Jump to content
Dogomania

Ratujemy Szczecińskie ASTY!!! Wątek zbiorczy psów (Nadzieja Amstaffa - TTB Szczecin)


Marta666

Recommended Posts

[COLOR=#0070C0]Zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na spłatę mega długu w klinice:[/COLOR]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208321-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-50-za-10-z%C5%82-na-mega-d%C5%82ug!-Zapraszamy-do-15-czerwca[/url][COLOR=#0070C0][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czasem aż żałuję że odpalam kompa... tyle złych wieści :( ja załamana po szeniorach a tu Kira... co od szczylków, prześle Wam fotki są cudne może dwa pójdą do dobrych domków. niestety nie mogę ich trzymać u siebie moje by je zamęczyły to raz dwa jest zazdrość o nowych domowników :(


cholerra ale ja Cie jeszcze złapie w salonie w tym tyg??? i wyślij mi link na wątek Saszy

Link to comment
Share on other sites

jestem w salonie caly czas- narazie nigdzie sie nie wybieram:)
Watek saszy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/145227-Buldo%C5%BCka-Sasza-wyruszy%C5%82a-ku-swemu-przeznaczeniu!-Siedzi-na-kolanach-swojej-Pani...?p=16937353#post16937353[/url]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://ogl.infoludek.pl/ogloszenia/info/458450.xhtml[/url]
to o husky, nie o ascie- ale z nog mnie zwalila tresc ogloszenia! babka oddaje psa bo urodzilo im sie dziecko... przeczytajcie ostatnie zdanie, rece opadaja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Tak mamy swietna specjalistke od pracy z psami agresywnymi i trudnymi :) Nasza Asienke :) Tutaj masz link do jej strony [url]http://www.happy-dog.pl/joanna-misztela/[/url]
Jesli nie odbierze telefonu, napisz do niej smsa albo maila, bo czasem nie ma mozlowosci odebrania :)[/QUOTE]

byłam u Asi w poniedziałek .... i zaczarowała mnie i Wegę :-) to normalnie szok, ale po tych kilku dniach jest taka poprawa, że aż niewiarygodne! mam nadzieje, że tak już będzie cały czas! Dzięki za pomoc i polecenie Asi!

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam po sąsiedzku na bazarek dla boksia Kinga,który został zabrany ze Szczecińskiego schronu z niedowładem.Może będzie chodził,ale potrzebna kasa na rehabilitację.Same nowe rzeczy,może którejś z was się coś spodoba.Do Szczecina dowóz gratis jak będę :

[url]http://www.dogomania.pl/threads/208482-Same-nowe-rzeczy-na-rehabilitacj%C4%99-boksia-kinga-do-05.06.2011[/url]

Link to comment
Share on other sites

Impreze w niedziel sie udala bardzo fajnie :) Stoisko TOZu cieszylo sie ogromnym zainteresowaniem, niestety naszymi psami nie :( Ludzie przychodzili raczej na rodzinny spacer, a nie na rozmowy o adopcjach :(

some zajmie sie przebadaniem tabletek, ktore dostala Kira od weterynarza. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Olga dzisiaj prawdopodobie podjedzie do jednostki, przy ktorej zostal znaleziony Merlin, zobaczymy czy na kamerach widac ta cudowna ex wlascicielke...

A na koniec dostalam maila z Gryfina, ze wyadoptowany przez nich BONO zostal w niedziele ukradziony :placz: Walkuje sie z ludzmi, ze sie psa nie zostawia, a oni swoje!!! Nie wiem co to za dom, nie sprawdzalam ich ale ogloszenie zaraz wrzuce na strone... Bono ma jajka :(
[URL]http://ttbszczecin.wordpress.com/znalazly-dom/bono/[/URL]

[QUOTE]Witam. Niestety ma smutną wiadomość, wczoraj Bono został ukradziony. Właściciele zostawili go tylko na chwilkę, ktoś przeciął nożem smycz, na której był przywiązany. Było to na ul. Tama Pomorzańska, niedaleko gazowni od ulicy Kolumba. Ci Państwo są załamani, szukają go wszędzie. Właśnie pojechali do schroniska sprawdzić. jeśli mogę prosić to unieście tą informacje na swojej stronie. Tel. kontaktowy do właścicieli 669 426 097. Może ktoś go rozpozna :([/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ale dlaczego ludzie kradną cudze zwierzęta ? Przecież wystarczy przejść się do schroniska, TOZ-u, zajrzeć do internetu (Infoldek etc) czy kupić zwykłą gazetę, żeby sprawić sobie zupełnie za darmo przyjaciela. Myślicie o najgorszym (walki)? Też właściwie mieszkam niedaleko Kolumba.

