Jump to content
Dogomania

8 letnia Kora ma już dom! :)


Guest ambird

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest ambird

Tak, jest allegro i w gazetach miała. Bez skutku niestety..
Chciałam prosić ciocie mieszkające nad morzem o pomoc w rozklejeniu plakatów ale nie znam żadnej... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Tak, jest allegro i w gazetach miała. Bez skutku niestety..
Chciałam prosić ciocie mieszkające nad morzem o pomoc w rozklejeniu plakatów ale nie znam żadnej... :([/QUOTE]
Znam ciocie ze Szczecina? Czy może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Tak, jest allegro i w gazetach miała. Bez skutku niestety..
Chciałam prosić ciocie mieszkające nad morzem o pomoc w rozklejeniu plakatów ale nie znam żadnej... :([/QUOTE]

Ja jestem z Gdyni... Moge pomoc w rozklejeniu plakatow. Musze miec tylko jakis gotowy tekst i zdjecie suni...

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Plakat Kory [url]http://labradory.info/pafiledb/uploads/Szukam_domu.pdf[/url]

Wkleiłam również do pierwszego postu.

Link to comment
Share on other sites

Czytalam caly watek o suni,ale nie znalazlam nigdzie informacij gdzie jest ta sunia?Czy tam w tym DT sa jeszcze jakies inne psy tej wlascicielki,bo na zdjeciach widzialam kilka psow... Jesli wlascicielka na poczatku czerwca wyjezdza,to na stale czy tylko na jakis okres? A co wtedy bedzie z tamtymi psami,maja opieke?

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Miejscowość to Połchowo. Te psy na zdjęciach nie są tylko opiekunki. Wyjeżdża na jakiś czas, swoje psy zabiera.

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Wyjeżdżają na kilkanaście dni chyba.
Kora u nich jest już od początku grudnia.
Ja rozsyłam wiadomości po znajomych, żeby ci rozsyłali po swoich znajomych. Może ktoś gdzieś potrzebuje psa do stróżowania..

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Obecna opiekunka Kory wyjeżdża, po powrocie nie będzie mogła się opiekować sunią z powodów osobistych, o których ja publicznie pisać nie mogę.
Zajmujemy się labradorami i psami w typie, Kora nie jest labradorem, mimo to wyciągnęliśmy ją ze schroniska. Zrobiliśmy chyba wszystko co możliwe, niestety bez rezultatu.
Zwróciłam się o pomoc tutaj, bo wiem, że na dogomani na pomoc można liczyć. Rozesłałam wieści gdzie się da, że mamy sunię, która może mieszkać na dworze i może stróżować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambird']Obecna opiekunka Kory wyjeżdża, po powrocie nie będzie mogła się opiekować sunią z powodów osobistych, o których ja publicznie pisać nie mogę.
Zajmujemy się labradorami i psami w typie, Kora nie jest labradorem, mimo to wyciągnęliśmy ją ze schroniska. Zrobiliśmy chyba wszystko co możliwe, niestety bez rezultatu.
Zwróciłam się o pomoc tutaj, bo wiem, że na dogomani na pomoc można liczyć. Rozesłałam wieści gdzie się da, że mamy sunię, która może mieszkać na dworze i może stróżować.[/QUOTE]
Ambiro - czy mozesz mi podac na PW,kontakt do tej opiekunki w Redzie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...