Jump to content
Dogomania

Cezar już za TM.


Jade_Natalia

Recommended Posts

Dziewczyny ja osobiście proszę o wytyczne jak zrobić bazarek dla Cezarka. Chciałabym aby konto nadal było w jakikolwiek sposób zasilane bo przecież potrzeby są ogromne. Po zaleczeniu rany Cezarka czeka przecież na pewno kosztowna rehabilitacja. Ponowna wizyta we Wrocłowiu i leki. Wyszperam fanty na bazarek żeby ta płynność finansowa była. Proszę tylko aby było użyczone konto do wpłat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 898
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Dziewczyny ja osobiście proszę o wytyczne jak zrobić bazarek dla Cezarka. Chciałabym aby konto nadal było w jakikolwiek sposób zasilane bo przecież potrzeby są ogromne. Po zaleczeniu rany Cezarka czeka przecież na pewno kosztowna rehabilitacja. Ponowna wizyta we Wrocłowiu i leki. Wyszperam fanty na bazarek żeby ta płynność finansowa była. Proszę tylko aby było użyczone konto do wpłat.[/QUOTE]
Szkoda tylko ze p. Danusia mi nie powiedziala ze trzeba zakupic Cezarowi karme, ale kazdy z nas ma tyle na glowie ze byc moze to jej ucieklo. Na chwile obecna sa przeciez pieniadze i karme zaraz zamowie. Cezar jest pod opieka Fundacji. Natalio wpisz prosze w pierwszym poscie dane i konto Fundacji, znajdziesz na naszej stronie www. proanimals.org.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204857-Tu-b%C4%99dzie-bazarek"]http://www.dogomania.pl/threads/204857-Tu-będzie-bazarek[/URL]-......[/QUOTE]
Zajrzyj do postu 327, tytul moze byc ten sam.
Wroc do watku, reklamy bazarku i edytuj swoj wpis, brak w nim linka do bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204892-Dwie-wspaniałe-sunie-Onki-wyrwane-z-piekła!-Zbieramy-deklaracje-na-hotelik"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2048...cje-na-hotelik[/COLOR][/URL]!
Bardzo proszę o wsparcie i rozsyłanie wątku.
Dziewczyny proszę zajrzyjcie !!! Dwie Sunie - Oneczki wyciągnięte z piekła są w potrzebie :-( [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula42']witam dziewczyny- dzisiaj w końcu wysłałam na adres fundacji odżywke dla Cezarka -jesli nie przyda sie dla niego to moze dla innych psiaków?[/QUOTE]
Paczuszka dotarla, do siedziby Fundacji a jutro dotrze do Cezarka. DZIEKUJEMY w imeniu Cezara.

Link to comment
Share on other sites

W sobote tez bedzie kojec podwojny, i w jednej czesci planujemy wsadzic w dzien Cezarka, bo te inne lachmyty nie daja bidakowi spokoju. A od soboty mozna bedzie ich dzielic na grupki do pobiegania i spowrotem do kojca, a tylko na noc beda wszyscy w domu.
Pogoda sie zrobila, sloneczko grzeje wiec stadko chce na dwor. Jak mowi p. Danusia Cezar wogole nie lubi byc w domu, bylo to dla bidaka kara ze nie mogl wychodzic.

Link to comment
Share on other sites

Bedzie chyba filmik, ktory zrobila hanek. Nad Cezarem nic tylko siasc i plakac. :placz:Uzgodnilysmy dzisiaj ze w przyszla sobote, p. Danusia pojedzie z Cezarkiem do dr. Olender. Wczesniej niestety nie da rady bo maz pracuje a Cezarka trzeba wnosic na rekach do samochodu, po schodach itd. Mamy wozek po Kostusiu, i na wizycie p. Danusia zapyta czy Czar moze jezdzic na wozku. Wtedy nalezalo by go dopasowac, i mozna by mu ulzyc i nauczyc go poruszania sie na wozku, dopoki nie mozna bedzie rozpoczac rehabilitacji. Rana po operacji wyglada bardzo paskudnie, widac wyraznie ze to martwe cialko zaczyna odpadac, a jest tego dosc spory kawalek.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Bedzie chyba filmik, ktory zrobila hanek. Nad Cezarem nic tylko siasc i plakac. :placz:Uzgodnilysmy dzisiaj ze w przyszla sobote, p. Danusia pojedzie z Cezarkiem do dr. Olender. Wczesniej niestety nie da rady bo maz pracuje a Cezarka trzeba wnosic na rekach do samochodu, po schodach itd. Mamy wozek po Kostusiu, i na wizycie p. Danusia zapyta czy Czar moze jezdzic na wozku. Wtedy nalezalo by go dopasowac, i mozna by mu ulzyc i nauczyc go poruszania sie na wozku, dopoki nie mozna bedzie rozpoczac rehabilitacji. Rana po operacji wyglada bardzo paskudnie, widac wyraznie ze to martwe cialko zaczyna odpadac, a jest tego dosc spory kawalek.:-([/QUOTE]
Zajrzałam tu z taką nadzieją no dobre wiadomości :( Miejmy nadzieję że po rehabilitacji będzie dużo lepiej!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ja też rozmawiałam telefonicznie z P.Danusią-tak to niestey wygąda ale to przecież była operacja na kręgosłupie więc nie można chyba zaraz oczekiwać cudów-gdybym tylko miała warunki zaraz odciążyłabym p.Danusię i zabrała go do siebie- niestey mieszkam na 1 piętrze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula42']ja też rozmawiałam telefonicznie z P.Danusią-tak to niestey wygąda ale to przecież była operacja na kręgosłupie więc nie można chyba zaraz oczekiwać cudów-gdybym tylko miała warunki zaraz odciążyłabym p.Danusię i zabrała go do siebie- niestey mieszkam na 1 piętrze...[/QUOTE]
Cezarek to dzielny psiak i na pewno sobie doskonale poradzi!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...