Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='BeataG']Hehe, w takich sytuacjach zawsze się cieszę, że mam belga, a nie onka - zawsze to kilka kilo mniej i siła uciągu też mniejsza. Bez rękawiczek od jakiegoś czasu z psem się nie ruszam - dokładnie od tygodnia, kiedy zobaczyłam swoje ręce po szarpaniu się z psem piłką. :cool3: Nawet zamówiłam sobie przez internet letnie rękawiczki jeździeckie, powinny lada dzień przyjść. :multi:[/quote]no sila uciagu onka jest......no lapki trochu bola:roll: jak przychodzi co do czego:evil_lol: .ja mam lapy jak krymski chlop norrrmalnie.ale rekawiczek nie zaloze.nie znosze.nic nie umiem w tym zrobic.jak na zawodach [jezdziectwo]musialam miec rekawiczki to cierpialam-pysk konia trzeba czuc na skorze palcow -w rekawiczkach-mogila.owszem po crossie czesto mialam paluchy pozdzierane od wodzy ale co tam.zawsze jakos sie goily:cool1: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga i Eto']w każdym badź razie jak zobaczycie takie małe dziewcze uczepione z wielkim czarnym psem, za którym leci to będę to ja ....:oops: dodam że pies będzie robił : ałałałałaaaaa jak zobaczy pieseczki ,..[/quote]faaajnie:diabloti: .to bedziesz miala hardcore:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']odwioze spoko, ale dostanie kopa na dole to pofrunie na to swoje 3 pietro( chyba 3.... ale jakos wysoko). No chyba że Joshek da z siebie wszystko i umre ze smiechu nad jego 'zostań":diabloti:[/quote]i kto tu jest brutalny?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']znaczy siem Wermucik jest za inteligentny :razz: , to może jakaś mała lobotomia?[/quote]

Obawiam się, że jemu nawet lobotomia nie pomoże. On jest po prostu tak niesamowicie cwany, że to jest aż rozbrajające. Wczoraj wyszliśmy na spacer z obcą osobą - być może ma to jakieś znaczenie, że z wetką - i już się zastanawiałam, jaki gnój da popis. A tu niespodzianka - puściłam go bez linki, w samej obroży (bez szelek, czyli nie ma za co złapać), a on o dziwo - wszystkie komendy wykonywał (nawet z rozróżnieniem, że "Fuss" ma być blisko nogi, a "noga" trochę dalej, na "fe" zostawił walające się na trawie resztki pizzy (nawet nie dotknął pyskiem), nie żarł patyków, na "aus" natychmiast puszczał piłkę - no po prostu anioł nie pies. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Obawiam się, że jemu nawet lobotomia nie pomoże. On jest po prostu tak niesamowicie cwany, że to jest aż rozbrajające. Wczoraj wyszliśmy na spacer z obcą osobą - być może ma to jakieś znaczenie, że z wetką - i już się zastanawiałam, jaki gnój da popis. A tu niespodzianka - puściłam go bez linki, w samej obroży (bez szelek, czyli nie ma za co złapać), a on o dziwo - wszystkie komendy wykonywał (nawet z rozróżnieniem, że "Fuss" ma być blisko nogi, a "noga" trochę dalej, na "fe" zostawił walające się na trawie resztki pizzy (nawet nie dotknął pyskiem), nie żarł patyków, na "aus" natychmiast puszczał piłkę - no po prostu anioł nie pies. :evil_lol:[/quote]norma.jak jade do kogos i juz mi opowiedzial jaki to pies jest fatalny,skacze na gosci,i wogole-masakra to ludzie robia:crazyeye: a pies-aniol:diabloti: .za to sprobuj pokazac jakiego masz grzecznego psa-no to on pokaze jaki potrafi byc ekhem ...grzeczny:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']odwioze spoko, ale dostanie kopa na dole to pofrunie na to swoje 3 pietro( chyba 3.... ale jakos wysoko). No chyba że Joshek da z siebie wszystko i umre ze smiechu nad jego 'zostań":diabloti:[/QUOTE]
emerytce kopa???:mad: :mad: :angryy: :placz: nie wiesz ze emeryci są pod ochroną -mogą przechodzic na czerwonym? Przywiąze go do wkręta wiec nie umrzesz -dzisiaj wystarczająco Ayshe sie na mnie wywnętrzała za jego zostań i za moją bezsilność. Byłam bardzo dumna bo przeszlismy koło pełnych stawikow idąc na tresurke i udało sie dojśc sucho. Niestety wracając uwalił sie w duzym stawie .Połozył sie coby sie ochłodzić po tresurce i radośnie na mnie patrzył tak jakby nie docierały do niego wszystkie miłe słowa jakie zdołalał z siebie wydobyć zanim wyplułam płuca.:angryy: :mad: :mad: JA go kiedyś zabije :angryy: i kazdy sąd mnie uniewinni!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Niestety wracając uwalił sie w duzym stawie .Połozył sie coby sie ochłodzić po tresurce i radośnie na mnie patrzył tak jakby nie docierały do niego wszystkie miłe słowa jakie zdołalał z siebie wydobyć zanim wyplułam płuca.:angryy: :mad: :mad: JA go kiedyś zabije :angryy: i kazdy sąd mnie uniewinni!![/quote]:roflt: :roflt: :roflt: :bigcool: aaaaaaa padlam...juz widze mine josha:co ona tak krzyczy?:crazyeye: .przeca zaraz przyjde.spieszy sie gdzies czy co?:roll: .eeee nie warto sie denerwowac,w wodzie tak milo:eviltong: -wrzodow z nerwow dostawac nie bede przez ludzia co lazi i krzyczy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']norma.jak jade do kogos i juz mi opowiedzial jaki to pies jest fatalny,skacze na gosci,i wogole-masakra to ludzie robia:crazyeye: a pies-aniol:diabloti: .za to sprobuj pokazac jakiego masz grzecznego psa-no to on pokaze jaki potrafi byc ekhem ...grzeczny:diabloti: :diabloti:[/quote]


