Jump to content
Dogomania

adresywny shih-tzu


Magda & Zicko

Recommended Posts

Psiak jest młodym psem ma 14 miesięcy, ale już jak na takiego młodego psa jego psychika została zaburzona, został oddany przez poprzednich właścicieli do schroniska.. podobno z powodu alergii dziecka. Został wyciągnięty przez miłośniczkę shih tzu, po wielu DT ( a nawet DS się trafił..) trafił do mnie.. i szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem u shih tzu. Pies jest zaszczepiony na choroby zakaźne i na wściekliznę.

Potrzebuję osoby, która zna się na szkoleniu psów..


Pies nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.. pies warczy przy najmniejszej próbie kontaktu.. nie da się pogłaskać ale, p.Ilona która go wyciągnęła ze schroniska mówi ,że to kwestia przyzwyczajenia.. ona go może klepać brać na ręce.. i cieszy się jak głupi.W schronisku nie miałby najmniejszych szans na adopcje z powodu tej agresji.. za to co dziwne jest bardzo przyjazny do facetów.

Pies jest u mnie na tymczasie.. chciałabym znaleźć mu dom ten jeden jedyny.. ale nie oddam psa,który sprawia takie problemy.

w domu mam drugiego shih tzu, który nie zna wogole agresji i gdy tymczasowicz zaczyna warczeć na mnie Zicko ma ogon podkulony pod siebie.

Link to comment
Share on other sites

Buahahahhaaa!!!1.Socjalizacja 2.Nawiązanie kontaktu z psem.3.Przywołanie"do mnie"4.Siad,waruj5.Siad,zostań6.Waruj ,zostań7.Chodzenie przy nodze CENA:600 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przyjedź do mnie za darmo Cię nauczę takich komend!!!!!!!Śmiech na sali za podstawowe komendy 600 zł??

Link to comment
Share on other sites

A co w moim poście głupiego zauważyłaś???Za podstawowe komendy,które umie mój KOT!Nie moje psy!!Ktoś sobie sześć stów życzy i Ty polecasz taką osobę???Więc ja się deklaruję że to co ktos za 6 stów nauczy psa ,ja nauczę za darmo!Co w tzm widzisz niemadrego?

Link to comment
Share on other sites

Raz, nie krzycz, dwa, jak widac, nie masz pojecia o szkoleniach, skoro tylko tyle jestes w stanie doczytac.
Trzy, z tym szkoleniowcem pracuja osoby, ktorym ufam, jesli chodzi o psy problemowe.
Cztery, liczy sie doswiadczenie i umiejetnosc wyprowadzania zestawu czlowiek-pies na prosta.
Czy dobrze rozumiem, proponujesz, ze wyprowadzisz psa na adopcyjnego, udalo sie to juz z wieloma?

