Jump to content
Dogomania

odszedł mój kochany drako,moje słońce


jola1974

Recommended Posts

Nad ranem z niedzieli na poniedziałek odszedł mój kochany piesek Drako.Strasznie za nim tęsknię ,nie jestem w stanie opisać moje rozpaczy.Choroba przyszła nagle,jak grom z jasnego nieba i po tygodniu nam go zabrała.Dlaczego Boże go wziołes,tyle radości nam dawał ,czy tam w niebie tak ci jest potrzebny

Link to comment
Share on other sites

Drakuniu,tydzień temu jeszcze byłeś z nami ,jeszcze moglam pogłaskać cie po kochanej mordce,jeszcze patrzyłes na mnie ufnymi oczami i mam nadzieję,że wierzyłeś mi do konca ,ze robie wszystko co mogę żeby cie ratowac.A dzis jest tylko pustka i ogromny smutek,że cie nie ma.W sercu pustka .
Nigdy cie nie zapomnę i mam nadzieję,że wyjdziesz na moje spotkanie.

[B][SIZE=2]Dokąd idą psy gdy odchodzą?
No bo jeśli nie idą do nieba
To przepraszam Cię Panie Boże
Mnie tam także iść nie potrzeba.

Ja proszę na inny przystanek
Tam gdzie merda stado ogonów
Zrezygnuje z anielskich chórów
tudzież innych nagród nieboskłonu.

W moim niebie będą miękkie sierści
Nosy, łapy, ogony i kły
W moim niebie będę znowu głaskać
Moje wszystkie pożegnane psy."[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Skarbie mój jedyny,co noc kładąc sie spać myśle o tobie i błagam Boga ,żeby cofnął czas ,żeby to był tylko zły sen a On nie odpowiada .............a rano sie budzę i nie słysze twojego dreptania ,zagladam do sypialni a ty nie leżysz na mojej poduszce.
Tak bardzo za Toba tęsknię ,ale nigdy nie zapomne ,Ty zawsze bedziesz w moim sercu,mojej pamięci.

Link to comment
Share on other sites

Drakuniu,dzisiaj mija kolejny tydzien,ale nie jest lepiej.Jak może być lepiej ,jeżeli ciebie nie ma wsród nas.
Strasznie za Toba tęsknię.Tak bardzo chciałabym poczuc twój zapach,móc cie podrapać po pyszczku.A Ty nam zrobiłeś psikusa i odszedłeś na zawsze.Nie przygotowałam sie na to ,nie zdążyłam nawet o tym pomyśleć.Dlaczego kochanie tak sie skończyła twoja choroba?
Nigdy cię nia zapomę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Minął pierwszy miesiąc bez ciebie.Dzisiaj z Mateuszem wspominaliśmy Cie ,skarbie.Oboje płakalismy,tak bardzo tesknimy za tobą.Dlaczego tak nagle odszedłes?Czy może za mało zrobilismy,ale wiesz,że szukaliśmy pomocy wszedzie i wiesz że oddałabym wszystko,żeby cie ratowac.
Nigdy Drakuniu cie nie zapomne,na zawsze pozostaniesz w moim sercu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...