Jump to content
Dogomania

Bo my kochamy BRYTYJCZYKI!!


Gana

Recommended Posts

[quote name='Nugatowa']A mówiac ze nic specjalnego nie bedzie nie mozna tak mówic kazde szczeniątko może wyrosnąć na podbójce ringów.
[/quote]

Racja!;) hodowca podał mi przykład psa(Heros,może go kojarzycie),który był jednym z najbrzydszych szczeniąt,a dziś jest Championem.Z moją może być odwrotnie,nigdy nie wiadomo do końca co z psa wyrośnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sliczna panienka :loveu: , gratuluje !!!


[SIZE=1]Juz wiem dlaczego mam taka bande psow w domu - oczekiwanie na szczeniaczka, emocje zwiazane z wyborem, pierwsze chwile spedzone wreszcie razem - to uzaleznia :evil_lol: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie od szczeniąt można sie uzaleznić;)
Ogromnie sie cieszę,że znów od 8 lat zawitał u nas szczeniak:p :multi: Raji nie liczę bo z nią wiązała sie raczej rozpacz i stres niż radośc z malego szczeniaczka:-( (była nie socjalizowana i przez pierwszy miesiąc nie bylo z nią żadnego kontaktu).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Faktycznie od szczeniąt można sie uzaleznić;)
Ogromnie sie cieszę,że znów od 8 lat zawitał u nas szczeniak:p :multi: Raji nie liczę bo z nią wiązała sie raczej rozpacz i stres niż radośc z malego szczeniaczka:-( (była nie socjalizowana i przez pierwszy miesiąc nie bylo z nią żadnego kontaktu).[/quote]

Znam ten bol, dlatego ciesze sie razem z Toba i zycze Ci z calego serca samej radosci z malucha ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Znam ten bol, dlatego ciesze sie razem z Toba i zycze Ci z calego serca samej radosci z malucha ! :)[/quote]
Dziękuje;)
A jak tam Twoje psiaki?
Weszlam właśnie na Twoja strone i przeczytałam,że wykluczyliście z hodowli Honey,bardzo mi przykro.Był pewnie cennym psem i mógł by wiele wnieśc do rasy?
Oby więcej takich uczciwych hodowców;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Dziękuje;)
A jak tam Twoje psiaki?
Weszlam właśnie na Twoja strone i przeczytałam,że wykluczyliście z hodowli Honey,bardzo mi przykro.Był pewnie cennym psem i mógł by wiele wnieśc do rasy?
Oby więcej takich uczciwych hodowców;) .[/quote]

Honey byla kupiona od niemieckiego "hodowcy" - w rzeczywistosci zwyklego rozmnazacza, ktory na dodatek wie, ze produkuje chore psy. Ale poki suka nie zdechnie, bedzie ja eksploatowal...Chcialam przyspieszyc moment posiadania tego wyzla i wyszlam na tym jak Zablocki na mydle. Wszystkie nastepne przywiozlam juz z Francji.
Jak wspomnialam wyzej - wiem jak to jest kupic chorego psa. I wlasnie dlatego nigdy nie wlacze do hodowli psa, o ktorym wiem, ze istnieje chocby najmniejsza szansa, ze przekaze potomstwu swoje problemy zdrowotne. Dlatego, nie baczac na koszty, bez zastanowienia wylaczylam Honey z hodowli.
Podrap swojego malego rudzielca za uchem :) Niech rosnie zdrowa i sliczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Chcialam przyspieszyc moment posiadania tego wyzla i wyszlam na tym jak Zablocki na mydle. [/quote]

Podobnie jak ja:shake: chcialam miec rodezjana natychmiast,no i są efekty w postaci dysplazji.Mam nadzieję,że z seterem nie będzie problemów;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Podobnie jak ja:shake: chcialam miec rodezjana natychmiast,no i są efekty w postaci dysplazji.Mam nadzieję,że z seterem nie będzie problemów;) .[/quote]

biedna ta Twoja Raja..ale cóż..trafiła jak trafiła.

