Jump to content
Dogomania

Bulliada 2006


altacarya

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='porterin']A ja tam calkiem glośno chcę powiedzieć, że zdjęcia Marty są super.:ylsuper:

Dzięki za fotorelację - przynajmniej taki ślepiec jak ja, zobaczyl jak wyglądaly niektóre psy :lol: :lol: :lol:[/quote]


Mam nadzieję że Marta nie usłyszała bo napewno w piórka by obrosła i stała by się kurą domową i kto wtedy robił by fotorelację:niewiem::niewiem::niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']Witam wszystkich bardzo gorąco. Mam pytanie. Co sądzicie o pieskach z hodowli BULDOŻER ???.Zanim coś więcej dodam o sobie to proszę o poradę.Dziękuję.[/quote]


Jesteśmy razem z mężem szczęśliwymi właścicielami psa z hodowli BULDOŻER. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, tylko ja nie jestem pewna, czy to jest odpowiednie miejsce do tego.
Nie dlatego, że chciałabym coś ukryć, ale wiadomo, że zawsze są zwolennicy, przeciwnicy i nie chciałabym być posądzona o stronniczość, bo mój Rudasek, to BULDOŻER.
Moje prywatne zdanie jest też takie, że są różne typy staffików, co także powoduje, że jednemu podoba się taki, drugiemu inny.
Na pewno mogę Ci napisać, że jest to najstarsza hodowla w Polsce, a hodowcy są miłośnikami tej rasy. Zawsze służą pomocą, gdy tylko się do nich zwracam odnośnie żywienia, pielęgnacji, wychowania i wystawiania psa i tak ogólnie zawsze można się ich poradzić, a "nowych" właścicieli szczególnie zachęcają do utrzymywania z nimi kontaktu, bo interesują się swoimi psami nie tylko do momentu ich sprzedania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']Witam wszystkich bardzo gorąco. Mam pytanie. Co sądzicie o pieskach z hodowli BULDOŻER ???.Proszę o poradę.Dziękuję. PS. O sobie wkrótce!!![/quote]

Ja też mam Buldożera i uważam tak jak bongobongo, ale jeśli chcesz więcej info to napisz na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']Witam wszystkich bardzo gorąco. Mam pytanie. Co sądzicie o pieskach z hodowli BULDOŻER ???.Proszę o poradę.Dziękuję. PS. O sobie wkrótce!!![/quote]

Ja też mam Buldożera i uważam tak jak bongobongo, ale jeśli chcesz więcej info to napisz na pw

Link to comment
Share on other sites

[B]Bardzo wszystkim dziękuję za wyczerpujące informacje!!![/B]
[B]Było mi bardzo miło. Pozdrawiam całą rodzinę Buldożerów i sam czekam z niecierpliwością!!! PS. Pani Ewo-;) i kropka![/B]

[B]Ps. POrt ERin M.CH.- pytam Cię o zdanie.Dziękuję.[/B]

[B]...jak wspomniałem wcześniej, o sobie wkrótce!:terazpol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...