzbiet"
[img]http://img273.imageshack.us/img273/1733/gz0vy.jpg[/img]
dla porownania piekna linia grzbietu quenna loher weg
[img]http://img408.imageshack.us/img408/3831/gr9tq.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ten drugi to dla mnie typowy karpik, niestety bardzo częsty wśród ON :shake:

Przeglądam sobie baze onków i wyłapuję psy, które mi się podobają... Kurczę, przydałby się topik, do którego możnaby wrzucać swoje typy, żeby ktoś (:evil_lol: ) ocenił to nasze patrzenie ;) Tylko nie wiem, czy takie publiczne rozmawianie o cudzych psach byłoby na miejscu, jak sądzicie? Bo z drugiej strony, jak ktoś wrzuca do netu swojego psa, to musi się liczyć z tym, że ludzie będą o nim rozmawiać, prawda? Zresztą na samym pedigree database jest możliwośc wystawienia komentarza każdemu psu...

Link to comment
Share on other sites

asher-no negatywne przyklady to uwazaj:cool3: .albo obetnij i wstaw szczegol.ja znam psy ktorych zdjecia zamieszczam[poza archiwalnymi],znam tez admina bazy onkow i on wie w jakim celu wykorzystuje zdjecia archiwalne.mysle jednak ze gdybym napisala:pikus z koziej wolki-przyklad fatalnej budowy....no wtedy to byloby nie fair.
jednak jakos trzeba pokazac dobry typ i zly.pokazac roznice miedzy "przegietym"onkiem a takim ktory ma piekna linie grzbietu i jest pieknie katowany.
ten"karpik"to fatalna sprawa:shake: .taki grzbiet wogole nie spelnia swojej funkcji -tak samo jak miekki grzbiet,nie zwiazany.aczkolwiek sa to skrajne przypadki dzialajace na ruch psa skrajnie odwrotnie.efekt jednak pozostaje ten sam-niewydajny ruch.

Link to comment
Share on other sites

Hhihi, ale ja chciałam linki wstawiać, do tych, które mi się PODOBAJĄ. A komentowałabyś Ty :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Więc to ty bys sobie nagrabiła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
No dooobra, zły pomysł :lol:
Zresztą widząc jedno zdjęcie trudno jest ocenić psa, zwlaszcza takiemu szczypiorkowi, jak ja. Takiego grzbietu jak ten ostatni szczerze mówiąc u żadnego innego psa nie wypatrzyłam, bo nawet jesli kłąb i dalej jest ladny, to tyłeczek - załamany, stromy dosyć. Ale to przcież może być kwestia ustawienia psa, ja tego nie umiem stwierdzić... Ale szukam dalej :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...