Hehe, tego to ja nawet nie próbuję. W myśl zasady - mężem, dzieckiem i psem się nie pochwalisz. Jak ci zależy, żeby się popisał, to się "popisze", ale tak, że ci w pięty pójdzie. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a ciebie co tak na samokrytyke naszlo?:cool3: :evil_lol:[/QUOTE]
to nie samokrytyka to brutalna i boląca prawda:mad: :mad: wiem wiem moja wina -ale to dlatego ze nie jestem wysokim facetem ktory ma sile rzucac przez 5 godzin bez przerwy , do tego przeciagac sie z psem i podnosić go na patyku do gory i okręcać dookoła . ostatecznie jestem tylko emerytką:placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

a ja kiedys tak zrobilam:roll: :evil_lol: .na takiej psiej lace.zostawialm suke na 20m i kazalam jej zawarowac.pestka.i co?puma wstala przeciagnela sie i poszla sie ....odlac:lmaa: :stupid: :flaming: .myslalam ze ja zamorduje.w zyciu takiego numeru nie odwalila-ba ciwczylam z nia na tej lace przy biegajacych psach setki razy-bez problemow.a tu taki obciach:motz: .uwazam ze psy sa francowate.:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:roflt: :roflt: :roflt: :bigcool: aaaaaaa padlam...juz widze mine josha:co ona tak krzyczy?:crazyeye: .przeca zaraz przyjde.spieszy sie gdzies czy co?:roll: .eeee nie warto sie denerwowac,w wodzie tak milo:eviltong: -wrzodow z nerwow dostawac nie bede przez ludzia co lazi i krzyczy:diabloti:[/QUOTE]
a najgorsze jest to ze do niego nic nie dociera, po wyjsciu spokojnie zaaportował mokrą piłeczke coby mu ja znowu rzucać - cała moja furia spłynęla jak po gęsi:angryy: :angryy: :angryy: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']to nie samokrytyka to brutalna i boląca prawda:mad: :mad: wiem wiem moja wina -ale to dlatego ze nie jestem wysokim facetem ktory ma sile rzucac przez 5 godzin bez przerwy , do tego przeciagac sie z psem i podnosić go na patyku do gory i okręcać dookoła . ostatecznie jestem tylko emerytką:placz: :placz:[/quote]tiaaa jesne.fajne alibi-jestem emerytka....cfaniara.a ja jestem mala,gruba i w okularach:eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']a najgorsze jest to ze do niego nic nie dociera, po wyjsciu spokojnie zaaportował mokrą piłeczke coby mu ja znowu rzucać - cała moja furia spłynęla jak po gęsi:angryy: :angryy: :angryy: :mad: :mad:[/quote]no mowilam-postanowil nie przejmowac sie nadnerwowa mamuska.:evil_lol: .jak w dobrym zwiazku-josh jest asertywny:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']tiaaa jesne.fajne alibi-jestem emerytka....cfaniara.a ja jestem mala,gruba i w okularach:eviltong: :evil_lol:[/QUOTE]
i silna psychicznie dominantka - i to wystarczy zeby Joshua pryskał od ciebie gdzie pieprz rosnie - mnie widocznie brak instyktu samozachowawczego :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']zróbmy sobie pikniczek dgm :loveu:
jeszcze tylko saJo, mch i kilka osób i będziemy w komplecie :loveu:

Kot i Mysz,,,

tak kluskowato wolna Myszka i Eto wyznający zasadę : gdzie idziemy tam biegniemy ... :evil_lol:[/quote]
:evil_lol: to ja Ci juz moge powiedzieć jakby to wyglądało ...mina Kudłatej :stupid: po co tak szybko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']i silna psychicznie dominantka - i to wystarczy zeby Joshua pryskał od ciebie gdzie pieprz rosnie - mnie widocznie brak instyktu samozachowawczego :eviltong:[/quote]ja?dominantka?ja jestem wybitnie spolegliwa.do mnie jak do niemowlaka.
co dopowiewania sztandarem emeryta:eine gute Ausrede ist drei Batzen wert:diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KOT I MYSZ']a czy jeszcze jeden kudłaty kluskowato wolny pies mógłby się dołączyć do zajątek sobotnich:cool3:
drzeć gęby nie będzie bo nie umie...nawet jakby tresserek kazał to nic z tego....chyba że przez naśladownictwo siem nauczy[/quote]ale stac i tak nie bedzieta.zapraszam:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Mam nadzieję, że się tak od razu nie zmyjecie - ja przychodzę na 9 na belgi. :razz:[/quote]no znajac zycie -to nie.bedzie na belgach dlugo nie widziany szogun ktory dorosl tak jak mowilam-rrrany dlaczego jak cos juz powiem o jakims psie to czlowiek ma mine pt."a lyzka mowi niemozliwe" a potem uo.:roll: .ech zycie.widocznie taki mam los.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']tak przy okazji czy bedziemy hopp'ac ?[/quote]nie.w tym tygodniu nie musisz taszczyc przeszkody:evil_lol: .w kazdym razie napewno nie w sobote.jak wam cacus pojdzie to wtedy w niedziele mozemy pochopac.chociaz z radoscia bym zobaczyla josha i noraska w akcji:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...