Jump to content
Dogomania

Obroża martingale


Madzia_19

Recommended Posts

Obroża martingale lub dławikowa z ograniczonym zaciskiem.

No właśnie, nie wiecie może, gdzie można zakupić takie obroże. chodzi o to, aby pies się nie dusił, a jednocześnie nie mógł wydostać się z obroży. Mój pies badzo łatwo potrafi wydostać się nawet z dobrze dopasowanej obroży.
Macie może jakieś adresy sklepów, gdzie można kupić takie obroże?

Z góry dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

Bez problemu dostaniesz w sklepach internetowych, także na allegro, jest też sklepik internetowy, który szyje na miarę, na zamówienie (adres podam Ci na pw).
W zwykłych też można trafić, najprędzej w dużych sklepach w centrach handlowych.

Sama kupiłam w normalnym sklepie zoologicznym przy Tesco, moja suka też wyłazi z każdej obroży. Z tej z ograniczonym zaciskiem jeszcze nigdy nie wyszła, więc gorąco polecam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Bez problemu dostaniesz w sklepach internetowych, także na allegro, jest też sklepik internetowy, który szyje na miarę, na zamówienie (adres podam Ci na pw).
W zwykłych też można trafić, najprędzej w dużych sklepach w centrach handlowych.

Sama kupiłam w normalnym sklepie zoologicznym przy Tesco, moja suka też wyłazi z każdej obroży. Z tej z ograniczonym zaciskiem jeszcze nigdy nie wyszła, więc gorąco polecam ;)[/quote]


Dzięki :)

Kurczę, może szukałam w złych sklepach.

Jeszcze raz dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='sazir']Mogę zaproponować takie ozdobne obroże półzaciskowe dla piesków
xxxxxxx
pozdrawiam
Karo[/quote]
A fe sazir - paskudnie łamiesz regulamin dogo:shake:
Poczytaj regulamin - tu nie ma miejsca na reklamy czy prywatne oferty sprzedaży.
Jak chcesz wspomóc bezdomne psy to załóż bazarek z tymi obróżkami - ale wtedy CAŁY dochód ze sprzedaży idzie na cel charytatywny.Jak Ci to nie odpowiada to niestety pozostają aukcje Allegro (i tym podobne ) -ale nie dogo.
Jesteś tu jak widzę nowa wiec zakładam, że Twój post wynika z niewiedzy a nie złej woli;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...