Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[quote name='anna10025']Witam u Lisia:lol:, Myszo bardzo chciałabym wspomóc chłopaka, ale mam zbyt dużo deklaracji. Na razie mogę dać tylko 5 zł miesięcznie deklaracji stałych na hotelik:-([/QUOTE]
Witaj na wątku, każdy grosik się liczy bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']ok piszecie w pierwszym poście wątku
dlatego niewiele chyba rozumiem na co zbieracie pieniążki, czy stałe deklaracje czy na chwilkę na sprawy bieżące,
byłabym gotowa na stałą deklarację 50 zł co miesiąc -tylko proszę o rozjaśnienie mi na co:) coś było wspominane o hoteliku za 300 w Obornikach
czy to aktualne?
giselle- mój wielki szacun za twoją wytrwałą troskę o Lisia :klacz:[/QUOTE]
Witaj Margaret, przepraszam ze dopiero teraz się odzywam , ale przed chwilą wróciłam. Ta informacja, że chwilowo wstrzymujemy jest już nieaktualna, bo Lisia udało sie odebrać i zbieramy na DT dla niego. Na razie nie da sie zmienić wpisu w 1 poście i stąd lekka dezinformacja. Boję się ze z tego powodu część osób do których wysyłamy pw może nie odpowiedzieć, Do Obornik Lisio nie pojedzie, choć wcześniej takie były plany. Przedwczoraj rozmawiałam z Yumanji i mamy wstępnie zaklepane miejsce u niej. Jeżeli możesz zadeklarowć 50 zł miesięcznie to byłoby cudownie.
Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Witaj Margaret, przepraszam ze dopiero teraz się odzywam , ale przed chwilą wróciłam. Ta informacja, że chwilowo wstrzymujemy jest już nieaktualna, bo Lisia udało sie odebrać i zbieramy na DT dla niego. Na razie nie da sie zmienić wpisu w 1 poście i stąd lekka dezinformacja. Boję się ze z tego powodu część osób do których wysyłamy pw może nie odpowiedzieć, Do Obornik Lisio nie pojedzie, choć wcześniej takie były plany. Przedwczoraj rozmawiałam z Yumanji i mamy wstępnie zaklepane miejsce u niej. Jeżeli możesz zadeklarowć 50 zł miesięcznie to byłoby cudownie.
Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Jeżeli chodzi o edycję tekstu, to ja robię tak:
Wchodzisz na edycję
zapisujesz zmiany
wchodzisz na opcje zaawansowane
klikasz zapisz (czy jakoś tak podobnie).

To jest trochę okrężny sposób na edytowanie tekstów i robienie zmian, ale jeżeli Edycja nie działa, to trzeba sobie radzić.
Spróbujcie, bo tekst jest rzeczywiście mylący i to bardzo:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Tu jest link do wątku na temat domu Yumanjii
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187399-gdzie%C5%9B-jest-TAKI-DOM...gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-Wiare[/url][/QUOTE]
Dziekuje Myszko......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkaaaaa5']Edytowałam pierwszy post- w koncu sie udało.

LISIU NA PIERWSZĄ![/QUOTE]
Jakbyś miała chwilę żeby przejrzeć wątek i zaktualizować deklaracje stałe.
A ja wysyłam dalej pw. Cioteczki rozsyłajcie też

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...