Jump to content
Dogomania

!!! Arabella !!!


Monia85

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monia85']Oczywiście. Ja mam nadzieję, że też ktoś nam zrobi, bo mało prawdopodobne, abym sobie sama mogła je zrobić :p[/QUOTE]
No tak bo ty pierwsza wchodzisz Baby szczenie młodziez pośrednia championy
A tak sie bałam ze bedziemy bez Fotek:(
Aparat to ja musze sobie kupić tylko kupuje kupuje i kupić nie moge zawsze cos pilniejsze

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie i bez nerw. Zawsze pierwsze idą psy a dopiero później suczki. Kurczę, jak w życiu. U nas może tego tak nie widać ale jak byłam na wakacjach w Maroko to zawsze facet szedł pierwszy a trzy kroki za nim żona z gromadką dzieci, leżakami, torbami i całą resztą. Taki już nasz los. Najpierw idą psy a dopiero później suki. Jakoś podzielicie się aparatem i pokażecie nam fotki z wystawy. Czekam z wielką niecierpliwością na wyniki. Monia85 - mam nadzieję, że będzie super.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o głosy na zdjęcia. Chcę małą dać do konkursu, ale mogę zgłosić tylko 3 zdjęcia. Proszę Was, abyście na tym forum pomogli mi wybrać te trzy najlepsze. Ja ze swojej strony przedstawiam 4, ale jeśli komuś podoba się z tego wątku inne to też proszę o przekazanie tej informacji. Z góry dziękujemy za pomoc :loveu:

[IMG]http://i47.tinypic.com/rtnbcx.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Konkursik jest z gazety "Twoja chwila" czy jak tam brzmi. Siostra czyta takie pismadła i mi wycieła tą stronę z gazety, ale z tego co mi mówiła to powtarzają ten konkurs w każdym numerze, bo trwa on do 1 lipca. Dziękuję za głosy, będę wybierać ;D
Dostałam dziś list z ZKwP w Słupsku i przyznali nam numerek 452 oraz napisali, że zgłosiło się 8 Hawańczyków w tym jeszcze jeden prócz Nas będzie w klasie Baby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Konkursik jest z gazety "Twoja chwila" czy jak tam brzmi. Siostra czyta takie pismadła i mi wycieła tą stronę z gazety, ale z tego co mi mówiła to powtarzają ten konkurs w każdym numerze, bo trwa on do 1 lipca. Dziękuję za głosy, będę wybierać ;D
Dostałam dziś list z ZKwP w Słupsku i przyznali nam numerek 452 oraz napisali, że zgłosiło się 8 Hawańczyków w tym jeszcze jeden prócz Nas będzie w klasie Baby.[/QUOTE]
Ja jeszcze nie dostałąm....
z tego co ja wiem 2 od bursztunków odemnie pedro i z przemąznej chetki 2 i arabella to jest 6 łał 2 nie znam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...