Jump to content
Dogomania

Bo my kochamy BRYTYJCZYKI!!


Gana

Recommended Posts

[quote name='moth']Ty się lepiej przygotuj, bo czeka Cię to samo. :eviltong: Wiesz już który szczeniaczek jest Twój? Na seterkowie są zdjęcia wszystkich z ich rodowodowymi imionami. :cool3:[/quote]
Zastanawiam sie nad dwiema suczkami.Widziałam je i za tydzien odbieram:multi:.Nie wiem ,na która się zdecydować.jedna jest bardziej 'krótka'(bardziej proporcjonalna,ale nie ma tak głębokiego kątowania i opadającej linii grzbietu jak druga).Właśnie ta suka jest faworytką hodowcy i ona tez podoba się doświadczonemu znajomemu,który pomaga mi w wyborze.Ale ja wolę bardziej 'rasowe' psy takie jak druga suczka,która jest bardziej smukła,o pięknej linii grzbietu.obawiamy sie tylko,że będzie ona zbyt długa,jak jamnik i nie tak proporcjonalna...więc nie wiem,która wybrać,obie są piekne.może mi doradzicie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jureja']Zastanawiam sie nad dwiema suczkami.[...] nie wiem,która wybrać,obie są piekne.może mi doradzicie?[/quote]

Przyglądam się zdjęciom i nie jestem pewna o których suczkach konkretnie myślisz więc nie potrafię doradzić. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ,że wszystkie sa cudne:p ale to ma być suczka hodowlana.dlatego ciężko mi dokonać wyboru,bo nie bardzo znam sie na eksterierze:shake: .
Ale grunt to,żeby była zdrowa!To będzie mój trzeci rodowodowy pies,a jeszcze żaden z poprzednich nie mógł być rozmnażany z powodu kłopotów zdrowotnych:shake: .
Just A Kiss chyba odpadla juz na początku...chyba,że podałam Wam złe imiona.W każdym razie rozważam dwie:jedna 'dłuższa',a druga bardziej'krótka'.

Link to comment
Share on other sites

[B]bzuma [/B]jednak sie nie pomyliłam Just A Kiss odpada(nie pamietam dlaczego).Ale patrząc na jej zdjęcie to faktycznie wygląda dobrze(jak na mój gust tzn.ja widze tylko kątowanie i linie grzbietu:shake: dlatego zdam sie na opinie hodowcy:cool1: ).Ponoć katowanie tez może sie jeszcze zmienić (więc linia grzbietu również:roll: )?Pies,który teraz wygląda wedlug mnie dobrze może jako dorosły być nieproporcjonalny(za długi)?

Link to comment
Share on other sites

Wybor bedzie nalezal do Ciebie:eviltong:
Ja konsultowalam sie z inna hodowczynia i obie uznalysmy,ze 2 sa najelpsze-ja stawiam w dalszym ciagu na Just a kiss a ona na Joy...cos tam:cool3:
Powodzenia i samych radosci z malucha zycze:p

Link to comment
Share on other sites

W tej suni zakochałam sie od pierwszego wejrzenia:p
Oczywiście pomyliłam imiona.Zastanawiałam sie nad Joy of live(która jest także fawortką pani hodowczyni)oraz Juicy Fruit(ulubienica drugiego hodowcy).

Co do just a kiss to nie wiem czy jest juz kupiec.Jednak nie jest ona najciekawsza,nie żeby miała jakies wady ale to ponoć nic specjalnego(może dobrze wychodzi tylko na zdjęciach:roll: ).

Link to comment
Share on other sites

Jurejka Gratuluje! ;)

Bardzo łądna sunia :)
Mi sie osobiście just a kiss tez bardzo podoba :cool3: .Ale tyle zdań ile ludzi.
A mówiac ze nic specjalnego nie bedzie nie mozna tak mówic kazde szczeniątko może wyrosnąć na podbójce ringów.
Jeszcze raz gratuluje kolejnej iskierki i pozdrawiam
Kinga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...