Jump to content
Dogomania

Starogardzkie zwierzaki, prosimy o każdą pomoc i ogłoszenia - Schronisko Starogard Gd


olenka_f

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]https://picasaweb.google.com/116693201968351913660/Maciusia230512r[/url]

Wysyłam najnowsze zdjęcia Maciusi z dzisiaj. Suczka biega, skacze, zaczepia swoją koleżankę Zetę i biega razem z owczarkiem Enzo za piłeczką. Cud psina :)
W weekend postaram się zrobić zdjęcia, gdy będzie na spacerku ;)

Edited by Szii
Link to comment
Share on other sites

[U]Tajra jest na DT u pewnej milej inspektorki OTOZu ;) i ma sie dobrze. Jej tymczasowa Pancia wlozyla[/U] (i nadal wklada!) cala mase pracy w jej socjalizacje. I efekty widaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac!!!!
Dodam tylko, ze Pani ma dwojke (malych) dzieci i Tajra te dzieci uwielbia! Ona w ogole do ludzie jest miodziak ...

Link to comment
Share on other sites

Ilonko ja wiem, że Tajra jest na DT ale czy to będzie jej dom czy szukacie> Bardzo się cieszę, że sunia robi postępy. Widziałam ją w klatce odbijającą się jak piłka od podłogi i skaczącą po suficie. Wulkan energii.

Link to comment
Share on other sites

dzis wielki dzien - do domku poszedl MARTI!!! ktory byl od szczeniora w schronie, przyszedl ubieglego lata ...
Natomiast wrocil z adopcji Gonzo, po ponad pol roku, panstwo stwierdzili, ze jest agresywny i ze sobie z nim nie radza. moja teoria raczej jest taka, ze zblizaja sie wakacje i pies zaczal przeszkadzac :( bo Gonzo pierwsze co robi po wyjsciu z wolontariuszami na laczke - to wywala sie kolami do gory i GLASZCZ MNIE!

ech, zycie!

Link to comment
Share on other sites

wczoraj byla kolejna dobra "adopcyjna" sobota :)
do domku poszly - Zeta (!!!) i szczeniorki Toto i Nala (ta, co wrocila po jednym dniu z adopcji).
Dwa starsze koty (w dwupaku do jednej Pani) - Eminem i Dzidzia, a takze czarna miziasta koteczka Selena ...

Powoli robi sie "luzniej" w kociarni - i na cale szczescie!!! lato dopiero przed nami .................

Link to comment
Share on other sites

niestety powoli zaczyna sie martwy sezon na adopcje. psow przybywa, kotow zreszta tez ... a adopcji ni ma :(

mamy takie piekne psy, sporo w typie rasy ... i nic!!!

w zwiazku z ta sytuacja zrobilam naszym psiutom wyroznione trojmiasto:
[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/piekne-i-madr******-i-koty-ze-schroniska-w-starogardzie-gd-czekaja-na-domy-ogl5134178.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

jesteśmy zarzucani dziećmi kocimi i psimi, czy ci ludzie sumień nie mają ? walczę znów o życie Emi i Demi, dwa kociaczki mają okropnie chore oczka a tego ostatniego chyba niewidomego w dodatku dzięki Bogu kotka przyjęła bo byloby bardzo źle :(
ale kurcze nie oni widzą tą chorobę i śmierć tylko ja , oni wyrzucą z samochodu czy walną karton pod bramę i są zadowoleni, mam nadzieję że los będzie sprawiedliwy, byleby był ktoś obok kto powie za co to:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...