Jump to content
Dogomania

Hodowla w Warszawie


smart

Recommended Posts

[quote name='Gonia']Sprecyzuj jakiego konkretnie psa szukasz.Czy to ma być rudzielec do kochania,czy masz jeszcze jakieś inne oczekiwania?[/quote]

a więc :D........pies ma być prezentem na urodziny (w czerwcu) pewnej osoby która niedawno straciła takiego jamnika -Snoopiego
[*].........oczywiście że piech do kochania :D, a narazie tylko rozglądam się co i jak mniej więcej wygląda bo akurat w jamnikach jestem zielony :p

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to ma być prezent,to sorki,ale mam pytanie,czy osoba obdarowana spodziewa się takiego prezentu?Wiesz generalnie nie lubię słowa prezent:cool1: poza tym możesz mieć problem z terminem odbioru,w hodowlach nie ma szczeniąt w ciągłej "sprzedaży"Jeśli to ma być szczenię to powinno się urodzić ok 15-30 marca,wtedy odbiór może być na koniec maja,początek czerwca.Nie jestem też zwolenniczką kupowania podobnego psiaka,żeby uniknąć porównywania z tym co odszedł,co nie zawsze jest dobre dla obu stron.Mogę Ci jedynie poradzić,żebyś w linkowni pooglądał sobie hodowle,skontaktował się z nimi i wcześniej zarezerwował szczenię.A może młody piesek ze schroniska?Przemyśl i daj znać;)

Link to comment
Share on other sites

wiem, wiem że słowo prezent niebrzmi najlepiej, ale ta osoba wie że może psa się spodziewać....... szukając hodowli po całej polsce widzę że czarne jaminiki górą nad rudzielcami :), z papierami w cenie do 1500 zł.....czerwiec coraz bliżej :D, myślę że coś znajdziemy i zarezerwujemy.......

Link to comment
Share on other sites

Wiem kto , gdzie i kiedy ma szczenieta (krótkowłose) i wiem jakie sa ich ceny.
Jest jedna hodowla ,która "woła "sobie za szczeniaka 1200 i sprzedaję je jako przyszłe championy, które podem zaledwie uzyskują oceby bdb, ewentualnie doskonałe jak jest sam w klasie. Matka szczeniąt z tytyłów ma az Zw. Mł. i NSwR ,BOB z wystawy na której była jedyna przedstawicielka rasy, .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia'][URL="http://www.klubjamnika.zkwp.pl"]www.klubjamnika.zkwp.pl[/URL] - tam znajdziesz ogłoszenia o szczeniętach hodowli zrzeszonych w ZKwP.[/quote]

A jest jakaś str ze spisem hodowli króliczych krótkowłosych? Albo w ogóle króliczych...?

Link to comment
Share on other sites

Moze warto poszukac kawaleczek dalej niz tylko w samej Wawie,przeciez wiele dobrych hodowli jest w innych regionach.Skoro chcecie psa do kochania to poszukajcie po hodowlach.SuperGosia ma fajnego psa z dobrej hodowli a kupila go za calkiem rozsadne pieniadze.1500zl za psa do kochania to lekka przesada.

Link to comment
Share on other sites

Jest hodowla jamników krótkowłosych w Michrowie koło Warszawy. Prowadzi ją miła starsza pani... Właśnie stamtąd mam swoją suńkę :). Kosztowała 700 zł więc w normie ;). Mam tylko nadzieję, że hodowla nadal istnieje, bo to było jednak jakiś czas temu... Jakby co to szersze info na priv bo tutaj chyba nie wolno reklamowac hodowli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alake']Jest hodowla jamników krótkowłosych w Michrowie koło Warszawy. Prowadzi ją miła starsza pani... Właśnie stamtąd mam swoją suńkę :). Kosztowała 700 zł więc w normie ;). Mam tylko nadzieję, że hodowla nadal istnieje, bo to było jednak jakiś czas temu... Jakby co to szersze info na priv bo tutaj chyba nie wolno reklamowac hodowli...[/quote]

Jeśli to hodowla jamników krótkowłosych króliczych (bo takich tu szukamy ;) ) poproszę jej nazwę, nazwisko hodowczyni na PW (adres sobie już potem znajdę :lol: ). Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']" Z Michrowa " to hodowla krótkowlosych standardów.Ciekawostką jest że prawie wszystkie mioty tam urodzone były na literę M,w późniejszym czasie były takze mioty T .A hodowla istnieje od ponad 20 lat[/quote]

A już się ucieszyłam, że jest - prócz Znaku Wegi - hodowla Kk pod W-wą :p

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie wiem po jakich Finka jest rodzicach, wiem tylko, że jest to Fiński reproduktor (zainspirowało nas to z resztą do nadania, takiego a nie innego imienia suczce - Finlandia, w skrócie Finka ;)). Metryka po prostu nigdy nie była nam potrzebna i zaginęła gdzieś w odmętach mieszkania (ale w sumie sama jestem ciekawa i może gdzieś ją jeszcze odnajądę ;)). Murka w kazdym razie, to tylko rodowe imię ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witamy :) :) :)
wczoraj odebrana z domowej hodowli mała Lusi :)[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/307/lu19vd.jpg[/IMG]

[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/1388/lu32vt.jpg[/IMG]
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2786/lu40kn.jpg[/IMG]
[IMG]http://img50.imageshack.us/img50/9350/lu50hs.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Slodka jak kazdy szczeniaczek :loveu:

Ale to sformulowanie
[quote] z domowej hodowli[/quote]
wg mnie jest nie na miejscu wzgledem prawdziwych hodowli.
Co Cie sklonilo aby kupic ta suczke? Przeciez byla mowa o rodowodowaym malenstwie...Mogles takiego samego kundelka znalesc na PwP i nie nakrecac pseudohodowcow..
Szczescie w nieszczesciu jest to ze mala bedzie wysterylizowana bez wczesniejszych szczeniaczkow? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...