Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My jesteśmy z Iniastą baaardzo trudne do polubienia ;) bo Ayshe bardzo dłuuugo zajeło nauczenie sie na nas krzyczeć :D. A jakie dołujace było to ze ciągle się usmiechała i mówiła, ze tak no, ze oczywiście brrrr. A teraz obrywamy jak wszyscy:multi: - jestesmy "swoje":loveu:.

Link to comment
Share on other sites

A ja sie kuruję i dupa ledwo na oczka widzę:placz:gorączka sie utrzymuje:placz: zobaczymy jak jutro będzie, ale Beata na wszelki wypadek może z Agis lub inną dobrą duszyczką sie umów aby Was jutro zabrała:roll:dobrze że rekawik Glonki wzięły:lol:

[quote name='Animacja']My jesteśmy z Iniastą baaardzo trudne do polubienia ;) bo Ayshe bardzo dłuuugo zajeło nauczenie sie na nas krzyczeć :D. A jakie dołujace było to ze ciągle się usmiechała i mówiła, ze tak no, ze oczywiście brrrr. A teraz obrywamy jak wszyscy:multi: - jestesmy "swoje":loveu:.[/QUOTE]

No chyba nie myślisz że ayshe tak na powitanie będzie sie darła:eviltong:najpierw trzeba było przejść chrzest bojowy a dobiero potem:mad::mad::mad::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja']My jesteśmy z Iniastą baaardzo trudne do polubienia ;) bo Ayshe bardzo dłuuugo zajeło nauczenie sie na nas krzyczeć :D. A jakie dołujace było to ze ciągle się usmiechała i mówiła, ze tak no, ze oczywiście brrrr. A teraz obrywamy jak wszyscy:multi: - jestesmy "swoje":loveu:.[/quote]
Na nasze trio też nie krzyczała :shake: Chyba sie obrażę :obrazic: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie nie wiem co im robie...hmmm...:diabloti:.a tak na serio to rzeczywiscie pomor drobny:evil_lol:.
wyjatek-nic sie nei stalo przeciez:evil_lol:.zdrowiej.
dla gamy i dla scieny[ale glut maly sie nakrecil dzisiaj na poduche:evil_lol:,piekny pelny chwyt,bardzo fajna dziewczyna tylko chyba "zje"game-w tym samym wieku sa oba gluty:cool3:]mam link z praca ktora teraz robicie.mysle ze to tobie wyjatek i tobie mariola baaardzo sie przyda a spyder niech patrzy co go ominelo:diabloti:.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=YHnr1R0u7C8[/url]
co do wpiniania mnie na zajeciach...nooo wiec ja w sumie wiele zniose ale czasem jak wsyzscy gremialnie robia gloopoty to mnie sie cisnienie podnosi i mam mord w oczach.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja']My jesteśmy z Iniastą baaardzo trudne do polubienia ;) bo Ayshe bardzo dłuuugo zajeło nauczenie sie na nas krzyczeć :D. A jakie dołujace było to ze ciągle się usmiechała i mówiła, ze tak no, ze oczywiście brrrr. A teraz obrywamy jak wszyscy:multi: - jestesmy "swoje":loveu:.[/quote]

A na nas nie krzyyyyyyczyyyyyyy...... :placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']poczekaj az mnie wnerwisz:diabloti:.na razie nie mam na co krzyczec ale jak zaczniemy schematy to napewno sie zalapiesz:cool3::diabloti:.[/quote]
Czekam z niecierpliwoscia. :diabloti::cool3:... na schematy oczywiscie. :p

