Jump to content
Dogomania

CACIB Kaliningrad 22-23.07.2006


kadziumia

Recommended Posts

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja byłam na wystawie w piatek ale chyba nikt nie chodzil i nie rozdawał championatów bo ja nic nie dostalam i nic do mnie nie doszło...takze powiem szczerze ze zaczynam sie martwic...!!!! 30 euro zaplaciłam a tu ani pieniedzy ani championatu...nie wiem co mam robic w takim układzie....zdaje sie ze trzeba bedzie dzwonic do Kalinka, ale czy cos to pomoze...A czyktos wie jaka osoba wlasnie w sobote rozdawala te championaty i czy to jest potwierdzone na 100 %....?????

Jezeli do kogos trafil championat staffordshire bull terriera TORPEDUSA SANDARRI Staff-Ka to bardzo bym prosiła o info...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]nikit1[/B], serdeczne gratulacje za podbój Okręgu Kaliningradzkiego :multi:

[B]Musiałek[/B], możemy podać sobie ręce :cool1:
Czy ma ktoś może jakieś wieści z Kaliningradu?
Czy może był ktoś ganiany po wystawie przez człowieka z plikiem championatów (ja w lipcu byłam :evil_lol: )
Jak trzeba będzie to zadzwonię do ichniego Związku (choć pa ruski to my średnio na jeża), ale nie ręczę za to, że będę uprzejma :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy'][B]nikit1[/B], serdeczne gratulacje za podbój Okręgu Kaliningradzkiego :multi:

[B]Musiałek[/B], możemy podać sobie ręce :cool1:
Czy ma ktoś może jakieś wieści z Kaliningradu?
Czy może był ktoś ganiany po wystawie przez człowieka z plikiem championatów (ja w lipcu byłam :evil_lol: )
Jak trzeba będzie to zadzwonię do ichniego Związku (choć pa ruski to my średnio na jeża), ale nie ręczę za to, że będę uprzejma :diabloti:[/quote]

Naszego też dalej nie ma... :( :angryy: Na światówce też nie było nikogo z championacikami. A jak rozmawiałam z Panią z Moskwy z ichniejszego związku to wywaliła oczęta...

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę na Swiatówce byli, podeszli do wystawców mojej rasy i spytali czy znają osobę o takim nazwisku. Usłyszeli, że tak i wręczyli championaty.Dzięki temu miałam je w poniedziałek. Piszę, bo może należałoby pytać na forum rasy.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erin']W niedzielę na Swiatówce byli, podeszli do wystawców mojej rasy i spytali czy znają osobę o takim nazwisku. Usłyszeli, że tak i wręczyli championaty.[/quote]

Mi tak wręczyli w lipcu w Kaliningradzie, choć ni czort nie wiedziałam czyj to championat- grunt, że z tego samego miasta co ja :roll:

[quote name='erin']Piszę, bo może należałoby pytać na forum rasy.[/quote]

W sumie, w tamtym gronie znamy się dość dobrze i gdyby coś, to raczej by championat do nas dotarł.
Tym bardziej, że wystawialiśmy się na Światówce w czwartek i kilku wystawców z Rosji było- nikt nas w tej sprawie nie zaczepiał, więc chyba o nas zapomniano.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...