Jump to content
Dogomania

Chcę takiego psa ....


Recommended Posts

[quote name='zaba14']Psy robią to z pasją, ale bardzo nie ładnie upadają... :/ jakoś nie chce mi się wierzyć że te pity nie wychodzą bez kontuzji... silne zwierzęta, ale na pewno nie niezniszczalne ..[/QUOTE]
a jak mają upadać ? przecież to nie koty :evil_lol: ale gumowe kości to mają :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

jestem ciekawa jak taki pies porusza się w wieku 10 lat... :) nie wiem jak przygotowuje się psa do takich zawodów, ale jak pies całym ciałem ugniata własne łapy to chyba po 10 skokach te nogi go bolą... a gumowe łapy może i mają bo po prostu nie pokazują jak to bulle mają w zwyczaju bólu ...

Uczy się aby pies ładnie lądował przy głupim skoku za talerzem, a tutaj pies łamie chyba wszystkie reguły, ale z takiej wysokości to chyba inaczej się nie da ..

Link to comment
Share on other sites

Żaba , to pitbulle :) to tylko złudzenie , że ląduje źle ..... to są lekkie , wysportowane psy ... nie otyłe kanapowce , dla tego psa nie liczy się długość życia, a jego jakość ... staffik to ociężale bydle przy tym ;) U mnie Klamka , powinna dawno temu być połamana i pokiereszowana , przy tych ewolucjach co ona wyprawia ;)

Link to comment
Share on other sites

No akurat nawet bym nie pomyślała że mój kanapowiec może tak skoczyć ... :D za ciężka to jest na pewno ;)

jednak ciężko mi uwierzyć że po takim lądowaniu psu nic nie ma... toż to kości są, lekki, ciężki pies, ale kości jedne a te same... :) widok imponujący ale ciężko mi wyobrazić sobie że tym psom na stare lata nic zupełnie nic nie ma... ale też jednoznacznie nie stwierdzę że na pewno mam racje :)

Link to comment
Share on other sites

Żaba , ale co ? lepiej niech leży na kanapie do 20 roku życia ? znudzony ? czy niech sobie robi , to co kocha ? to jest urodzony sportowiec , a nie maskotka na kanapę .... w obecnych czasach przy tak zaawansowanej medycyni i suplementach .... wierze że na stare lata też poskacze ..

Zobacz ile psów nie sportowych , cierpi na stawy :) czemu ?

Link to comment
Share on other sites

Vectra ja nie jestem zdania że jakikolwiek pies nadaje się tylko na kanape! :) tak jak napisałam na początku widzę że te psy to kochają.. i póki naprawdę nic im się nie dzieje to niech skaczą nadal...

co do psów i ich problemów z stawami, to chyba sama odpowiedziałaś sobie na to pytanie, nuda, otyłość... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Vectra ja nie jestem zdania że jakikolwiek pies nadaje się tylko na kanape! :) tak jak napisałam na początku widzę że te psy to kochają.. i póki naprawdę nic im się nie dzieje to niech skaczą nadal...

co do psów i ich problemów z stawami, to chyba sama odpowiedziałaś sobie na to pytanie, nuda, otyłość... :)[/QUOTE]
Więcej problemów ze stawami mają osiedlowe upasione biedactwa niż te psy, dziwię się że o nie nikt się nie martwi tak bardzo jak o te pity

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eagle']Więcej problemów ze stawami mają osiedlowe upasione biedactwa niż te psy, dziwię się że o nie nikt się nie martwi tak bardzo jak o te pity[/QUOTE]

a czy ja napisałam że się martwię? :o nie mój pies nie mój problem :) moja suka ani tak nie skacze, ani nie jest spasiona więc o stawy swojego kanapowca martwić się nie muszę, wierzę Vectrze że tym pitom nic się nie dzieje ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...