Jump to content
Dogomania

Bulliada 2006


altacarya

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A bo mi się ubzdurało, że skoro mieszkałeś w Kołobrzegu, to masz blisko :evil_lol: Tylko między mieszkałem a mieszkam daleka droga :lol:
Absolutnie bez złośliwości to napisałam, im więcej miłośników stafiorów, tym lepiej :loveu:
Patko, nie mogę w tym roku obiecać... moja kierownica chyba zawiedzie i wybierze zawody zamiast krajówkę :shake::placz:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=black]Port Erin M>CH. Wszystko ok. i wpożądku! Pozdrawiam Cię serdecznie, i za jakiś czas się odezwę. Puki co to będę obserwował wasze sukcesy których wam wszystkim serdecznie życzę!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]Jeszcze raz dziękuję![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkred][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=magenta]PAPAPAPAPA!!![/COLOR][/SIZE] :Dog_run::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani'][B]Bardzo wszystkim dziękuję za wyczerpujące informacje!!![/B]
[B]Było mi bardzo miło. Pozdrawiam całą rodzinę Buldożerów i sam czekam z niecierpliwością!!! PS. Pani Ewo-;) i kropka![/B]

[B]...jak wspomniałem wcześniej, o sobie wkrótce!:terazpol: [/B][/quote]

[SIZE=4][COLOR=blue]My też pozdrawiamy i czekamy na to..." wkrótce"![/COLOR][/SIZE] ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='tomo']Lekko temacik odświerzę .:p :evil_lol:
Czy mógłby być ktoś tak uprzejmy i podać mi wyniki rankingu wystawowego za 2005 , na tronie klubowej chyba się go nie odczekam !!!:shake:[/quote]

Ranking stafffików:
Psy:
1. Int. Ch, Ch Pl,A,Mł.CH Pl TORPEDUS SANDARRI STAFF-KA -1404 punkty
2. Int. Ch, Ch Pl, A, BiH , Mł. Ch Pl DIRTY DANCING DAFFODIL YELLOW - 1347
3. Cerberus Skordatura - 823 punkty

SUKI:
1. Ch Pl,BiH, Mł. Ch Pl LA OLA DAFFODIL YELLOW
2. Mł Ch Pl, Mł Zw PL UARPIDA KITTERY PEKKA STAFF-KA -290 punktów, NAJLEPSZY JUNIOR

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ranking stafffików:
Psy:
1. Int. Ch, Ch Pl,A,Mł.CH Pl TORPEDUS SANDARRI STAFF-KA -1404 punkty
2. Int. Ch, Ch Pl, A, BiH , Mł. Ch Pl DIRTY DANCING DAFFODIL YELLOW - 1347
3. Cerberus Skordatura - 823 punkty[/QUOTE]

Kasiu zgubiłas gdzieś jeszcze [B]STAFFKARA[/B], który wylansował się na 3 miejscu z [B]972[/B] punktami...w katalogu z Zaniemyśla był napewno, bo przecież sama widziałam ten katalog...:)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomo']Lekko temacik odświerzę .:p :evil_lol:
Czy mógłby być ktoś tak uprzejmy i podać mi wyniki rankingu wystawowego za 2005 , na tronie klubowej chyba się go nie odczekam !!!:shake:[/quote]

doczekasz się Tomo - już wkrótce - nowy Zarząd, nowe zadania etc - trzeba dać Nam szansę - póki co wielkie sprzątanie itp.
W tym tygodniu na pewno pojawi się bardzo szczegółowy ranking i na stronie i na Klubowym Forum :)
Pozdrawiam
Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']W takim razie pora się zapisać...:lol:[/quote]

Oj taak - z przyjemnością zobaczę Państwa psiaczki na szczytach rankingu !!!:ylsuper:

Tomo starać się będziem nielada :smile: póki co dopiero zaczynamy kadencję więc ... czas czas czas

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]????????? [/LEFT]

[LEFT]Proszę o zwreyfikowanie punktacji w Rankingu za rok 2005[/LEFT]

[LEFT][COLOR=red][SIZE=5][B][I]CERBERUS SKORDATURA[/I][/B] - według moich obliczeń uzyskał w 2005 roku [B][I][U][SIZE=7]1053[/SIZE] [/U][/I][/B]punkty. [/SIZE][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Czy można deklarację wysłać mailem, czy trzeba pocztą.
I ile wynosi składka, bo tej informacji nie mogę znależć na stronie TTB:shake:[/quote]
Deklaracja znajduje się na stronie KTTB - proszę kliknąć na napis: [COLOR=orange]ZAPRASZAMY DO CZŁONKOSTWA[/COLOR]. Następnie proszę dokonać wpłaty składki rocznej w wysokości 20 PLN na konto podane na stronie Klubu. [B]Skany[/B] deklaracji oraz dowodu wpłaty można przesłać:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bądź tradycyjną drogą pocztową na adres Klubu podany na stronie (w tym przypadku proszę o info na adres email celem nadania uprawnień).
Pozdrawiam i zapraszam

Steffano - dziś bądź jutro sprawdzę - jak tylko FIZYCZNIE otrzymam dane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justuss']Kasiu zgubiłas gdzieś jeszcze [B]STAFFKARA[/B], który wylansował się na 3 miejscu z [B]972[/B] punktami...w katalogu z Zaniemyśla był napewno, bo przecież sama widziałam ten katalog...:)

