Jump to content
Dogomania

Bulliada 2006


altacarya

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MSMIMI']ja mam dwa pytania-

1. czy istnieje mozliwosc przesylania zgloszen internetem, jesli tak- na jaki adres i czy jest jakis formularz?
2. czy BIS dla baby tez bedzie? byloby milo :cool3:[/quote]
ad.1. Nie ma takiej możliwości.
ad.2. Nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sauron']Hahaha i dziwią się że wystawców mało jak jeszcze intery mają płacicpełną stawkę:crazyeye:[/quote]
Jak dużo jest terrierów typu bull z tytułem interchampiona? Czy zgłoszenie ich (nawet części) miałoby znaczący wpływ na frekwencję ?
Twoje pomysły są godne rozważenia, ale kierujesz je pod zły adres. Proponuję stawić się na zebranie KTTB i przedstawić je w obecności zarządu i innych członków KTTB. Poza tym na tym zebraniu będą wybierane nowe władze KTTB.

Link to comment
Share on other sites

Na KAŻDEJ wystawie intery są bezpłatnie lub za symboliczną opłatą - tak jest ogólnie przyjęte. A interów na szczęście mamy coraz więcej. ale to nie o to chodzi. A wybory i tak nic nie zmienią bo tu potrzeba grona na prawdę zaangażowanych osób a nie figurantów.

Link to comment
Share on other sites

suaron NIE NA KAZDEJ WYSTAWIE INTERY Sa za darmo przytocze tylko przyklad Lodzi czy Wroclawia czy Bytomia..............
no a jesli tak zle jest to moze ty bys nie byl tym figurantem ;-) ??
U nas jest wielu "rodzicow sukcesu" ale nikt jakos nie chce pracowac i dazyc do tego, lepiej narzekac.
W koncu Was , wlascicieli bullowatych jest duzo i dobrze sie znacie. Wydaje sie ze powinno wszystko grac a tak nie jest.......:shake:

Link to comment
Share on other sites

Napisałam za darmo lub za symboliczną opłatą [ 20-30 zł ]. Ja niestety się nie nadaję ponieważ jestem zbyt dużą idealistką, a tego typu organizacje to jedynie dbałość o własną prywatę, z miłością do psów nie ma to wiele wspólnego niestety. A to że klub TTB działał prężnie, a teraz prawie wcale, to chyba nie tajemnica :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sauron']Napisałam za darmo lub za symboliczną opłatą [ 20-30 zł ]. Ja niestety się nie nadaję ponieważ jestem zbyt dużą idealistką, a tego typu organizacje to jedynie dbałość o własną prywatę, z miłością do psów nie ma to wiele wspólnego niestety. A to że klub TTB działał prężnie, a teraz prawie wcale, to chyba nie tajemnica :roll:[/quote]

Sauron naprawde tak uwazasz ?? ze to tylko praca o wlasna prywate ?? :shake: i pewnie jako jedyny bastion i ostoja nie mozesz na to nic poradzic tylko narzekac .... ajejejej . A ja dalej jestem idealistka i wierze ze mozna cokolwiek zmienic, tylko czasem rece opadaja jak ludzie opisuja ze to co sie zrobilo to tylko przez pryzmat konca smyczy a wcale to nie jest tak. TRzeba ldzi zarazac "pozytywnie" i wtedy cos bedzie. Mi sie wydaje ze my Polacy jako narod potrafimy tylko narzekac. Moze czas to zmienic :) .

Link to comment
Share on other sites

Sorry Nitencja byłam wybrana do zarządy jednego z ZK jak zobaczyłam co się tam wyrabiało, jakie jazdy były, kto komu co ukradł i z czego się nie rozliczył, to zrezygnowałam z pełnienia tej jakże "prestiżowej" i "zaszczytnej " funkcji i nie chcę. A niestety to nie tak że ja źle trafiłam, wszędzie tak jest i tego się nie zmieni. Ale to tak btw.
Tak jak pisałam klub działał fajnie i nie wiem co się stało że się ze..ało :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sauron']Napisałam za darmo lub za symboliczną opłatą [ 20-30 zł ]. Ja niestety się nie nadaję ponieważ jestem zbyt dużą idealistką, a tego typu organizacje to jedynie dbałość o własną prywatę, z miłością do psów nie ma to wiele wspólnego niestety. A to że klub TTB działał prężnie, a teraz prawie wcale, to chyba nie tajemnica :roll:[/quote] Czy postawa idealistki pozwala Ci być nadal członkiem ZKwP? CZy taka postawa przejawia się w żądaniu niższej opłaty dla interów?
Robisz błąd generalizując, nie każdy zapisuje się do KTTB czy innej organizacji kynologicznej po to, aby załatwić swoje interesy. A patrząc od drugiej strony, brak przynależności do organizacji kynologicznych nie gwarantuje "czystej" miłości do psów.
Zgadzam się, że Klub nie działa jak powinien , ale pamiętać należy , że Klub to nie tylko Zarząd ale to WSZYSCY członkowie KTTB. Skoro jest tak źle to gdzie oni są, czemu nie przeciwdziałają temu "złu"? A może im to nie przeszkadza? Sauron, jesteś członkiem KTTB? Jeśli nie akceptujesz obecnej sytuacji to czy robisz coś z tym, czy tylko krytykujesz? Mam wrażenie, że łatwiej o krytykę niż o działalność na rzecz Klubu, która miałaby sytuację zmienić.
I nie piszę tego w obronie obecnej (czy poprzedniej) władzy KTTB, ale wymagam szacunku dla mojej pracy (powtarzam:społecznej, nie będąc członkiem KTTB)) wkładanej w KTTB od 2001 (zatem za czasów i M.Jurek i A.Pławińskiego).
Marcelina Chmielecka

