Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Ewa-Jo']no to my siem podłączymy szelki [COLOR=Blue] [B]0532a Materiałowe szelki do obrony z uchwytem - duże [/B]
[/COLOR] za 48zł chyba jakby co to Ayshe popraw mnie no i chcem gryzak który ma Agis i to jest chyba [COLOR=#0000ff][B]0491a Gryzak ze skóry rolowany, twardy, 3x25 cm z 2 uchwytami[/B] [/COLOR] 38,00zł . Ayshe luknij i powiedz czy oki czy cos pokreciłam. wychodzi ze razem jest 86 + dostawa. daj znac ile dostawa i pieniązki zostawie jutro ayshe na szkolonku. Joshua bedzie wdzięczny najbardziej za gryzak jezeli chodzi o szelki to wątpie.[/quote]

Dopisałam do zamówienia, dostawa jest za friko. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jeszcze mozna ??? bo ja bym baardzo prosila o przedmioty na slad za 6zl..sztuk 2 ;) bo dzis juz latalam po polu jak glupia bo mimo ze pies zanalazl i zaznaczyl to ja inteligentnie chowajac zgubilam skore ;))) a uzywane byly po raz pierwszy wiec ;)))

moge jutro przekazac o 11 owe 12zl ?:))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hope']Moi drodzy powiedzcie jak wy sobie radzicie z podgryzaniem aportu?[/quote]
:cool3: :evil_lol: .lonzowaniem psa po zasluzonym wspolnym "zagryzieniu"lupu,praca na zablokowanym lupie,doniesienie nie= odebranie w siad tylko statyka poza odebraniem....itditp.:roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hope']Moi drodzy powiedzcie jak wy sobie radzicie z podgryzaniem aportu?[/QUOTE]
Jeżeli o mnie chodzi to pomimo wysiłków:placz: /tresserek pewnie by powiedział ze były mierne no ale naszego tresserka trudno oj trudno zadowolić:shake: / to sobie nie radze. Na pocieszenie dla siebie moge powiedzieć ze inni lepsi ode mnie pracowaliz Joshem w tym temacie i tez nie osiągneli pozytywnych efektów. Wiec po prostu jak mam dośc do leci mięso ,oraz stoje i krzycze. Jest mi po tym ciutka lepiej ale niestety efektów to nie przynosi. Młody jak podgryzał tak podgryza.Jedyny moment kiedy nie podgryza to jak ma patyk w mordzie i pokaze mu sie inny kijek ,Wtedy skupia sie na tym drugim a pierwszy jak papieros zwisa na zębie.:shake:
[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3133/img1700za0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/6983/img1702kk9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4353/img1703ol4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4858/img1704re0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4800/img1708sk7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hope']Znaczy sie? :razz: ;)[/quote]no pies trzyma to co ma trzymac[aport,gryzak,rekaw a ty latasz z nim i on biegnie z tym czyms w psyku.lonzujesz jak konia.mysle ze twoj szkoleniowiec napewno ma wlasna koncepcje i sobie z tym razem poradzicie.
ewa-jo-bo ja mowilam zeby nie rzucac mu byle jak i nie kopac i wogole :mad: ale normalnie se mogem mowic nie/a jak juz wszystko pluje to teraz denerwujemy sie ?:eviltong: :lol: .ale wiem zes ambitna i chcialas trudniej:diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']A czy jeszcze ja moge sie dołączyć do zamówienia??
My byśmy potrzebowali kieszeń na smakole ( nie znam nr ale wiem ze 10 zł) i przedmioty na ślad x 2. Kaska jutro na szkoloeniu[/quote]

OK, już dopisuję. Kasę przekaż przez Beatę, bo ja jutro jestem dopiero na 11.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no pies trzyma to co ma trzymac[aport,gryzak,rekaw a ty latasz z nim i on biegnie z tym czyms w psyku.lonzujesz jak konia.mysle ze twoj szkoleniowiec napewno ma wlasna koncepcje i sobie z tym razem poradzicie.
ewa-jo-bo ja mowilam zeby nie rzucac mu byle jak i nie kopac i wogole :mad: ale normalnie se mogem mowic nie/a jak juz wszystko pluje to teraz denerwujemy sie ?:eviltong: :lol: .ale wiem zes ambitna i chcialas trudniej:diabloti: .[/QUOTE]
przed morderstwem pewnego jednego niedużego ,czepliwego stworzenia wiecznie pokrzykujacego , chicoczącego i naśmiewającego sie z codzego nieszczęścia powstrzymuje mnie tylko świadomość ze mało mi już tego zycia zostało i nie ma sensu spędzać go za kratami no i osobiście nie przepadam za cebulą:mad: :mad: :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']przed morderstwem pewnego jednego niedużego ,czepliwego stworzenia wiecznie pokrzykujacego , chicoczącego i naśmiewającego sie z codzego nieszczęścia powstrzymuje mnie tylko świadomość ze mało mi już tego zycia zostało i nie ma sensu spędzać go za kratami no i osobiście nie przepadam za cebulą:mad: :mad: :mad: :angryy:[/quote]a kogo nazywasz tak czule skarrrrbie?:diabloti: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']pytku?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .zobaczysz jak slicznie wyszlas na filmie skarrrbie:diabloti:[/QUOTE]
Nie radze zaczynać z nami -wprawdzie synuś spiernicza przed tresserkiem ale jeżeli chodzi o jego pańcie to ....... samą masą cie załatwie:mad: :mad:
tresserek twierdził ze nie ma zdjecia z zamknietą buzią - prosze uprzejmie nawet z zaciśniętymi ustami:eviltong: :evil_lol: :diabloti:
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6779/treserzzmknwk9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

oficjalnie:w srode nie ma zajec.
jutro jakby ktos chcial sie zjawic to o 20 moge zostac po grupie retrievero-mieszanej:razz: .
we wtorek zapraszam na 19 onkarzy.po zajeciach z gronkiem szogunem wybywam z surykatem na egzamin.
wracam w czwartek poznym popoludniem tzn.ze o 19 zajecia beda. w piatek wechowa bez zmian.:cool3:

[B]Monisieczko-kochanie ty moje odezwij sie prosze bo sie martwie i nie tylko ja.gdzie norasek i kochana kursantka?????:([/B]
alix- daloby sie przeszmuglowac jakos barosza popoludniu-umow sie z marta prosze.wiem ze w piatek na pewno rano a ja musze wziasc jakos rekaw.no i musi troszke podgonic ten weekend a do tego potrzebny jest marcie pozorant;).wprawdzie ten tydzien jest zdeczko kijowy ze wzgledu na moj wyjazd ale jakos sie umowcie.

Link to comment
Share on other sites

:Help_2: to i ja mam prosbe
czy ktos madry moglby mi powiedziec o co chodzi :niewiem:
jak niektorzy wiedza nagrałam filmik kamera :multi: potem go przegrałam na plyte za pomoca stacjonarnego dvd (takiego przy telewizorze) a potem jak wloze plyte do komputera to mowi ze nie ma plyty :bigcry: :confused: :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']OK, już dopisuję. Kasę przekaż przez Beatę, bo ja jutro jestem dopiero na 11.[/QUOTE]

Przepraszam że nie przekazalam kasy- nie było mnie na zajęciach i myślałam że w środe będę mogła przekazać a tu sie okazuje ze nie ma zajęć :razz: Kiedy tew takim razie moge ci oddac kase??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...