Jump to content
Dogomania

Przeszkadza sąsiadom ...


Redpit

Recommended Posts

Znajoma ma ON-ka, którego musi oddać, bo przeszkadza sąsiadom jego szczekanie - zatruwają zycie i ubliżają - czy ma ktoś jakiś pomysł, żeby Jej pomóc? Nie chce go oddać, a jeśli to do dobrego domku (co wiadomo po postach - jest ich coraz mniej...) - co zrobić?
Pies jest po to, żeby szczekał :angryy: - a moim sąsiadom, jeśliby się nie podobało - też bym uprzykrzył przebywanie na ziemskim padole :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Redpit']Znajoma ma ON-ka, którego musi oddać, bo przeszkadza sąsiadom jego szczekanie - zatruwają zycie i ubliżają - czy ma ktoś jakiś pomysł, żeby Jej pomóc? Nie chce go oddać, a jeśli to do dobrego domku (co wiadomo po postach - jest ich coraz mniej...) - co zrobić?
Pies jest po to, żeby szczekał :angryy: - a moim sąsiadom, jeśliby się nie podobało - też bym uprzykrzył przebywanie na ziemskim padole :diabloti:.[/QUOTE]

Pies zostaje sam w domu i szczeka? O to chodzi? Jak rozumiem koleżanka mieszka w bloku? Przez ile godzin dziennie ten pies ujada?

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli sąsiedzi mają psy to można powiedzieć ze w nocy na srał na podwórko (koleżanki) i że osikał drzewka (jeśli posiada) i powiedzieć że nie ma zamiaru po nim sprzątać i żeby oddali pieniądze za krzaczki bo już nie urosną :D:D

Link to comment
Share on other sites

Jak pies ujada dzień i noc to wcale się nie dziwię że sąsiadom przeszkadza. Mojej cioci sąsiadka uwiązywała swojego psa pod cioci oknem (z daleka od swoich okien oczywiście) i tak darł paszczę non stop. W końcu po dłuższym czasie ciotka się wkurzyła i psia buda zmieniła miejsce pobytu. Mnie też wkurza jak psy szczekają i dlatego swoim nie pozwalam. Psy do szczekania to ludzie na wsi na łańcuchach trzymają i karmią pomyjami, bo przecież pies jest po to żeby gospodarstwa pilnował i tylko szczekania i czegokolwiek do zapchania żołądka do życia potrzebuje :diabloti:.
Co koleżanka robi żeby psa zająć? Czy w ogóle coś z nim robi? ON to pies pracujący, potrzebuje kontaktu z człowiekiem i zajęcia, bo inaczej czas organizuje sobie sam - widać z jakim skutkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Jak pies ujada dzień i noc to wcale się nie dziwię że sąsiadom przeszkadza. Mojej cioci sąsiadka uwiązywała swojego psa pod cioci oknem (z daleka od swoich okien oczywiście) i tak darł paszczę non stop. W końcu po dłuższym czasie ciotka się wkurzyła i psia buda zmieniła miejsce pobytu. Mnie też wkurza jak psy szczekają i dlatego swoim nie pozwalam. Psy do szczekania to ludzie na wsi na łańcuchach trzymają i karmią pomyjami, bo przecież pies jest po to żeby gospodarstwa pilnował i tylko szczekania i czegokolwiek do zapchania żołądka do życia potrzebuje :diabloti:.
Co koleżanka robi żeby psa zająć? Czy w ogóle coś z nim robi? ON to pies pracujący, potrzebuje kontaktu z człowiekiem i zajęcia, bo inaczej czas organizuje sobie sam - widać z jakim skutkiem.[/QUOTE]

u mnie
tez sunia sasiada szczeka non stop,ale to pies to mruczał nie bedzie.

Link to comment
Share on other sites

ale pies nie ma drzec mordy non stop bez przyczyny tylko oszczegac ze jest, w razie niebezpieczenstwa. Jak pies nie jest zajmowany to przeciez jedyna rozrywka bedzie szczekania, zal mi takich psow , ale wlasciwie je rozumiem bo jak wlasciciel nie wynajduje psu rozrywki to pies sam znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

pies szczeka bo się nudzi, to chyba logiczne? ;o co Twoja znajoma robi aby psiakowi troszkę uprzyjemnić życie? Ile razy dziennie psiak wychodzi na spacer?? Psu potrzebne są bodzce.. jesli ma monotonne życie to robi coś aby zaspokoić nudę.. w tym przypadku szczeka..
pies gdy jest zmęczony jest o wiele bardziej spokojny , ogródek nie wybiega psa, od tego ma właściciela.. więc trzeba wprowadzić wiecej atrakcji w życie zwierzaka, spacery, bieganie za piłką/patykiem, zacząć szkolić aby i psychicznie się męczył... a przede wszystkim gdy pies szczeka to od razu pownno zabrać się go do domu... moja psica gdy tylko lekko szczeknie na balkonie od razu zamykam ją w domu.. bo ludzie mają racje że to przeszkadza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...