Jump to content
Dogomania

AGILITY !!!


Mango_zakofana

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm

wiecie, ja jak najbardziej jestem ZA takimi pomyslami :) i uwazam ze to super pomysl :) - zawody na hali - YEACH! :D

Elka pewnie znowu bedzie cos tam mamrotac ale jak wszystkie sie na nia zucimy to napewno sie zgodzi :P

PATI

wrzucaj wszystkie zdjecia! :)

albo Ty Sajko :)

wogole jak pieknie wyglada swiezo pomalowana kladeczka :P taka zielona :P

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Robull, może wyjaśniłbyś swoją decyzję, żebyśmy wiedzieli na przyszłość, co u Ciebie wolno, a czego nie. Bo ja prawdę mówiąc nie rozumiem. Jeżeli chodziło o to, że zdjęcia długo się ładują, to dlaczego nie zostawiłeś chociaż linków do nich, które każdy mógłby sobie kliknąć lub nie na swoją odpowiedzalność? A jeżeli nie chodziło o czas ładowania, to o co?

Link to comment
Share on other sites

Zajrzalam na owczarki, aby zobaczyc Kobre.

Zdjecia sa niewielkie, laduja sie szybko.

Nie wiem co jest przyczyna wykasowania, przeciez

"w regulaminie forum" nigdzie nie ma napisane, ze wstawianie

fotek jest niesluszne i niewskazane.

Czekam na wyjasnienia.

Inaczej, slowo daje napisze do Margo :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Robull,

Jak widac nikomu nie podoba sie to co zrobiles. Zdjecia byly male, krotko sie ladowaly i zdecydowanie wzbogacaly topic o agility.

Widac nadmiar wladzy prowadzi do lekkomyslnych naduzyc i samowoli w wyznaczaniu regulaminowych granic.

Czekamy wiec na wyjasnienia.

Pati,

Super by bylo gdybys zdjecia przeniosla na "Inne teriery". Flaire zdecydowanie rozsadniej podchodzi do obowiazkow moderowania, wiec kazdy z nas bedzie mogl nacieszyc oko dokumentacja z treningu.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Też uważam, że mod się zagalopował :evil:

Może by tak uzgodnić z adminem, czy na topiku "Agility" umieszczanie zdjęć z treningu agility jest zabronione. Nie rozumiem tej decyzji i popieram pomysł, aby fotki przenieść na inny topik, skoto tutaj nie są mile widziane. A może i dyskutanci nie są mile widziani?

Może mod się jednak wytłumaczy. Czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Robull, ja rozumiem, że skoro z tego Forum nie możesz mnie wyrzucić tak jak z listy AgilityAgility na Yahoo, to będziesz mi robił za złość...

Tytle, że tym razem zrobiłeś na złośc wszystkim i nabieram coraz większego przekonania, że to Ty jesteś nieuprzejmy i złośliwy, a nie ja :niewiem:.

Czy mamy sobie o Agility rozmawiać na innym forum, np. na Terierach? Bo chyba o to Ci chodzi, tak? A tutaj pozostaną jedynie słuszne tematy założone przez Robulla, mistrza świata z klubu Fort?! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję, żeby raczej niż zaczynać sobie wymyślać, poczekać na wyjaśnienie.

Więc jak komuś się ta akcja Moderatora nie podobała, to oczywiście niech się dopisze (strength in numbers :wink: ). Ale grzeczniutko. Bo może Robull miał jakiś powód, którego nie rozumiemy. Poczekajmy na wytłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że fotki były ładne :D .

Rzecz w tym, iż umieszczanie całych galerii (nie pojedynczych zdjęć) pod postami chyba nie jest najlepszym pomysłem :-? . Przecież doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że spowalnia to znacznie ładowanie się strony, a nie każdy ma możliwość korzystania z szybkich połączeń internetowych. To był jedyny powód, dla którego uznałem, iż powinienem je wykasować.