Link to comment
Share on other sites

A skąd wywnioskowałaś ,że krzyczę????To raz,jeśli ufasz temu szkoleniowcowi ,to ok.Czyli gwarantujesz ,że efekty jego pracy zadowolą właścicieli psa,jeśli chodzi o Twoje osatnie pytanie,to twierdzę,że jeszcze z żadnym psem nie miałam problemów wychowawczych,zaznaczam,że nie jestem żadnym szkoleniowcem,ale mam przyjaciół, prawdziwych szkoleniowców,którzy w razie jakichkolwiek problemów pomogą mi,nie miałam jeszcze takiej sytuacji,ale wiem,że jakby co, mogę liczyć na ich pomoc.Wychowałam mnóstwo psów,różnych ras i nikt się nie skarżył.Nie udzielałam rad teoretycznie,chodziłam i ćwiczyłam z psami i jakoś nikt się nie miał pretensji.Nie jestem alfą i omegą,ale jeśli mogę pomóc,to robię to z przyjemnością za darmo.Może Ty z kolei pochwalisz się swoimi sukcesami???Widziałam kilka postów,w kórych Twoje super rady niestety nic nie dały.Wybieganie psa i praca z nim na zasadzie wymęczenia nie zawsze daje oczekiwane rezultaty:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Mylisz pojecia, mieszasz strasznie.
OT bezcelowy, ale wyjasnie.
1. Wykrzkniki na ogol oznaczaja glosna artykulacje.
2. Odroznilabym problem zapuszczonego psa, z ktorym ktos nie wie, co robic i nie robi nic od tej sytuacji, gdzie pies jest tak skolowany, ze jakiekolwiek rady netowe beda nietrafione. Przy czym autorka watku zdaje sobie z tego sprawe i chwala jej za to i za chec do dzialania.
3. Z racji rodzaju problemu podpowiadam szkoleniowca - praktyka, ktory nie ogranicza sie tylko do szkolen podstawowych i sportowych, stad akurat ta propozycja. No i bliskosc osrodka. Cena pewnie do uzgodnienia, bo i konsultacje troche inaczej beda wygladaly.
4. Co ma do rzeczy podpowiadanie paru znajomym o prowadzeniu psa w zestawieniu z organizacja komercyjnych szkolen, dzialalnoscia gospodarcza, wiedza, w ktora sporo zainwestowano czasu i nie tylko?
5. Heh, moje rady, zabawne :). Jako taki doswiadczony szkoleniowiec powinnas wiedziec, ze wiekszosc problemow wynika z braku zajecia, wspolpracy czlowieka ze zwierzeciem....Jak na razie netowo podsuwam pomysly w miare bezpieczne dla opiekuna i psa, czesto odsylajac do sprawdzonych szkoleniowcow, a kazdy robi z uzyskana wiedza, co chce, wiec nie moge ponosic odpowiedzialnosci za brak efektow.
Nie pomne, jakich szkoleniowcow polecalas, niestety szukajka nie dziala, wiec moze kogos dziewczynie podpowiesz, takiego z prawdziwego zdarzenia...
Nawiasem mowiac, dojrzej, dorosnij do dyskusji, bo na razie probujesz od kiepskiej strony zaistniec na forum :).
PS. Dla mnie eot w dyskusji nie na temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Mylisz pojecia, mieszasz strasznie.
OT bezcelowy, ale wyjasnie.
1. Wykrzkniki na ogol oznaczaja glosna artykulacje
2. Odroznilabym problem zapuszczonego psa, z ktorym ktos nie wie, co robic i nie robi nic od tej sytuacji, gdzie pies jest tak skolowany, ze jakiekolwiek rady netowe beda nietrafione. Przy czym autorka watku zdaje sobie z tego sprawe i chwala jej za to i za chec do dzialania.
3. Z racji rodzaju problemu podpowiadam szkoleniowca - praktyka, ktory nie ogranicza sie tylko do szkolen podstawowych i sportowych, stad akurat ta propozycja. No i bliskosc osrodka. Cena pewnie do uzgodnienia, bo i konsultacje troche inaczej beda wygladaly.
4. Co ma do rzeczy podpowiadanie paru znajomym o prowadzeniu psa w zestawieniu z organizacja komercyjnych szkolen, dzialalnoscia gospodarcza, wiedza, w ktora sporo zainwestowano czasu i nie tylko?
5. Heh, moje rady, zabawne :). Jako taki doswiadczony szkoleniowiec powinnas wiedziec, ze wiekszosc problemow wynika z braku zajecia, wspolpracy czlowieka ze zwierzeciem....Jak na razie netowo podsuwam pomysly w miare bezpieczne dla opiekuna i psa, czesto odsylajac do sprawdzonych szkoleniowcow, a kazdy robi z uzyskana wiedza, co chce, wiec nie moge ponosic odpowiedzialnosci za brak efektow.
Nie pomne, jakich szkoleniowcow polecalas, niestety szukajka nie dziala, wiec moze kogos dziewczynie podpowiesz, takiego z prawdziwego zdarzenia...
Nawiasem mowiac, dojrzej, dorosnij do dyskusji, bo na razie probujesz od kiepskiej strony zaistniec na forum :).
PS. Dla mnie eot w dyskusji nie na temat.[/QUOTE]