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czy postawa idealistki pozwala Ci być nadal członkiem ZKwP? CZy taka postawa przejawia się w żądaniu niższej opłaty dla interów?
[/QUOTE]

Niestety chcąc mieć szczenięta rodowodowe, muszę być członkiem ZK :)
Ja nie żądam niższej opłaty, jestem zdziwiona jedynie.To nie ja sobie wymyśliłam że na większości wystaw robi się ukłon w stronę interów i są one bezpłatnie, a na wystawach bardzo prestiżowych za niewielką opłatą.

[QUOTE]
Zgadzam się, że Klub nie działa jak powinien , ale pamiętać należy , że Klub to nie tylko Zarząd ale to WSZYSCY członkowie KTTB
[/QUOTE]

No wielu członków chciałoby sędziów zagranicznych, ale to Zarząd zaprasza sędziów, nie członkowie. Z tego co wiem proponowano i rok temu i dwa pomoc w "zorganizowaniu" sędziego z Anglii, po koszcie biletu i hotelu jedynie, ale nie skorzystano. :roll:

[QUOTE]
ale wymagam szacunku dla mojej pracy (powtarzam:społecznej, nie będąc członkiem KTTB))
[/QUOTE]

Ale czy ja krytykuję Twoją pracę, która polega na tworzeniu strony dla KTTB?? Nie, uważam że jest fajna.

btw jakoś prezes o/Częstochowa potrafi zorganizować sędziów i GP, więc chcieć to móc :)

Link to comment
Share on other sites

co do tych interow bezplatnie lub za darmo : nie ma tego ani w Bytomiu, ani we Wroclawiu ani w Lodzi ............ itd itp . mozna wyliczyc na palcach zwiazki gdzie Intery sa bezplatnie lub za mniejsza oplata. A z drugiej stronie sie nie dziwie bo tytuly to juz nie to co bylo kiedys i kazdy moze sobe Intera wyjezdzic :)

Link to comment
Share on other sites

No owszem można, ale mój pies miał 3 lata jak został interem, więc nie narzekam. Owszem można sobie wyjeździć wszystko, bo takich mamy sędziów że przyznają wnioski osobnikom poprawnym zaledwie np tylko dlatego, że są sami w klasie :( dlatego jest sporo championów niezbyt urodziwych.

Link to comment
Share on other sites

no a moj mial jeszcze mniej :) i jeszcze kilka tytulow ktorych nikt w Polsce nie ma. :)
Ale widzac u Ciebie taki potencjal , to szkoda zeby taki czlowiek sie marnowal jak ty naprawde. Masz wiedze , hodujesz to mzoe by zrobic asystenta , isc na sekretarza ?? Warto miecl udzi znajacych sie na rzeczy.
Wiadomo ,nie wszedzie jest doskonale, ale mozna to zmienic metoda malych kroczkow. Poza tym ZKWP to nie jedyna insttucja by szczeniaki mialy rodowody , prawda??
CO do championow itd itp. To z tego co juz zauwazylam, a jezdze kilkanascie lat po wystawach, to kazdy hodowca uwaza swoje za najpiekniejsze, a konkurencja ma zawsze psy brzydkie i niewazne w jakiej rasie to sie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

No w naszym oddziale od 2 lat nie ma miejsca w sekcji żeby się udzielać i dostać zgodę na egzamin asystencki, więc po tym czasie proszenia się odpuściłam. Zk faktycznie nie jest jedyny, ale PKPR to zbieranina osób wydalonych ze związku, itp, więc już wolę w zk sobie siedzieć jako zwykły członek i "robić swoje" nie patrząc na układy i układziki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...