Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no my tez juz jedziemy.tuz przed polnoca chcemy byc z psami zeby podziwiac jedyna doroczna eksplozje noworoczna calej stolicy.no i opic to szampanem. niebo nad miastem wyglada przez te 10-15 minut niesamowicie.
no i trzymam kciuki za zwierzaki dla ktorych ta noc jest koszmarem.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']chyba jednak nie wpadniesz.... Sebastian (syn czytaj) miał dzisiaj wypadek samochodowy... Ma wstrząśnienie i bardzo źle się czuje. Mam dość tego wszystkiego. Nie wiem czy będe w stanie jutro wstać. Przepraszam.[/quote]

Monisieczka - trzymaj sie :shake: bardzo mi przykro
Jest New Year i bedzie wszystko dobrze :laola:
musi byc - Wszystkiego Njlepszego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ano nie mielismy.ja juzszczerze mowiac nie dalabym rady :shake: .a 40 minut temu umarla Centa-sunia fundacyjna.nie udalo sie nam wygrac z sepsa.
na szczescie shado juz zdrowy i chita tez opedzlowaly radosnie makaron z sosem i klopsikami szwabskimi ktory zostal na stole.:mad: .i tyle jesli chodzi o diete.nogi z tylkow powyrywam.tzn.shadowskiemu bo choc chity nie podejrzewam o obojetnosc to napewno to byla [B]jego[/B] lapa na biurku.
no coz kiedys musialo byc pierwszy raz.na zdrowie:loveu:[/quote]

Beata - nie wiem jak to robisz :shake: przykro mi
dobrze ze z Shado ok :loveu:
martwie sie Lara :-( chcialabym jakos pomoc ale nie wiem jak - nie umiem cudów:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no my tez juz jedziemy.tuz przed polnoca chcemy byc z psami zeby podziwiac jedyna doroczna eksplozje noworoczna calej stolicy.no i opic to szampanem. niebo nad miastem wyglada przez te 10-15 minut niesamowicie.
no i trzymam kciuki za zwierzaki dla ktorych ta noc jest koszmarem.:cool1:[/QUOTE]
Wszystkiego najlepszego dla psow i ich przewodnikow w nowym 2007 roku!!!!Zdrówka !!!!!/mi siem od początku średnio udało- przeziebiłam sie w nocy od tego ogladania świateł:placz: :placz: :placz: / , radości ,długich spacerow no po prostu [SIZE="3"][B][COLOR="Blue"]DOSIEGO 2007 ROKU !!!!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ech ale bylo super :evil_lol: .pierwszy raz witalam nowy rok w pazdziernikowej pogodzie:roll: :lol:
a zaraz jedziemy na cwiczak:).
a jutro szkolonko:):)...na reszcie koniec tej zadymy swieta i sylwek bo ja nie lubie takiego zamieszania aaaa nooo iiii dzieciak do szkolu wreszcie pojdzie bo norrrrrmalnie zamordowac mozna...

Link to comment
Share on other sites

jade na cwiczak i bedziemy pozniej zaprzegac psy.dla shadowskiego najlepszy bylby dystans do lizbony i spowroten-on ma dwa stany-jak sie zle czuje,ja wtedy zawal,on smetny nietoperz.oraz jak juz dobrze sie czuje[przejscia sa delikatnie mowiac raptowne:roll: :lol: ]-doprowadza mnie do obledu nadmiarem pierdykniecia w mozg:mad: .poza tym odkad wrocil gismo jest wogole maniana .zawsze byl kawalem sk....na a teraz to juz odlot wogole.:cool1: .uwe zachwycony-ma wiekszego kretyna niz wambo.tyle ze ciezkiego giganta-wambo to szczurek i fruwa jak trza a gismo....no coz....bedzie cieeezko jak z shado:diabloti: utrzymac sie na nogach chyba ze troszku sie pozorant zatrzyma na wyskoku-wtedy jest szansa utrzymania sie na nogach.ja nie mam innego wyjcia-jak nie zatrzymam sie i pies wpadnie na mnie na wyskoku to lezenie murowane:roll: .takie zycie bycia kurduplem i niestety nawet szerokosc nie pomaga:evil_lol:.psa do 30-35 kg przetrzymam-powyzej nie mam szans.

Link to comment
Share on other sites

przeleciec sie to kazdy musi troszku.ale eksteriery to duze sa dosc przewaznie i w zwiazku z tym maja problemy z lataniem.rano bylam na jacentusie a tam fotki ze spotkania szkoleniowego-ten pozorant to taki maly jak ja czy te psy takie duze dosc?:evil_lol: .a tak na serio-jorgen ma 198-u niego nawet shado lecial to i gismo dzisiaj sie oderwal.mam zreszta zdjecie fruwajacego gismo:evil_lol: .jak sie pies nie przeleci w powietrzu te pol obrotu to pewna bym takiego nie byla.zadna "wyzsza szkola jazdy".chita fruwa na kazdym pozorancie,belgi tez latwo fruna.kwestia tylko wielkosci i masy psa kontra wielkosci pozoranta.jak pozorant mam metr piecdziesiat w kapeluszu jak ja to u mnie pieseczke do 35 kg ma szanse przeleciec tylkocwiartke obrotu-tyle ile sam mial impetu jak mnie obrocil :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czesc wszystkim :cool3:

Ja w sprawie kalendarza On-kowego. Wlasnie poszly e-maile ze stronami kalendarzowymi do:
1. Ewa-Jo
2. Eddiii
3. Mart@
4. Aga-Pyros

Poprosze o e-maile ayshe, Gosie/Szire i Alix (czy Ty zyjesz w ogole??).

Monisieczka nie mam [B]ZADNEGO[/B] zdjecia Noraska!!!

Czekam jeszcze na zdjecia Lary i Bubla.
No i zostala okladka, na ktora chwilowo nie mam pomyslu :placz:

Link to comment
Share on other sites

ile i na kiedy kasa, to do Monisieczki pytanie :cool3: Ja tu tylko sprzatam ;) :evil_lol:
Kiedy bedzie drukowane tez nie wiem, bo jeszcze nie mam wszystkich zdjec. Jakbym tak do piatku miala wszystkie fotki, to moglabym dac plik do druku w poniedzialek. Dalej, to juz drukarni sprawa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...