Link to comment
Share on other sites

tylko ty mnie z keltowskim raczej rozbrajasz niz w druga strone.no coz...postaram sie zdenerwowac ale w sumie to nie iwem czy mi sie uda.kelt jest po prostu...zniewalajacy.zwlaszcza na ostatnich zajeciach pokazujac nam jaki on ma koncept na zajecia:evil_lol:.
ps.poza tym tajemnica poliszynela jest to ze najbardziej przerabane maja onkarze u mnie na zajeciach.8)
ps2.aaaa na shcematy?nooo tak a ja juz sie napalilam:D;).nooo to w srode....8).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']tylko ty mnie z keltowskim raczej rozbrajasz niz w druga strone.no coz...postaram sie zdenerwowac ale w sumie to nie iwem czy mi sie uda.kelt jest po prostu...zniewalajacy.zwlaszcza na ostatnich zajeciach pokazujac nam jaki on ma koncept na zajecia:evil_lol:.[/quote]
O lol... czuję się autystyczna. :oops::cool3:
No Keltowy to ma własny koncept na wszystko, od dziecięctwa tak twierdził. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']Witam,
pisze do was z lozka bo sie rozłożyłam:angryy: Taka piekna pogoda a mnie nie mogło byc na szkoleniu (jeszcze raz sorry ayshe ze tak pozno ci dalam znac) i do tego leze pod koldra z zatkanym nosem...:angryy: Ktora to zaczeła gadac o tych choróbskach?? Przyznać się...!:cool3: Ktos wykrakał:mad:
;)

Faszeruje sie prochami, bo w srode to juz muszę być :) Gamie taaak sie podobało, mi z reszta nie mniej :)[/quote]

Ja się pochwalę, że chorować zaczęłam pierwsza :oops:

Link to comment
Share on other sites

a ja dodam, że to Wawa ma coś w sobie, bo tak, jak nigdy nie choruje (prawie - ostatnio jakieś 2 lata temu) to w sobote wróciłam ze stolycy i mnie wzięło... czuje się okropnie, ale się łatwo nie poddaje, bo nie cierpie w łóżku leżeć, bo mnie później wszystko boli. Póki co, daje rade. Ale dla mnie to strasznie dziwne, że coś mnie wzięło w ogóle... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boidae']Już wiadomo kto jest winny :evil_lol:
Widac że właściciele Edoxa lubia czerwony. Ogólnie świetnego macie tego Bernenczyka w grupie :loveu:

Kacper[/quote]

Ano lubimy, lubimy:loveu: Sienka też ma czerwoną obróżkę:evil_lol: Całkiem im w czerwonym do twarzy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

bern jest rabnieeety:loveu:.szkoda tylko ze ma tylle fobii lacznei z reakcja na strzal co nam daje przyjemnosc z pracy z nia ale bez widokow na cos konstruktywnego.oczywiscie mam nadzieje ze jakos to sie przepracuje:cool1:.
natomiast zostalam wykonczona emocjonalnie i tak..taaak bylam arogancka:diabloti: na ostatniej godzinie [deedee i timon].uczenie dziewczyn timingu jest frustrujacym zajeciem:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Ja się pochwalę, że chorować zaczęłam pierwsza :oops:[/quote]

chyba niestety moge przybic piatke - mnie wzielo mneij wiecje w tym samym czasie-na poczatku slabiej to jeszcze nawet z raz na zajecia dotarlam... a dominika o dzien wczesniej - z pracy cos przywlokl... wiec mamy 2 ogniska paskudztwa... :angryy:


oby juz sie toto skonczylo :cool1: bo my z whoo juz chcemy regularnie na zajecia lazic :cool3::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']natomiast zostalam wykonczona emocjonalnie i tak..taaak bylam arogancka:diabloti: na ostatniej godzinie [deedee i timon].uczenie dziewczyn timingu jest frustrujacym zajeciem:evil_lol:.[/quote]
a myslałam że to ja wykończyłam tresserunia :razz:, jakoś tak dziwnie wolno, spokojnie i wyraxnie do mnie mówił, że zaczełam sie bac i nic nie wychodziło z tych nerw. Ale jak ryknał swoim subtelnym barytonem to od razu załapałam :loveu::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...