Pozdrawiam[/quote]

Tak rzeczywiście:oops: Nie wiem jak ja patrzyłam, ale ominełam trzecie miejsce i wpisałam Cerberusa, który jest na czwartym, przepraszam

A tak swoja drogą, to dobrze, że Nowy Zarząd (pozdrawiam serdecznie) umieści wszystko na stronie, no bo taką pomyłkę walnąć, aż mi wstyd:oops:

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=black]Niestety zanlazłam błędy w punktacji jak również pomylono miejca wystaw w przypadku psa [/COLOR][/I][I][COLOR=black]CERBERUS Skordatura [/COLOR][/I]

[COLOR=black]K. Rzeszów 6.02.2005 10
M. Brno 12.02.2005 14
K. Jarosław 6.03.2005 20
M. Katowice 18,19,20.03.2005 40
KL> Legionowo 17.04.2005 90
M. Łódź 30,01.05.2005 140
M. Budapest 14.05.2005 16 [/COLOR][COLOR=red]Szilvasvarad
[/COLOR][COLOR=black]M. Budapest 15.05.2005 140 [/COLOR][COLOR=red]Szilvasvarad [/COLOR][B][U][COLOR=red]170[/COLOR][/U][/B][COLOR=red]
[/COLOR][COLOR=black]K. Budapest 16.05.2005 6 [/COLOR][COLOR=red]Szilvazvarad[/COLOR][B][U][COLOR=red]16[/COLOR][/U][/B][COLOR=black]
M. Umag(Chorwacja) 18.06.05 140 [/COLOR][B][U][COLOR=red]170[/COLOR][/U][/B][COLOR=red]
[/COLOR][COLOR=black]M. Portoroż(słowenia)19.6.05 140 [/COLOR][B][U][COLOR=red]170[/COLOR][/U][/B][COLOR=red]
[/COLOR][COLOR=black]M. Kraków 25,26.06.2005 90
K. Zakopane 7.08.2005 55
KL. Nowa Ruda 18.09.2005 14
M. Wrocław 24,25.09.2005 18
K. Zabrze 9.10.2005 20
RAZEM [B]823[/B][/COLOR][B][COLOR=red]???[/COLOR][/B][COLOR=black] punkty 16 wystaw śr. 51,4 pkt [/COLOR]
[COLOR=black]
Nawet podana przez Państwa suma się nie zgadza wynosi [B]953 [/B]proszę sprawdzić.[/COLOR]

[U][COLOR=red]Razem [SIZE=6][B]1053 pkt[/B][/SIZE][/COLOR][/U]

[I][COLOR=black]Pardzo prosze o naniesienie poprawek.[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Steffano'][I][COLOR=black]Niestety zanlazłam błędy w punktacji jak również pomylono miejca wystaw w przypadku psa [/COLOR][/I][I][COLOR=black]CERBERUS Skordatura [/COLOR][/I]

[COLOR=black]K. Rzeszów 6.02.2005 10
M. Brno 12.02.2005 14
K. Jarosław 6.03.2005 20
M. Katowice 18,19,20.03.2005 40
KL> Legionowo 17.04.2005 90
M. Łódź 30,01.05.2005 140
M. Budapest 14.05.2005 16 [/COLOR][COLOR=red]Szilvasvarad
[/COLOR][COLOR=black]M. Budapest 15.05.2005 140 [/COLOR][COLOR=red]Szilvasvarad [/COLOR][B][U][COLOR=red]170[/COLOR][/U][/B][COLOR=red]
[/COLOR][COLOR=black]K. Budapest 16.05.2005 6 [/COLOR][COLOR=red]Szilvazvarad[/COLOR][B][U][COLOR=red]16[/COLOR][/U][/B][COLOR=black]
M. Umag(Chorwacja) 18.06.05 140 [/COLOR][B][U][COLOR=red]170[/COLOR][/U][/B][COLOR=red]
[/COLOR][COLOR=black]M. Portoroż(słowenia)19.6.05 140 [/COLOR][B][U][COLOR=red]170[/COLOR][/U][/B][COLOR=red]
[/COLOR][COLOR=black]M. Kraków 25,26.06.2005 90
K. Zakopane 7.08.2005 55
KL. Nowa Ruda 18.09.2005 14
M. Wrocław 24,25.09.2005 18
K. Zabrze 9.10.2005 20
RAZEM [B]823[/B][/COLOR][B][COLOR=red]???[/COLOR][/B][COLOR=black] punkty 16 wystaw śr. 51,4 pkt [/COLOR]
[COLOR=black]
Nawet podana przez Państwa suma się nie zgadza wynosi [B]953 [/B]proszę sprawdzić.[/COLOR]

[U][COLOR=red]Razem [SIZE=6][B]1053 pkt[/B][/SIZE][/COLOR][/U]

[I][COLOR=black]Pardzo prosze o naniesienie poprawek.[/COLOR][/I][/quote]

Przykro mi , lecz nie mam uprawnień do korekt (nie posiadam materiałów źródłowych) , ale oczywiście zgłoszę uwagi do Prezesa w celu weryfikacji.
Ja jestem "stroną techniczną"
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...