Rude małe fajne :cool1: ..chociaż ja cieszę się że okres szczenięco-psotny:diabloti: swoich mam już za sobą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']Rude małe fajne :cool1: ..chociaż ja cieszę się że okres szczenięco-psotny:diabloti: swoich mam już za sobą :evil_lol:[/quote]

Czuje,że wkrótce będe marzyć aby była juz duża,bo sraszny szleniec z niej;) Raja chce sie z nią bawić i raz ją prawie stratowała,a wredny spaniel jej nie cierpi:angryy: .Cięzko upilnować trzy psy...

Link to comment
Share on other sites

To typowe dla malych seterkow :evil_lol: :evil_lol:
Wyobrazcie sobei ajk u mnie bylo 12cie ,jak sie weszlo do ich ``zagrody`` (mialy do dyspozycji caly pokoj ``do remontu``:p ) to jedno przez drugie piszczalo-wez mnie,wem nie, a teraz mnie na raczki:loveu: . To bylo cudowne:loveu: :loveu: :loveu: Jak ja kofam sweterki:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

opowiadała mi znajoma że gdy była dzieckiem musiała w drodze do szkoły przechodzić koło domu gdzie były 2 młode sweterki
systematycznie ją "napadały" i kradły jej worek z kapciami i w nogi
oczywiście możecie sobie wyobrazić jakie miała szanse (nie miała szans:evil_lol: )mała dziewczynka w "starciu" z 2 rozbawionymi rudymi szaleńcami
zwykle skutkowała dopiero interwencja seterowej właścicielki

Link to comment
Share on other sites

Ale dawno mnie tu nie było :]

Mojej psiczce się zrobił na głowie irokez (daję słowo, że ja go nie stawaiałam), teraz to jest nasza punkówka
[IMG]http://gallery.seterkowo.org/d/42566-1/DSC01934.JPG[/IMG]

Dzisiaj moje kochanie chciało zlinczować moją koleżankę. Aż czasem mam dość tej jej miłości do świata. Jak to ludzie robią, że niektóre seteki są jakieś spokojniejsze. No, przynajmniej nie powalają ludzi w locie po łuku ;)

Mam jedno pytanie: czy wasze psy też nie mają czucia w ogonie? Bo jak sie ten głupolek cieszy, to bębny słychać w całym domu. Już koniec ogona jej wyłysiał i nic nie skutkuje. Rąbie tym ogonem nawet przez sen!

Link to comment
Share on other sites

Jaki cudny irokezik:p :lol:

Moja seterka pokazuje swą prawdziwą naturę.oprócz tego,że jest nizwylke żywiolowa i wogole nie potrzebuje snu(7-tygodniowy szczenia non stop wariuje:crazyeye: ) to jeszcze potrafi podejść do dużej i zjeść jej jedzonko, przy tym warczy na nią jak oszalała:cool1: .nie wspomne już o tym,że duża ma niezle porozciągane fafle....Nie wiem czy powinnam pozwalać młodej na takie zachowanie(dość agresywne)ale w końcu to rodezjanka powinna ustawić małą:roll: .

Link to comment
Share on other sites

Ja Wam pokaze malutkiego seterka :eviltong:

[U][IMG]http://i1.tinypic.com/61yb98h.jpg[/IMG][/U]

Taki byl jak go przywiozlam-mial 2mies.

A TAKI BYL na drugi dzien......
[IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g268/bzuma/slash033.jpg[/IMG]

hehe,dodam,ze Abbey ma rok a on juz drugiego dnia wyjadal jej z miski i pokazal nam wszystki kto rzadzi :mad:

Po miesiacu wszystko wrocilo do normy a psy sie ``dogadaly``
sami zobaczcie
[IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g268/bzuma/slash042.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Widzę,że takie szaleństwa są typowe dla młodych seterków:lol: .
Ten dorosły seter to matka?Wydaje się bardzo cierpliwy.
Moja rodezjanka niestety ma już dość wybryków małej i kilkakrotnie dała jej to do zrozumienia:shake: .


A tutaj wspólne szaleństwa:
[IMG]http://i25.photobucket.com/albums/c81/jureja/DSCN2353.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bzuma']:shake: nie wiem dlaczego to jedno zdjecie takie wieeeeeeeeeelkie wyskoczylo :shake:[/quote]

Moze i wielkie zdjecie, ale jakie pieeeeekne psisko :loveu: :loveu: :loveu: (musze szybko zmienic watek, zanim sama takiego zapragne ;) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...