Jump to content
Dogomania

Cezar już za TM.


Jade_Natalia

Recommended Posts

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Natalio, przede wszystkim podziekuj w naszym imieniu rodzicom za DT dla Cezara. Na dzis wiem ze Cezar jest biedny ze swoim schorzeniem ale szczesliwy, jego nie da sie nie kochac jak powiedziala p. Danusia, duzo wypoczwa, spi, wyklada sie na calej swojej dlugosci. Wiecej bedziemy wiedziec po wizycie Cezara w Katowicach u dr. Gierka.

Link to comment
Share on other sites

Wywalona kasa w bloto i stracony czas na konsultacje w Osiwecimiu u dr. Grzybinogi.
Cezar juz po konsultacji i dr. Gierka ktory od razu rozpoznal u Cezara zwezenie ostatniego kregu, odeslal Cezara na kolejna kosultacje do Tychow. Cezara czeka operacja w Wroclawiu. Dogrywamy termin no i trzeba myslec o kasie bo napewno nie bedzie to tani zabieg, z pobytem w szpitaliku.

Link to comment
Share on other sites

Wstępnie koszt oszacowano na 1 200 zł. Cezar jest od wczoraj rehabilitowany przez p. Danusię. Dostał już antybiotyki i inne leki mające na celu przygotowanie go do operacji. Przydałaby się dla niego specjalistyczna karma z zawartością siemia lnianego, dzięki której łatwiej mógłby się wypróżniać. Czas odgrywa tutaj rolę, więc musimy ustalić termin jak najszybciej. Jutro p Danusia będzie dzwoniła do Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

Ika ja juz sie rozgladam za karma, i zaraz zamowie, przydalo by sie zrobic Cezarowi Allegro z fantami, jestesmy jeszcze w posiadaniu breloczkow i adresowek, ktore mozna wstawic na aukcje po 10 zl. za sztuke plus wysylka 1, 60 zl. niezaleznie ile ktos zakupi fantow, koszt wysylki pozostaje bez zmian, za jedna sztuke. 1200 zl. to tylko koszt zabiegu z tego co rozumiem, do tego musimy jeszcze doliczyc koszt pobytu w szpitaliku oraz dojazdy do Wroclawia.

Link to comment
Share on other sites

W chwili obecnej pozostaje nam tylko Allegro i bazarki, nie mamy jeszcze zezwolenia na kwestowanie, byc moze czeka na poczcie bo mam awizo. Tekst na Allegro przygotowany, ale za to zdechly baterie i nie mam czym zrobic zdjec breloczkow, musze czekac na zaladowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']Byłam dzisiaj u Cezarka, zrobiłam fotki i nakręciłam filmik. Jego stan jest gorszy niż wtedy kiedy go widziałam ostatnio :( Natalio od jak dawna jego stan zaczął się pogarszać?[/QUOTE]

Na początku było dobrze, później z czasem było już coraz gorzej. Szczególnie teraz jak zrobiło się zimniej na polu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...