Link to comment
Share on other sites

Bulle sa kradzione glownie przez patologie niestety :( Czasem zulki chca miec latwy zarobiek i opchna psiaka za butelke wodki. Czesciej niestety jednak sa kradzione do walk :( Wielu wlascicieli opowiadalo, ze dostalo informacje o tym, ze sa sledzeni przez ludzi, majacych chrapke na ich psa :( Niestety ten proceder u nas kwitnie, a "miesa" im wciaz brakuje, wiec najlatwiej ukrasc, bo wtedy nikt ich nie namierzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Do rozliczenia na pierwszej wpisalam dwa zakonczone bazarki 120zl i 95zl :)

Na liscie bazarkow jest tylko jeden tatankasowy, ktorego nie moze jeszcze rozliczyc. Jakies bazarki sa niedopisane? :)[/QUOTE]

Bo jednej osobie tak ciężko potwierdzić odbiór:angryy:,a nie mogę wysłać pw,bo ma zapchaną skrzynkę,której jej się nie chce czyścić:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilqax95x']Cioteczki wam tez nie działa strona naszego schroniska, bo mi nie działa ?[/QUOTE]
Caly system sie skopal, ledwo podniesli adopcje.org. Z tego co widze to jeszcze zadna ze stron schronisk, ktore zrobila ta firma, nie wstalo po awarii.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam na dzisiaj chyba calkiem dobre wiesci :)

Jesli Tekila dogada sie z sunia rezydentka, to po weekendzie zamieszka w DT :)

Zglosila sie do mnie dzisiaj tez kobieta, ktora bedzie miala do doddania 6mc amstaffa. Syn idzie za kratki, a ona nie bedzie miala sily na opieke, wiec jak tylko syn sie "wyprowadzi", bedzie dzwonila. W poniedzialek bede wiedziala, czy mam dla niego DS :)

Acha i zakupilam dzisiaj dla Kenzo Fiprex na kleszczycha, jutro mu wysle do hoteliku :) Koszt 22zl, zaraz wpisze do rozliczen..
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JF-iHN8CsGU/TefjL6HcEBI/AAAAAAAAHAQ/DUZF1OLI14k/s512/Zdj%2525C4%252599cie137.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

PRZEPRASZAM ZA OFFA ALE WŁAŚNIE UKAZAŁO SIE OGŁOSZENIE W ŚWINOUJSCIU.
Data dodania: [B]Piątek [03.06.2011, 11:58] [/B]

Kontakt: [B] 797598238 lub 883749933 [/B] oddam w dobre ręce szczeniaki doga niemieckiego .maja 6 tygodni musze wyjechac na stale do canady i nie mam co z nimi zrobic .jest 6 psow i 2 suki z rodowodem !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anastazja&Aleksander']PRZEPRASZAM ZA OFFA ALE WŁAŚNIE UKAZAŁO SIE OGŁOSZENIE W ŚWINOUJSCIU.
Data dodania: [B]Piątek [03.06.2011, 11:58] [/B]

Kontakt: [B] 797598238 lub 883749933 [/B] oddam w dobre ręce szczeniaki doga niemieckiego .maja 6 tygodni musze wyjechac na stale do canady i nie mam co z nimi zrobic .jest 6 psow i 2 suki z rodowodem !!!!![/QUOTE]
już ageralion dzwoniła do mnie. jestem w trasie, ale wieczorem przedzwonie do ludzi.
Dzięki za info!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Od trzech dni zauwazylam bardzo wzmozony ruch na naszej stronie. Nie wiem gdzie wlazlam albo wpisalam sie na facebook, ale dzisiaj odwiedzilo nas prawie 600 osob!!!! Przecieram oczy i nie wierze :crazyeye:[/QUOTE]

To powinnaś część gdzieś łazić i się wpisywać :evil_lol:

A ja dzisiaj miałam telefon - dzwoni jakaś bardzo młoda dziewczyna i pyta:
"To ogłoszenie aktualne?"
Ja: "A które ogłoszenie?"
Ona "O psie".
Ja: "A o jakiego psa chodzi? Może mi Pani powiedzieć imię, bo ogłaszałam wiele psów?"
Ona (słyszę w tle, jak pyta kogoś) - "ej, no jak się ten pies nazywa?"
i słyszę w oddali jak ktoś jeszcze młodszy sylabizuje "A M S T A F" :diabloti::evil_lol:
Ja: "ale to nie imię, tylko rasa psa".
Ona: "no ten pies ma takie brązowe kropki, może pani skojarzy" :crazyeye:
Ja: "Czy w ogłoszeniu oprócz mojego telefonu jest jeszcze jakiś umieszczony?" (myślę sobie, może po telefonie innym dojdę, co to może być za pies :evil_lol:)
Ona: "to ja jeszcze sobie dokładnie obejrzę i do pani zadzwonię"

Nie zadzwoniła więcej, ale swoją drogą byłam bardzo ciekawa, o jakiego to psa o imieniu amstaf, z brązowymi kropkami, mogło chodzić :evil_lol:

A dziewczyna była nawet całkiem sympatyczna, tylko coś mi się wydaje, że chyba jeszcze niepełnoletnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...