Jump to content
Dogomania

Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.


Havanka

Recommended Posts

[quote name='daśka']Trzeba Sarze zrobić usg,żeby wykluczyć chorobę.Muszę znaleźć weta z usg,ponieważ tutejsza wetka go nie ma:-([/QUOTE]

Wet z USG jest na Kartuskiej, troszkę wyżej od starej, dużej, niegdyś państwowej lecznicy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='daśka']Jak widzę Sarę śmigającą po dworze,to wierzyc sie nie chce,że może być chora
To link do pierwszego filmiku z Sarą w roli głównej nakręcony ok godzinki temu
Przepraszam za jakość i zapraszam do oglądania:-)
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=9W7YS-sUaQo"][COLOR=#0033cc]http://www.youtube.com/watch?v=9W7YS-sUaQo[/COLOR][/URL][/QUOTE]
Daśka, filmik cudowny!!!! Teraz dopiero widać jak Sara śmiga a Daśka skacze jak zajączek !!!
Boże jak się cieszę, ze jej sie udało. Szkoda, że inne nie miały szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Daśka, filmik cudowny!!!! Teraz dopiero widać jak Sara śmiga a Daśka skacze jak zajączek !!!
Boże jak się cieszę, ze jej sie udało. Szkoda, że inne nie miały szczęścia.[/QUOTE]

Elu żałuję,że nie wiedziałam o innych psiakach wet obornickiego składu,byłabym zapsiona na maksa,ale z czystym sumieniem.....kto wogóle dawał tam póxniej psy!!!!!
Szkoda,że byłam tam w nocy i nie zostałam wpuszczona,zabrałabym wszystkie jak raz!!!
Nie wiem jak bym je dowiozła,ale chocbym miała zapłacić za taksówkę,to bym je pozabierała....to co tem facet nawyczyniał,to w mojej małej głowie się nie mieści,mam nadziję ,że uda się połozyć temu kres!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ginia']Wet z USG jest na Kartuskiej, troszkę wyżej od starej, dużej, niegdyś państwowej lecznicy[/QUOTE]

Ginia wiem,ale liczą się również koszta niestety:-(
Od wetki dostałam namiar na Gdynię tam robią usg za 50 zł.....tak czy inaczej,to z Sarcią trzeba będzie jechać,czy to do Gdańska,czy to do Gdyni.....
Lecznicę o której piszesz znam szczepiłam tam kiedyś mojego Matka:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Daśka, filmik cudowny!!!! Teraz dopiero widać jak Sara śmiga a Daśka skacze jak zajączek !!!
Boże jak się cieszę, ze jej sie udało. Szkoda, że inne nie miały szczęścia.[/QUOTE]

Daśka zawsze skacze jak zając,ale to dlatego,że nie potrafi inaczej,aczkolwiek nie sprawia jej to bólu i wyglada nieco komicznie:-)
Następny film nakręcę ja,z Adama trąba a nie operator kamery;-)
Spać nie mogę,w głowie miliardy domysłów..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ona unika odpowiedzi bo chciałaby, a boi się :evil_lol:[/QUOTE]
Ilonko, to nie znasz Daśki :evil_lol: ! Ona niczego sie nie boi oprócz chwili, kiedy będzie musiała rozstać sie z ukochanym psem.
Widocznie nie przeczytała jeszcze maila, którego do niej wysłałam, a bez jej zgody nie umieszczę zdjęcia na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Dzień dobry wszystkim. Daśka, ponawiam pytanie: czy mogę wstawić Twoje zdjęcie z całą "trójcą?" To dopiero jest widok !!!
Na pewno wiele osób byłoby zachwyconych !!!! Plizzzz!!![/QUOTE]

Oczywiście:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Ilonko, to nie znasz Daśki :evil_lol: ! Ona niczego sie nie boi oprócz chwili, kiedy będzie musiała rozstać sie z ukochanym psem.
Widocznie nie przeczytała jeszcze maila, którego do niej wysłałam, a bez jej zgody nie umieszczę zdjęcia na forum.[/QUOTE]

Oj Elu boję się wielu rzeczy....np,że któryś z psiaków odejdzie,że ............................................hmmmmmmmm to chyba jedyne czego ogromnie się boję,a siedząc w toalecie myślalam,że będzie więcej..................trudna sprawa ,prócz odejścia moich dzieciaków udźwignę wszystko,no chyba,że w grę wchodzi Adam,jego śmierci również się boję.Kazałam mu umrzeć zaraz po mnie,nigdy odwrotnie!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Elu gdzie jesteś:-(:-(
Elunia zapewne poszła z Miśkiem na spacerek:-)[/QUOTE]
Weszłyśmy razem na wątek. Dobrze myślałam; boisz sie tylko rozstań, ale i do tego dojrzejesz. Kiedyś pogodzisz się z tym tak jak ja.
Ciebie zaraz "wrzucę" na wątek. To zdjęcie bardzo mi sie podoba. Myślę, ze Ilonka, zaraz je zgarnie do swojej kolekcji !
Muszę jeszcze tylko zgotować ziemniaczki i zaraz wracam.

Link to comment
Share on other sites

:loveu: Ale super cudowne, wspaniałe.........
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
ZDJĘCIE :evil_lol:
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
rewelacyjne już porwałam do kolekcji :evil_lol: :loveu:

*
*
*
*
*
*Ładnie tak sobie wyglądacie , kiedy trzy psiaki Cię wyprowadzają na spacer Daśka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...