Jump to content
Dogomania

APEL O POMOC sliczna suczka potracona przez samochod, zostawiona w rowie potrzebuje p


Recommended Posts

[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]APEL O POMOC[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]sliczna suczka potracona przez samochod, zostawiona w rowie potrzebuje pomocy![/SIZE][/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]witam wszystkich, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Pewnej pieknej niedzieli ( 04.04.2010 ) wracajac do domu, przy drodze zauwazylam wystajaca mordke i sliczne stojace uszy. Bez namyslu zatrzymalam samochod i pobieglam zobaczyc co tam sobie siedzi. Okazalo sie,ze jest to sliczny piesek, Owaczarek Niemiecki...Dopiero po przyjezdzie policji dowiedzialam sie, ze wlasnie poszukuja wlasciciela jednak bez skutku. Policja stwierdzila,ze pies zostal potracony przez samochod i wyrzucony do rowu, lub poprostu stal sie dla wlascicieli ciezarem.Sliczna suczka patrzac na mnie swoimi pieknymi a zarazem smutnymi oczkami skradla moje serce. Postanowilam zajac sie pieskiem i stworzyc Jej dom na jaki zasluguje...Any(tak sie wabi od niedzieli) nie byla w stanie sama sie podniesc i wejsc do samochodu,wiec zaryzykowalismy biorac Ja na rece i sami wsadzilismy. Nie warczala, nie probowala ugrysc i nie szczekala. Mialam nadzieje,ze to tylko z przerazenia, jednak jak dojechalismy do domu zobaczylam Jej lapki. Any nie jadla i nic nie pila. Tak jak wyciagnelismy ja z samochodu tak siedziala zwinieta w klebuszek. Tylne lapki odmawialy posluszenstwa. Udalo mi znalesc Weterynarza,ktory przyjal nas w Lany Poniedzialek wieczorem.Po wizycie padla diagnoza, ze prawa lapka Suczki jest zlamana, prawdopodobnie dostala w miednice, nie wiadomo co z kregoslupem.Dostalismy od pana Weterynarza numer telefonu do przychodni, gdzie bedzie mogl zaopiekowac sie nia Ortopeda.Dzisiaj (06.04.2010) nastepna wizyta u Weterynarza. Zdjecie RTG wszystko wyjasnilo. Zlamanie lapki jest bardzo skomplikowane, kosc udowa zlamana i jej odlamki rania Any za kazdym razem, kiedy probuje sie podniesc. Po powrocie do domu dzielna Suczka podeszla do miski z woda, chwilowo ma podwiazana lapke, poniewaz nie ma sensu zakladac gipsu. Any powolutku wraca do sil. Jak ktos do niej podchodzi zaczyna machac ogonem, ciagle niepewnie,ale dla mnie to bardzo duzo. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Nie mozemy zwlekac z operacja Suczki, gdyz odlamki kosci w kazdej chwili moga przebic jej tetnice w odcinku udowym, co wiaze sie tylko z jednym...Suczka naprawde zasluguje na zycie. Ma okolo 4 lat, wiec jeszcze duzo przed nia. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Dlatego zwracam sie z wielka prosba o pomoc dla mojej Any... Niestety nie jestem w stanie w inny sposob zorganizowac pieniedzy na operacje, ktora jest niezbedna w jak najszybszym czasie. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Prosze Wszyskich, ktorzy moga mi pomoc o wiadomosci na moj email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE][/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Moze sa przychodnie, czy placowki, ktore wykonuja zabiegi bezplatnie. Moze sa Fundacje,ktore oferuja pomoc psom poszkodowanym w wypadkach. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]WSZYSTKICH MILOSNIKOW CZTERONOGICH PRZYJACIOL PROSZE O POMOC. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Z GORY WSZYSTKIM DZIEKUJE W IMIENIU ANY I MOIM[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Założono wątek z prośbą o pomoc w ratowaniu potrąconej i porzuconej suni ,ale nic na nim nie dzieje się. Julia nie bardzo wie co ma robić tu na dogo ,żeby nadać sprawie pomocy suni jakieś tempo . Czy sprawa pomocy tej suni -mlodej Onki - wyrzuconej z auta i celowo potrąconej- jest aktualna ? Pewnie tak.

Link to comment
Share on other sites

Co prawda sama jestem nowa na forum, ale natrafiłam na stronę, poprzez którą można zbierać fundusze:
[URL]http://siepomaga.pl/[/URL]

Radzę też, jeżeli istnieje możliwość poprzez administratorów, przeniesienie strony o Any na Forum/ psy w potrzebie/ psy do adopcji/znalezione / woj.... wydaje mi się, że będzie bardziej odpowiednia.

Może warto również znaleźć osoby z "najdłuższym stażem" na forum z Pani województwa i zwrócić się do nich bezpośrednio o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...