Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jot11']Ha,ha,ha.....to masz takie same talenty jak ja :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Ja to się do tego nie nadaję!!:)wczoraj jak nagrywałam ten filmik to nie nadążałam za nimi dostały jakiegoś powera że aż się sama dziwiłam a Moni to w ogóle wczoraj przeszedł samego siebie!!!ja od tych prawie 2 miesięcy co jest ze mną może z 5 razy usłyszałam jak szczeka a wczoraj to dał taką serię że w końcu wiem jaki ma głos,chłopak sobie struny przeczyścił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Cze Aga :multi:
Mi dogo dobrze lata..
Filmik obejrzany :loveu: A co to za zwyczaje, żeby po stole chodzić ? :crazyeye: Mi rodzice nie pozwalali :evil_lol:[/QUOTE]
No wiesz małą ma wakacje hehe:)taki mały dzień dziecka:evil_lol:raz na ruski rok może robić co chce:eviltong:...nie no żartuję:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co?zamówiłam sobie dziś ringówkę,ostatnio szukałam takiej ze sznurka plecionego(no i nigdzie nie mogłam dostać!nie wiem czy to ja tak szukałam czy rzeczywiście nie ma już tych co ja chciałam???)mam taką z YC-ale masakra!śliska taka że wyrobić na niej nie mogłam....no i szukam,szukam a kto szuka ten znajdzie:eviltong:i znalazłam...i miałam problem jaki kolor?czerwona czy czarna??

A właśnie jak temat ringówek....jakie macie?z tego śliskiego sznurka?czy z plecionego?podobno na śliskim słupełek pomaga ale u nas nie pomogło.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra:)']cześć;) W kakadu są te sznurkowe ringówki ;) chyba po 13 zł[/QUOTE]
Hej:)byłam ale nie widziałam...no nie znowu zaćmienie czy co???:)
[quote name='chrupcia']Cześć Aga :)

na ringówkach się nie znam :p[/QUOTE]
Cześć Kasia:)oj ja też się nie znałam a teraz wszystko muszę na raz do tej głowy wrzucać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...