Jump to content
Dogomania

Koszalin I Słupsk 2006


Daisunia

Recommended Posts

Również będę praktycznie na 100%,ale tylko w Słupsku ;) Jakby co to z chęcią wystawie za darmo pieski ;)

[quote name='daga10011']ja bede w slupsku na 100%-nie wiem z kim-mam nadzieje ze z 4 leonami-ale cieczki moga wyskoczyc...to moje rodzinne miasto:lol: ..[/quote]

[B]Daga10011[/B],będziesz może potrzebowała pomocy przy wystawianiu twoich leonów?:razz:

Link to comment
Share on other sites

wiecie-sprobowac mozna....2 moje suki na pewno tylko ja moge wystawic,najmlodsza wogole nie wiem jak na wystawach sie zachowuje-w Grudziadzu debiutujemy no i jesli zdaze dostac nostryfikacje swojego najnowszego misia-ma 20 miesiecy i nigdy nie byl na wystawie,nawet na smyczy srednio chodzi:roll: -moze jesli zdaze ze zgloszeniem to jego ktoras z was sprobuje?????:lol: .I moze z najmlodsza tez by jakos poszlo-ale to sie w Grudziadzu okaze,wogole nie wiem czego sie po niej spodziewac-ma na imie Enigma i jest iscie enigmatyczna suka o wielu obliczach:lol: .Moze nawet lepiej by z obcym poszla,mozemy sprobowac..jest bardzo lakoma,wiec latwo ja przekupic:lol: .A miska z checia oddam w czyjes rece na wystawe-ale ja sie boje ze on kogos z ringu wyciagnie jak mu najdzie na to ochota:oops: .a jest ogromniasty i ciezki i silny,poprzedni wlasciciele wogole go nie uczyli niczego:roll: .wiec jesli chcecie sprobowac-prosze bardzo:lol: .On bardzo lubi kobiety-wiec a nuz widelec pojdzie nawet ladnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']wiecie-sprobowac mozna....2 moje suki na pewno tylko ja moge wystawic,najmlodsza wogole nie wiem jak na wystawach sie zachowuje-w Grudziadzu debiutujemy no i jesli zdaze dostac nostryfikacje swojego najnowszego misia-ma 20 miesiecy i nigdy nie byl na wystawie,nawet na smyczy srednio chodzi:roll: -moze jesli zdaze ze zgloszeniem to jego ktoras z was sprobuje?????:lol: .I moze z najmlodsza tez by jakos poszlo-ale to sie w Grudziadzu okaze,wogole nie wiem czego sie po niej spodziewac-ma na imie Enigma i jest iscie enigmatyczna suka o wielu obliczach:lol: .Moze nawet lepiej by z obcym poszla,mozemy sprobowac..jest bardzo lakoma,wiec latwo ja przekupic:lol: .A miska z checia oddam w czyjes rece na wystawe-ale ja sie boje ze on kogos z ringu wyciagnie jak mu najdzie na to ochota:oops: .a jest ogromniasty i ciezki i silny,poprzedni wlasciciele wogole go nie uczyli niczego:roll: .wiec jesli chcecie sprobowac-prosze bardzo:lol: .On bardzo lubi kobiety-wiec a nuz widelec pojdzie nawet ladnie:lol:[/quote]

Ja bym z chęcią spróbowała i pomogła ;) Ale tylko z jednym leonem,bo jednak Angelika pierwsza sie zgłosiła :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Bardzo Ci dziękuje Daga,z przyjemnością wystawię niedźwiadka puchatka :lol: .Wydaje mi się,że dobrze myśle iż jest to Baloo tak?;)[/quote]
tak:lol: Imie choc go nie wybieralam opisuje go najdokladniej na swiecie:lol: .Mis puchaty-no puchatek tez by pasowal-o malym slodkim rozumku:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...