Jump to content
Dogomania

Powódź!!!! Prośba o pomoc!!!


basia

Recommended Posts

Jestem z południa.
Sytuacja jest bardzo, bardzo zła!
Ogromnie proszę organizacje prozwierzęce, TOZy i każdego komu bliski jest los bezdomnych zwierząt ZAINTERESUJCIE SIĘ ZWIERZĘTAMI W SCHRONISKACH NA TERENACH OBJĘTYCH POWODZIĄ ale i zwierzętami gospodarskimi oraz psami podwórkowymi.
Niestety pamiętam jak ginęły psy w 1997 roku, bo nikt nie dał im szansy i nawet nie odpiął z łańcucha. Teraz jest pewnie podobnie :-(
Ja nie wiem czy ktoś ma na to wpływ ale może można zadzwonić i uczulić strażaków na los zwierząt, jakieś służby i urzędników, którzy np. podejmują decyzje odnośnie ewakuacji, aby pamiętali o zwierzętach. Może potrzebują pomocy, może wiedzą, że np. zagrożone zalaniem jest schronisko czy jakieś prywatne przytulisko.

Bardzo, bardzo proszę..
U nas ciągle leje, jest zimno. Widziałam już potopione jeże i małe zajączki... :-(

Link to comment
Share on other sites

Teraz Tychy zagrożone!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185929-TYCHY-ryzyko-ewakuacji-zwierz%C4%85t!!-NIE-MA-MIEJSC!!-KTO-POMO%C5%BBE-W-RAZIE-NAJGORSZEGO-!?p=14705517#post14705517"]http://www.dogomania.pl/threads/185929-TYCHY-ryzyko-ewakuacji-zwierz%C4%85t!!-NIE-MA-MIEJSC!!-KTO-POMO%C5%BBE-W-RAZIE-NAJGORSZEGO-!?p=14705517#post14705517[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzięki pomocy wielu ludzi wszystkie zwierzęta zostały umieszczone w bezpiecznych miejscach :multi:
Wiel z tych zwierząt dzięki temu nie wróci już do schroniska... bo w tej całej dramatycznej sytuacji znalazło swojego człowieka, swoje nowe domy :multi::multi::multi:

Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękuję wszystkim razem jak i każdemu z osobna !!! Dziękuję radiu RMF FM i radiu RMF MAXXX za pomoc !!!

[CENTER][B]Krakowianie...pokazaliśmy że jak się chce to się da !!!![/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...