Jump to content
Dogomania

Żegnaj Kochany Wizusku... (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='BonaJ'][SIZE=3][B]Miałam przyjemność poznania Wizuska osobiście:p[/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]Głaskałam go, on polizał moją dłoń. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Widziałam go u Iwony. Śliczny, żywiołowy:-) Warto pomóc chłopakowi. Wierzę, że szybko znajdzie dom. Pomimo swojego kalectwa, świetnie sobie radzi:-)[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]To super piesek:-)[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Poproszę o nr konta. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Rzucę jaką kasą na hotelik.[/SIZE][/B][/QUOTE]

Dziękuję bardzo...w związku z tym,że Budrysek nie bardzo może do kompa się dostać...podsyłam jej konto !

Niestety ostatnie dni bardzo pogorszyły stan zdrowia i samopoczucie Wizuska...:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lilk_a']skończyło się allegro wizusa sprzedanych 65 cegiełek , na koncie mam 70 zł , na płacę z allegro 145 zł ,- 5 zł jedna przesyłka pocztą czyli 140 ,- brakuje jeszcze 115 zł posprawdzam na spokojnie kto jeszcze nie wpłacił , poczekać trzeba jeszcze parę dni na ostatnie wpłaty bo to sobota , niedziela ..... i jeszcze muszę odliczyć prowizję allegro od sprzedaży 10,30

na tą chwilę mogę wpłacić Wam te pieniądze które już są , jutro po południu powinnam mieć wpłątę z płacę z allegro , dzisiaj zlecę przelew ....
napiszcie gdzie mam to wpłacić :) 199,70 czyli 200 zł[/QUOTE]

Dziękuję bardzo...bardzo!
Podsyłam konto Budryska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']stan Wizuska pogorszył się :(
dzisiaj jedziemy do niego

trzymajcie kciuki!!!![/QUOTE]


...MOCNO TRZYMAJCIE KCIUKI...pogoda ostatnich dni,nie wpłynęła na Wizuska dobrze- mgły,wilgoć,niskie temperatury...włażą wszędzie i przenikają do kości,a jak bardzo trudno wtedy schorowanemu chłopakowi?...bałam się właśnie pierwszych jesiennych dni...

Link to comment
Share on other sites

Wilgoć, zmiany pogody bardzo dokuczają Wizuskowi odczuwa bardzo silne bóle....zwyrodnienie kręgosłupa....paraliżuje całe ciało...pierwsze mgły już spowodowały widoczne trudności w poruszaniu się ...spacerki króciutkie tylko na smyczce...z dnia na dzień stan coraz gorszy...teraz w ogóle nie wychodzi, nie wstaje praktycznie wcale, paraliż przeszywa całe ciało dlatego stracił całkowicie z dnia na dzień apetyt....Dzisiaj drugi raz był wet Wizusek dostał kroplówkę, zastrzyki przeciwzapalne i przeciwbólowe, antybiotyk, jakiś lek sterydowy wszystko w dawce większej niż wczoraj...teraz czekamy żeby chociaż odzyskał apetyt....zastrzyki będzie brał przez jakieś 10 dni.....
tydzień temu Wizusek sam bez smyczki, pomocy chodził sobie po wybiegu, jeszcze tydzień temu startował do bernardyna Milusia, miał gigantyczny apetyt.....dzisiaj jakby stracił chęci do życia:-(
Zdaniem weta jest szansa na poprawę oby tak było bo już czeka na Wizuska miejsce w boksiku w ocieplonym domku

Link to comment
Share on other sites

Późnym wieczorem stan Wizuska się pogorszył wzięliśmy go na kolejną kroplówkę i badania do weta do Krakowa. Badania krwi wykazały podwyższony poziom leukocytów
ale przyczyny jego stanu nie znamy. Dziewczyny wzięły go ze sobą, może uda umieścić się go w lecznicy...on potrzebuje dalszych badań.
Więcej to już tylko Budrysek może coś powiedzieć jak znajdzie chwilkę to na pewno to zrobi.

Link to comment
Share on other sites

stan Wizusa uległ znacznemu pogorszeniu :(

2 razy miał podana kroplówkę p/s w hotelu - koszt 170 zł
wczoraj w nocy było juz bardzo zle, natychmiast został przewieziony do lecznicy krakwet - dzięki Iwona ,że pojechałaś z nami
zrobiono bad krwi - troszkę parametry mocznika były złe i wyszedł stan zapalny w organizmie, podano kroplówkę - 100 zł

do żywca dojechalismy o 4:30, w aucie było nagrzane na maxa
i stan Wizuska poprawił się, zaczął podnosić główkę i "uśmiechał" się
rano pojechaliśmy do lecznicy, jest na kroplówce
po bad osłuchowym, wyszło "trzeszczenie" w płucach
rtg wykazało zmiany w płucach, błona śluzowa żołądka brzydka,
spondyloza odc piersiowego, zwężone przestrzenie m/y żebrowe - tutaj może byc stan zapalny,
niskie płytki krwi sa niepokojące - może być krwawienie wewnętrzne,
tylne łapki ma tak ułożone jakby były bezwładne, popuszcza mocz
więcej info wieczorem

mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze? :(

***

czy ma ktoś konto na wizażu?
seduction zadeklarowała stałą deklaracje a nie ma z nia kontaktu

bardzo proszę o pomoc nie jestem w stanie sama uzbierać jeszcze 130 zł na hotel
z bazarku 200 zł pójda na dług w lecznicy za leki - 150 zł, zostanie 50 zł
270 zł za 3 wizyty weta w krakowie
teraz jeszcze bad i pobyt w lecznicy
nie wyrobię z tym sama , mam jeszcze inne zwierzaki na utrzymaniu :(
załamka na maxa :(

Link to comment
Share on other sites

macie tu kogoś na wątku z kontem na allegro , podrzuciłabym kod do aukcji , prowadzę jeszcze dwie cegiełkowe i mam do dyspozycji 2 konta bankowe ( każde na jedną aukcję) , nie mogę trzeciej bo się pogubię , nie wszyscy piszą na jakiego psa , znajdzcie kogoś kto by mógł poprowadzić aukcję
wysłaam też pytania o zaległe wpłaty za dyplomiki , czekam na odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']macie tu kogoś na wątku z kontem na allegro , podrzuciłabym kod do aukcji , prowadzę jeszcze dwie cegiełkowe i mam do dyspozycji 2 konta bankowe ( każde na jedną aukcję) , nie mogę trzeciej bo się pogubię , nie wszyscy piszą na jakiego psa , znajdzcie kogoś kto by mógł poprowadzić aukcję
wysłaam też pytania o zaległe wpłaty za dyplomiki , czekam na odpowiedzi[/QUOTE]

do mnie prześlij

Link to comment
Share on other sites

[I]Niestety stan Wizuska narazie bez zmian, czekamy na efekty leków...
Wczoraj Wizusek dostał ciepłe kocyki i kołderki. Jednak wszystko na wagę złota,bo chłopak podsikuje pod siebie.
Potrzebne też podkłady chłonne,żeby miał sucho,jednak i podkłady drogie...
Finansową klapę mamy na całego...
Jak ktoś może Wizuska wspomóc choć maleńkim bazarkiem to bardzo prosimy...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...