Jump to content
Dogomania

CACIB Kaliningrad 22-23.07.2006


kadziumia

Recommended Posts

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze raz pytam ?????????????

Dziewczyny prosze napiszcie mi czy ten bus jedzie tam i z powrotem jednym ciągiem??
kiedy wyjazd a kiedy powrót np przystanek Warszawa

jaki jest koszt na 1 osobę i 1 psa

zostawiłabym syna samego w domu - dlatego musze wiedzieć

Czy wy wogóle jestescie zainteresowani do tego busa - bo nikt nie odpisuje !!!! ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Jeszcze raz pytam ?????????????

Dziewczyny prosze napiszcie mi czy ten bus jedzie tam i z powrotem jednym ciągiem??
kiedy wyjazd a kiedy powrót np przystanek Warszawa

jaki jest koszt na 1 osobę i 1 psa

zostawiłabym syna samego w domu - dlatego musze wiedzieć

Czy wy wogóle jestescie zainteresowani do tego busa - bo nikt nie odpisuje !!!! ???[/quote]
[B]Musiałku[/B], ja nie orientuję się w organizacji tego busa. To załatwia Justuss (?)
Co do ewent. noclegu - to - podejrzewam - będzie tak, jak zdecyduje większość. Wystawa jest 1-dniowa a więc może obędzie się bez noclegu.
Koszt - tak było napisane wcześniej - 3000 zł. A cena dla 1 osoby zależy od tego, ile osób się zbierze. Powinno być chyba ok. 11-12 (?). To sporo i ciężko będzie uzbierać. A obecnie jest 5-6 (?)

A może jednak własnym samochodem. Jeżeli tak, to byłabyś już 3 "w ogonku". To cakiem spora gromadka samochodów.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dziewczyny prosze napiszcie mi czy ten bus jedzie tam i z powrotem jednym ciągiem??
kiedy wyjazd a kiedy powrót np przystanek Warszawa[/QUOTE]

Jezeli wyjazd wypali i uzbierją się chetni to wyjedzamy w piatek popoludniu z Krakowa i jezeli wystawa trawa tylko jeden dzień to wracamy odrazu po wystawie, koszt to około 300 zl od osoby, ale moze bedzie mniejszy to tak wstepnie...




[QUOTE]Mail w Kaliningradzie juz działa - wysłałam zgłoszenie dzisiaj rano i niedawno otrzymałam potwierdzenie zgłoszenia.[/QUOTE]

Beza a mogłabyś mi napisać adres e-maila, na którego wysyłałaś zgłoszenie...????

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beza']Zgłoszenie wysłałam na ten sam adres, który podali w informacji => [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Odpowiedział mi Nabiev Alik i jak wynika z potwierdzenia to wystawa odbędzie się 22.07.
[/quote]
ja tak samo - dostałam potwierdenie od Nabieva Alika -
w potwierdeniu mam napisane: " sobaka priniata" i " oplata na wystake 40 euro"
czyli pies przyjęty, a zapłacić mam na wystawie 40 euro.
a co do daty - to wklejam to co mam w mailu :
"INTERNATIONAL (CACIB) DOG SHOW KALININGRAD - 2006 /// 22 - 23. 07. 2006"
i z mojego maila wynika że wystawa jest 2-dniowa :roll:
i co tu myśleć o tym??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bulwinka']ja tak samo - dostałam potwierdenie od Nabieva Alika -
w potwierdeniu mam napisane: " sobaka priniata" i " oplata na wystake 40 euro"
czyli pies przyjęty, a zapłacić mam na wystawie 40 euro.
a co do daty - to wklejam to co mam w mailu :
"INTERNATIONAL (CACIB) DOG SHOW KALININGRAD - 2006 /// 22 - 23. 07. 2006"
i z mojego maila wynika że wystawa jest 2-dniowa :roll:
i co tu myśleć o tym??[/quote]

Właśnie dlatego napisałam JEŚLI WYSTAWA JEST 1-DNIOWA, w moim potwierdzeniu napisał:

"Hello,
Out dos is registered on International Dog Show in Kaliningrad
22.07.06"

ktoś już wcześniej pisał, że być może wystawa będzie 1-dniowa ale do tej pory nie było oficjalnego potwierdzenia.

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

zagmatwane to wszystko :roll:
sama już zaczynam się denerwować, bo planuję jechać ze znajomymi i będzie mi naprawdę nie do śmiechu, jeśli okaże się że nasze psy będą w różne dni, pojawi się problem z dojazdem na wystawę :shake:
napisałam już na rosyjskim forum, poprosiłam o linki i info o tej wystawie,
może się dowiem czegoś konkretnego.
jak będę miała jakieś wieści to odrazu napiszę .l

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeżeli w Bezledach jest taki problem, to może warto pokusić się i poinformowac o tym organizatorów. Może im uda przekonać celników i pograniczników o naszej uczciwości. Ewentualnie jechać przez Mamonowo.
Jeszcze trochę czasu jest i ja bym nie panikowała. Przeczekajmy.[/quote]

Ja tam nie panikuję, ale powinnam sobie już hotel rezerwować, a nie wiem, czy na jeden, czy na dwa dni ;)
Szkoda by było spóźnić się na wystawę.
Myślałam też o tym drugim przejściu granicznym- może to by coś pomogło? :roll:
Tak, czy siak, potrzebny będzie jakiś zając, który pojedzie pierwszy i przekona się na własnej skórze, jaka jest sytuacja na granicy :lol:
I coś mi mówi, że tym zającem będę ja :razz:

[quote name='Asiaczek']NigdyNigdy - dzisiaj rozmawiałam z pania z kaliningradu i dowiedziałam się, ze jeżeli podałaś im adres mailowy, to wyslą Ci potwierdzenie na ten właśnie adres. A mnie chodziło głównie o to, czy dokumenty doszły i wszystko jest OK. Bo ichniejsze potwierdzenie, to chyba do niczego się nie przydaje.
I Kadziumia właśnie takie potwierdzenie mailowe dostała. Ja jeszcze nie.[/quote]

A no widzisz, Asiaczku, to ja teraz kumam czaczę ;)
Dla sportu też sobie wysłałam mail'a- a co! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Aby rozwiać watpliwości co do tego,jakie rasy sa wystawiane w jakie dni zamieszczam treść e-maila,jaki otrzymałam od prezesa ichniego oddziału w Kaliningradzie.
Szhanowna Pany Ewa!
Dzienkuje za list. 1 grupa FCI, owczarky szetlandzky wystawiana 22.07.2006 ( sobota), I wszhistka wystawa budjet przechodzic w eden dzien. Expert 1 grupy (sheltie, FCI 88) - Larysa Kizina (Sankt-Peterburg).
Pozdrawiam,
Alexander.
Więc mozna mniemać ,ze jest to wiarygodne.
Pozdrawiam Ewa i Primka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...