Jump to content
Dogomania

CACIB Kaliningrad 22-23.07.2006


kadziumia

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=black]WYSTAWA W KALININGRADZIE (CACIB) JEST 1-DNIOWA- 22.07.2006 r.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black]Na pewno!!![/COLOR][/SIZE]

a gdzie będzie (tzn. na jakim obiekcie - nie mam zielonego pojecia). Taka informacja była na ichniejszym potwierdzeniu lub dowiadywałam sie telefonicznie.
Ale nadal nie otrzymałam potwierdzenia. I tez jestem ciekawa, kto bedzie sędziował V grupę: Król, Dolejsova czy Bulelik...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Musiałku[/B], w Internecie była informacja o tej wystawie (może jeszcze jest, nie wiem) i tam byli wymienieni sędziowie. Stąd moja wiedza.

A my dzisiaj z Elą byłyśmy w Ambasadzie Fed. Rosyjskiej i w przyszłym tygodniu odbieramy wizy (w czwartek). Potwierdzam, że bezpłatne! Czekałyśmy ok. 2-2,5 godzin. Ale przynajmniej nie bylo skwaru...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Bongobongo [/B]- a przez jakie przejście jechaliście? Tam - Bezledy, a powrót - Mamonowo?
pzdr.[/quote]

Wracałam przez Mamonowo, bo na Bezledach straciłam 3 godziny i była to "walka z wiatrakami", więc wracałam się do Kaliningradu i jechałam na to drugie przejście.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonilam i niestety ale niczego sie nie dowiedzialam, ja nawijalam po angielsku a mila pani po rosyjsku- i zesmy se pogadaly- jak gluchy z niemowa :shake:
Pozniej dzwonila moja mama, ktora juz troche gaworzy po rosyjsku, zrozumiala ze wczoraj zgloszenia nie doszly (racja, bo wyslalam je o 23.40 :razz: ) a dzisiaj chyba jeszcze nikt nie sprawdzal (byla 17 ) i zebym przeslala maila na drugi adres ( nie ten na ktory tu wiekszosc osob wysylala :roll: ) i ze jeszcze przyjma psy-mimo ze termin juz minal. Jestem juz lekko zalamana, nie pisana mi jest ta wystawa :-(

Link to comment
Share on other sites

Mnie też mail odbił więc nie wiele myśląc wysłałam faxem, ale wiecie z czym miałam największy problem?
Z rosyjskim plątały mi się i angielskie i niemieckie słowa ale udało mi się dowiedzieć że fax przeszedł czytelny i będą wysyłać potwierdzenia.

Asiaczku jak było w poprzednich latach, wysyłali zgłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='askaa']Mnie też mail odbił więc nie wiele myśląc wysłałam faxem, ale wiecie z czym miałam największy problem?
Z rosyjskim plątały mi się i angielskie i niemieckie słowa ale udało mi się dowiedzieć że fax przeszedł czytelny i będą wysyłać potwierdzenia.

Asiaczku jak było w poprzednich latach, wysyłali zgłoszenia?[/quote]
Na CACIB - tak. Na CAC-e - nie.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mi właśnie wrócił mail ze zgłoszeniem... znowu mają problem z pocztą? Wyślę chyba jutro fax, jakoś chyba mi nie dany ten wyjazd... Może tak ma być... Długo zwlekałam, ze zgłoszeniem, jak sie zdecydowałam to inna przeszkoda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[B]dla psów: paszport.[/B] Żadnych zaświadczeń od powiatowego nie potrzeba!!! To już wogóle przeżytek i należy o tym świstku jak najszybciej zapomnieć.

Pzdr.[/quote]

Asiaczku! Ja bym jednak o tym świstku od powiatowego nie zapominała, bo w Mamonowie jak wyjeżdżałam pytali mnie czemu mi tego świstka nie zabrali przy wjeździe???? Powinni to zrobić i na podstawie tego wypisać jakiś swój, który z koleji miałam oddać przy wyjeździe.
Ponadto wet w Bezledach jak wjeżdżałam skserował stronę z legalizacją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...