Z tego co widzę, wszyscy uznali to za błąd z mojej strony, a więc przepraszam i skoro chcecie zamienić tę listę dyskusyjną w galerię fotograficzną, to obiecuję, że to się nie powtórzy.

PATIszon przykro mi, że potraktowałaś to jako próbę wyrzucenia Cię z tego forum. Ja gdy mam coś do kogoś, to mówię mu to prosto w oczy i nie muszę posuwać się do jakiś wybiegów. Nie robię Ci na złość! Masz jakiś uraz psychiczny? Wydaje mi się, że kwestie wywalenia Cię z innej listy dawno sobie wyjaśniliśmy!

Jeśli idzie o słuszne czy nie tematy agility, to przeginasz – nigdy nie wykasowałem żadnego tematu na tym forum, nigdy nie ingerowałem w treść żadnego z nich, nigdy nie wykasowałem ani jednego słowa z żadnego postu (choć wiele z nich nie tylko nie miało nic wspólnego z agility, ale w ogóle z psami)! Więc wypraszam sobie tego typu zarzuty!

A co do moich osiągnięć agility, to chyba nie jesteś doinformowana.

Link to comment
Share on other sites

Robull, dziękuję za wytłumaczenie.

Chyba większość się z Tobą nie zgadzała, że zdjęcia się zbyt wolno ładowały - były niewielkie i nie było ich tak wiele (wszystkiego razem 5 czy 6, o ile pamiętam). Ale oczywiście byly plany na kolejne :) .

Jeżeli chodziło tylko o czas ładowania, to ciągle nie rozumiem, dlaczego nie zostawiłeś linków do nich, żeby każdy sam mogł sobie świadomie kliknąć, sciągnąć i obejrzeć????

Link to comment
Share on other sites

Fakt, wiekszosc nie zgadza sie z argumentami Robulla. Do mnie tez one nie przemawiaja. Agility to nie tylko opisy, regulaminy, zagadnienia slowne, ale rowniez dokumentacja fotograficzna.

Dlatego tez wszystkich zainteresowanych Klubem Agility CAVANO zapraszam na forum Grupy III (pozostałe teriery) topic "Cavano Dream Team".

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Chyba większość się z Tobą nie zgadzała, że zdjęcia się zbyt wolno ładowały - były niewielkie i nie było ich tak wiele (wszystkiego razem 5 czy 6, o ile pamiętam). Ale oczywiście byly plany na kolejne :) .
No właśnie... A zdjęć było więcej...
Jeżeli chodziło tylko o czas ładowania, to ciągle nie rozumiem, dlaczego nie zostawiłeś linków do nich, żeby każdy sam mogł sobie świadomie kliknąć, sciągnąć i obejrzeć????
Nie chodziło o sam czas ładowania się tych konkretnych zdjęć, ale o ich wpływ na czas ładowania się całej strony. To naprawdę spowalnia. Co do tego nie ma chyba wątpliwości.

Co do pozostawinia samych linków, to przepraszam, ale nie przyszło mi to go głowy :o i mam propozycję, aby PATIszon umieściła je.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem zdjecia nie byly obszerne. Strona nie miala specjalnych opoznien w ladowaniu. Wiekszosc topicow ma w swojej tresci zdjecia, jednak Tylko Tobie one przeszkadzaly.

Przyjmuje Twoja racje, poniewaz nie mam tutaj innego wyjscia.

Jedynym wyjsciem bylo przeniesienie topicu w inne miejsce forum, co tez nastapilo.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Wind "większość", o której piszesz, to Twoim zdaniem 2 osoby? Właściwie stwierdziłaś to już po jednej wypowiedzi, ale rozumiem - doliczłaś siebie.

Na szczęście, ani w Polsce, anin na tym forum, większości miłosników agility, to trochę więcej.

Uważam, że moje wyjaśnienia są wyczerpujące i jesli kogos nie satysfakcjonują, to trudno - nie mam nic w tej kwestii do dodania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...