Jump to content
Dogomania

powracające zapalenie uszu i oczu - dobry weterynarz z okolic Warszawy?


karolajn

Recommended Posts

witam, sredecznie, kilka miesięcy temu pisałam w sprawie psa, który nie dał się dotknąć. jakoś sobie poradziliśmy - oczyściliśmy uszy pod narkozą, przy okazji zajrzeliśmy do oka i okazało się, że jest również ostre zapalenie oczu. więc znów musieliśmy uśpić psa, żeby z kolei zrobić zabieg na oczy, bo pojawiły się grudki.
od pewnego czasu pies znów łzawi... podawaliśmy lek, zapisany przez weta, ale to jak walka z wiatrakami, bo trzeba niezle sie wygimnastykować, żeby oczki zakroplic, a buteleczka za 25 zł starcza na 2,3 dni; obecnie stosujemy krople bez recepty, ale one likwiduja tylko zaczerwienienie...
dzis zauwazylam, ze pies znów trzepie uszami, uszy sa na maksa brudne i tylko troszeczkę udało mi się oczyścić..

i teraz mam pytanie, czy ktoś zna dobrego weterynarza specjalizującego się w takich chorobach? i co oprócz wymazu z uszu powinien zrobić weterynarz? bo moj niestety wymazu z uszu nie chciał zrobić, i wyszło jak wyszło, a pies nie ma styczności z żadnymi innymi psami. i jak się odbywa leczenie oczu(oprócz oczywiście wpuszczania kropli)?

Link to comment
Share on other sites

jest też pan Jacek Garncarz: [url]www.garncarz.pl[/url] , ale on to głównie oczy, ale można przedzwonić i dopytać się, czy mają specjalistów w tej dziedzinie. Sam pan Jacek Garncarz to ponoć specjalista pierwszej klasy, chociaż sama na swoim psie jego kwalifikacji nie sprawdzała, ale tak słyszałam od ludzi:) mój pies też niestety z niczego miał ostatnio zapalenia ucha i dostał na to maść zapuszczaną raz dziennie i przeszło po 5 dniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...