[quote name='karjo2']Mylisz pojecia, mieszasz strasznie.
OT bezcelowy, ale wyjasnie.
1. Wykrzkniki na ogol oznaczaja glosna artykulacje :roll: A gdzie zauważyłas u mnie wykrzykniki???Chyba,ze znaki zapytania mylisz z wykrzyknikami,no to bez komentarza,nie napisałam,że podpowiadam paru znajomym,napisałam,że nie jestem szkoleniowcem,ale z psami umiem pracować,co do Twoich podpowiedzi,uważam,że mimo iz chcesz dobrze,wiele razy mylisz się w ocenie sytuacji,potrafisz napisać,że problem sam się rozwiązał, więc nie ma sprawy....Zgadzam się z Tobą,ze najważniejszą rzeczą jest współpraca pies-człowiek.Jeśli się rozumieją i wiedzą jedno z drugim o co chodzi już jest super,polecałam pana J.Gałuszkę,gdyż uważam,że potrafi pracowac z psami.Zaznaczam,że nie pracowałam z moimi psami u p.J.Gałuszki,ale z tego co widziałam,myślę,ze może być pomocny.A co do ostaniej Twojej wypowiedzi,to za mało o mnie wiesz,żeby serwować mi rady typu:dorośnij.Ja nie porzebuję nigdzie zaistnieć,poprostu drażni mnie Twoja pewność siebie i Twoja wiara w Twoją nieomylność.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Buahahahhaaa!!!1.Socjalizacja 2.Nawiązanie kontaktu z psem.3.Przywołanie"do mnie"4.Siad,waruj5.Siad,zostań6.Waruj ,zostań7.Chodzenie przy nodze CENA:600 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przyjedź do mnie za darmo Cię nauczę takich komend!!!!!!!Śmiech na sali za podstawowe komendy 600 zł??[/QUOTE]
Mialam zakonczyc, ale by nie byc goloslowna i by wypowiedz nie zniknela.
No i polecanie jako szkoleniowca p. Galuszki, to naprawde ty bylas ? :crazyeye::evil_lol::evil_lol:

Akurat na temat tego pana juz byly dyskusje i widac po efektach, ze nie powinien pracowac z zadnym naprawde problemowym psem, a wlasciwie najlepiej wychodzi mu marketing :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']A co w moim poście głupiego zauważyłaś???Za podstawowe komendy,które umie mój KOT!Nie moje psy!!Ktoś sobie sześć stów życzy i Ty polecasz taką osobę???Więc ja się deklaruję że to co ktos za 6 stów nauczy psa ,ja nauczę za darmo!Co w tzm widzisz niemadrego?[/QUOTE]
Szalenie zdolna osoba z Ciebie.

A tak dla uścislenia:
Wesoła Łapka - ceny kursu Pies Twój Przyjaciel: psy do 4 m-ca życia - 537 zł; psy dorosłe - 687 zł; psy ze schroniska - 610 zł. :evil_lol:

K9 Dog Training Center - cena szkolenia PT: 500zł
Ponadto: (szukaczka nie działa ale zadałam sobie trud i odszukałam ogłoszenie):
[I]Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz fundacje zajmujące się adopcjami psów, ratowaniem ich ze złych warunków i szukaniem docelowego domu.
Szkoła dla psów "K9 Dog Training Center" w ramach kursu "Instruktor Szkolenia Psów - specjalista ds. rozwoju, wychowania i budowania kontaktu" - [B]oferuje darmowe przygotowanie psów po przejściach[/B] (m.in.: socjalizacja, nauka podstawowych komend, rozwiązywanie problemu agresji) do normalnego życia w nowym domu.
Dzięki temu psy czekające na nowego opiekuna będą miały większą szansę na udaną adopcję
[/I]
Wg moich informacji aktualnie ta szkoła resocjalizuje dwa agresywne psy, którym polecany przez ciebie p. G. nie miał nic do zaoferowania.

[quote name='marta9494']Mało tego!Ty uważasz,że jak psa nauczysz siadać,przychodzić na komendę i tp.to pies nie będzie agresywnyyy?????Przestanie warczeć i wyzbędzie się lęków????????[/QUOTE]W znacznym stopniu upraszczając - owszem.
Jeżeli nie wiesz jak zmienia sie psychika psa podczas szkolenia, w jaki sposób i jakimi ćwiczeniami i mozna wpływac na poziom jego pewnosci siebie , kontrolowac jego emocje i uczyc go samokontrolowania emocji, jak i kiedy pomóc mu przełamac lęk, jak zmieniac jego postrzeganie otoczenia, tzn ze faktycznie moze na razie lepiej byłoby ograniczyc sie do tresowania kotków....

Link to comment
Share on other sites

puli dziekuję za znalezienie czegoś takiego :)

Pies troche się przekonał do mnie nareszcie po 3 dniach u mnie dał sobie odpiąć smycz ( sic !)

dziś bylismy na spacerze .. pięknie przychodzi na zawołanie i daje sobie odebrać patyk.Jednak nie znam się na wyzbywaniu się leków z psa więc pytam o kogoś kto ma doświadczenie:)

dziękuję bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...