Jump to content
Dogomania

mała SUCZKA PEKIŃCZYK już w Fundacji KŚ! Ma dom.


Recommended Posts

[quote name='collie_ad']ok.. najnowsze info ode mnie: wcześniej mowiłam, że mogę być w poznaniu najwcześniej około 10:30 (bo ode mnie do poznania jest tylko pks, 6:40 i dojeżdża około 10:30) ale pojedziemy z narzeczonym (i Tolą) dzień wcześniej do dziadków do Stęszewa, tak więc jak już będziemy się umawiać na spotkanie 30.01, to mogę być o którejkolwiek godzinie:) tak więc tylko czekam na cynk i będę:)[/QUOTE]

Oooo to SUPER:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[SIZE="3"]Dzisiaj wielki dzień - ok. godziny 15.00 Beza zostanie przekazana Ani i pojedzie w podróż po nowe, lepsze i szczęśliwe życie we własnej, kochającej rodzinie:multi:
Relacja wieczorem -Magda obiecała że nawet postara się pstryknąć foty :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dojechała szczęśliwie:multi:
Aniu dziękujemy Ci serdecznie za przewóz małej:Rose:
Jak rozmawiałam z Magdą byli akurat na dworcu w Poznaniu i jechali do dziadków.
Magda mówiła że Beza jest słodka, całuśna i kochana...
Jutro pewnie sama zrelacjonuje wrażenia z pierwszego dnia:)

Link to comment
Share on other sites

Oto i jestem:) (w końcu) wybaczcie, że piszę dopiero teraz, ale nie moglismy uruchomić neostrady na moim laptopie tam na miejscu.

a więc..

po Bezunię pojechaliśmy około 16:30, nie moglismy się już doczekać. W poznaniu byliśmy po 17 (ach te korki..:P )
Wcześniej dostaliśmy smska, że Ania jedzie w wagonie nr 8 i będzie w poznaniu o 18:28. Pociąg stoi w poznaniu tylko 3 minutki, na szczęście pojechałam z narzeczonym- żebyśmy razem wypatrywali Ani:)

Stoimy na peronie, "kukułka" zapowiada, że pociąg za chwilkę wjedzie więc mówię- ok, wypatrujemy 8 wagon i biegniemy, żeby zdążycć w te 3 minutki... i ku naszemu zdziwieniu na wszystkich wagonach był nr 2 heh...
Przebiegnęliśmy całą dlugość pociągu 2 razy, ale na szczęscie Ania wyszła z małą w kontenerku z pociągu więc już po prostu bylam w siódmym niebie:)

Porozmawialyśmy chwilkę z Anią i ruszyliśmy w dalszą drogę oczywiście z przerwą na "siusiu" dla Bezy, (nim ruszysliśmy)

Aniu, jeszcze raz- gratulacje z okazji zdania egzaminu:):)

Tak więc ruszyliśmy w dalszą drogę, już nie w kontenerku, ale na moich kolanach:) Owinęłam małą w kocyk, żeby czuła się troszkę pewniej, ale zupełnie nie potrzebnie, bo przez całą drogę, zostalam wycałowana przez małą niezliczoną ilośc razy:)
W domu dziadkowie już doslownie nie mogli się doczekać:) Wszyscy byli strasznie szczęśliwi, że Beza w koncu jest w domu:)

Pierwszy kontakt z moją Tolcią był dośc agresywny... ale to tylko czysta zazdrość. Tola zobaczyła, że nie jest już jedynym maluchem. Chciala doslownie zjeśc Bezę, Beza pewnie pomyślala "a co, nie będę gorsza" i ruszyła "z zębami na Tolę".. troszkę "pokrzyczały na siebie"- oczywiście Tolę miałam na kolanach, a Bezunia sobie biegała, tak więc nic sie żadnej nie stało. Po chwili już było lepiej- co raz mniej Tola zaczepiała Bezę. Myślę, że przy częstszych spotkaniach- w koncu się polubią.
Pierwsza noc przebiegła spokojnie mała bardzo "pilnuje się dziadków", wszędzie chce z nimi chodzić. To zupelnie tak, jak Tolcia pilnuje mnie. Teraz jak nie pracuję to cały czas jest ze mną i prawie wszystko robimy razem... i tak będzie pewnie z Bezą i dziadkami:)

Bezunia dostaje do jedzenia Purinę dla szczeniaczków (Tolcia je to samo) kupiłam jej witaminy z glukozaminą i poinstruowałam dziadków co i jak (tak samo ze szczepieniami. (Tola ma termin na maj a Beza na sierpień... pewnie będziemy i tak szczepić je razem:) (możliwe, że sterylizację za parę miesięcy też mogłyby przejść razem, ale do tego jeszcze troszkę czasu)

zastanawiam się co jeszcze napisać... to chyba tyle. Jak coś- pytajcie:) Codziennie jestem na dogo:)

Za chwilkę w galerii wstawię parę zdjęć Bezuni:) (w dziale pekińczyk, Beza)

W imieniu swoim i dziadków dziękuję za to, że mogliśmy Bezę wziąć do siebie:)

Link to comment
Share on other sites

Sterylizację miała Beza 12-11-2010
Kasia wozi do weta po parę sztuk zwierzaków-czasami sterylizowanych jest w jednym dniu 3-4 sztuki /przeważnie kociambry/
mogła wetka przeoczyć i nie wpisać w książeczkę.
Jak chcesz wyślemy Ci zaświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='collie_ad']heh:) jeśli się przedstawił jako Mariusz, to mój przyszły teść:)[/QUOTE]

Nie zdążył nic powiedzieć oprócz "halo" a ja już wystartowałam z Panią Kazią...:evil_lol:
Z dalszej rozmowy zrozumiałam że to był jej syn:lol:

Beza nie przeżywa wyjazdów ani spotkań z nieznanymi ludźmi - to śmiała i ciekawska sucz :)

Link to comment
Share on other sites

prawda:) boziu, jakie to fajne uczucie obserwować radość w psich oczach:)

Następne moje spotkanie z Bezą będzie 4 marca:) (i w trzy weekendy po tym) tak więc powinny się wtedy pojawić nowe zdjęcia:) jeśli nie uda mi się nadal odpalić neostrady na moim laptopie, to przysiądę się na pare minut na inny komp i podeślę tu zdjęcia:)

W Bezie zakochałam się od pierwszego wejrzenia... postanowiłam odświeżyć konto na dogo (bo miałam je dość długo, tylko nie używalam, bo nie moglam sobie przypomnieć hasła, a opcja przypominania nie działała:( ale jakoś udało mi się w końcu zalogować. Dziadek bardzo chciał mieć pekińczyka, więc wiedziałam, że dogo, to najlepsze miejsce, żeby go znaleźć- psów w potrzebie jest zbyt wiele, a ja jestem przeciw kupowaniu z "pseudohodowli" i ludzi, którzy rozmnażaja psiaki dla zysku (chociaż to wlasciwie to samo) i tak trafilam na temat o Bezie i na stronę Kociego Azylu... a resztę już znacie. Strasznie się cieszę, że wszystko się udalo:)

Mam nadzieję, że za rok będę mogła dać dom tymczasowy jakiemuś psiakowi i mu pomóc- niedługo rusza budowa piętra w moim domu. Tak więc będzie sporo miejsca:) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...