Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja wożę ze sobą elegancko opakowane i zabezpieczone przed zniszczeniem. Ale np. holenderskich nie wożę,bo jeden rodowód to 2 karty formatu A4, na dodatek zafoliowane! Zrobiłam ksero i już.

Co do tego obowiązku, to tylko raz spotkalam się, że chcieli sprawdzać rodowód. Było to 2 lata temu w Kosicach/Słowacja.:evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia27']Raczej tak,ale jak komuś zależy na stawce(ilości) w klasie to można zadzwonić i się spytać.Powinni podać:)[/QUOTE]
Sądzę, że większości raczej zależy o to, o której godzienie i w jakiej kolejności są sędziowane konkretne rasy. Bądź co bądź to wystawa międzynarodowa.

Bez sensu jest, żeby wszyscy sie zjeżdżali o 9:00 rano i ustawiali pod ring, a później czekali do 13:00, bo powiedzmy są oceniani na samym końcu.

Pod tym względem wrocław nawala :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Sądzę, że większości raczej zależy o to, o której godzienie i w jakiej kolejności są sędziowane konkretne rasy. Bądź co bądź to wystawa międzynarodowa.

Bez sensu jest, żeby wszyscy sie zjeżdżali o 9:00 rano i ustawiali pod ring, a później czekali do 13:00, bo powiedzmy są oceniani na samym końcu.

Pod tym względem wrocław nawala :([/quote]

Ale przecież w tych sprawach też można zadzownić i się dowiedzieć.Podałam tylko przykład.Postaram być po katalog w sobotę ,więc jeżeli kogoś kto wystawia w niedzielę chce się dowiedzieć np.kiedy jest rasa itp. to mogę podać w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia27']Ale przecież w tych sprawach też można zadzownić i się dowiedzieć.Podałam tylko przykład.Postaram być po katalog w sobotę ,więc jeżeli kogoś kto wystawia w niedzielę chce się dowiedzieć np.kiedy jest rasa itp. to mogę podać w sobotę.[/quote]
Natalio ja bym była bardzo wdzięczna jeśli byś mogła w sobote napisać o ktorej (tak plus minus)Albo które w kolejności będą oceniane rottweilery w niedziele. :modla: Dzieki z góry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia27']Ale przecież w tych sprawach też można zadzownić i się dowiedzieć.Podałam tylko przykład.Postaram być po katalog w sobotę ,więc jeżeli kogoś kto wystawia w niedzielę chce się dowiedzieć np.kiedy jest rasa itp. to mogę podać w sobotę.[/quote]


Tylko o ile byłoby prostszym rozwiązaniem podanie planu na stronie. :razz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...