Jump to content
Dogomania

nasza łaciata czyli Mona :)


fioneczka

Recommended Posts

[quote name='fioneczka']KalmAid na sprawy mózgowe ... jednak stwierdziłam że Monik nie ma mózgu więc na co jej syropek :evil_lol:

a tak poważnie miałam zacząć jej to systematycznie podawać i gdyby się ciut wyluzowała próbować z nią chodzić w str miasta na spacery ... niestety Kris znowu gorzej chodzi więc lipa, a sama nie mam szans nawet gdybym wlała w nią całą butelkę na raz :shake:[/QUOTE]


aaaaa TEN syropek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']to wszystko jest takie dość dziwne ... bo jednego dnia jest prawie ok że nawet bez kul daje radę chodzić a następne dni boli, tablety nie pomagają i nawet o kulach ledwo idzie
chyba do kolejnej operacji tak będzie, a kiedy kolejna ... nie wiem
pewnie dopiero po nowym roku[/QUOTE]

Asiu mi dzisiaj też stopami wykręca .... współczuję Krzyśkowi

Link to comment
Share on other sites

Kochana cóś się opózniasz:eviltong: Ja już oblotkę zrobiłam pełną i Cię namierzyłam na wszystkich wątkach. Teraz już mam wiedzę prawie pełną. Skoro dobrowolnie nie chciałaś opowiadać to sama byłam zmuszona poszukać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusiek']Mój pies nie perfumuje się ale koleżanki i mojej córki tak.Ostatnio sprzeczały się które perfumy najbardziej pachną.Konkurowało ludzkie gó..., padlina i zgniłe jedzenie.:evil_lol:[/QUOTE]

u nas jeszcze raz taki numer i śmierdziucha ma wypad z łóżka ... już jej to wytłumaczyłam :diabloti:

[quote name='aida']Kochana cóś się opózniasz:eviltong: Ja już oblotkę zrobiłam pełną i Cię namierzyłam na wszystkich wątkach. Teraz już mam wiedzę prawie pełną. Skoro dobrowolnie nie chciałaś opowiadać to sama byłam zmuszona poszukać:diabloti:[/QUOTE]

cffffaniaczka ;)
czuję się śledzona :evil_lol:

[quote name='unikatowydiament']śliczna dziewczynka z Monisi:)

zapraszam do Nas[/QUOTE]

dziękujemy za odwiedzinki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusiek']Mój pies nie perfumuje się ale koleżanki i mojej córki tak.Ostatnio sprzeczały się które perfumy najbardziej pachną.Konkurowało ludzkie gó..., padlina i zgniłe jedzenie.:evil_lol:[/QUOTE]

u mnie wygrała padlina ... ze sprecyzowaniem - padlina dzika :angryy: wrrrrrrrrrrrrrr ostatnio jednego takiego delikwenta schroniskowego musiałam myć po dosłownie sekundzie nieuwagi ... dobrze, że pies okazał sie ostoją spokoju i nie robił problemów ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']u mnie wygrała padlina ... ze sprecyzowaniem - padlina dzika :angryy: wrrrrrrrrrrrrrr ostatnio jednego takiego delikwenta schroniskowego musiałam myć po dosłownie sekundzie nieuwagi ... dobrze, że pies okazał sie ostoją spokoju i nie robił problemów ;-)[/QUOTE]

hehe szczęście ze po perfumowaniu nie poczuł nieodpartej chęci na mizianko z ciocią Anią :diabloti:

[quote name='aida']
A czy wiesz moja miła że jest to znęcanie się nad Monią za jej upodobania zapachowe:mad:[/QUOTE]

znoszę śmierdzące Monisiowe stopy w moim nosie, uchu, oku ... znoszę różne wyziewy smaczkowe i mięsne ... zniosę pojedyncze bąki :roll: ale perfumowania wieczornego nie zniosę ... i znęcać się będę :diabloti:

jeszcze jeden taki numer i eksmisja ... koniec ... teraz możecie dzwonić do TOZU :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bożenko, wczoraj Magda była w Lublinie z Bakusiem
zrobili zeskrobiny na posiewy i krew badali
coś tam trochę wątrobowe podniesione ale nie ma dramatu, reszta "krwi" ok
wyniki będą ok niedzieli i mamy dzwonić
znaleźli chyba zarodniki grzybów w badaniu odciskowym czy coś takiego ale musieli posiać żeby sprawdzić czy to nie pomyłka
mają mi wysłać wyniki na maila ale najwcześniej w niedzielę

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE="3"][COLOR="red"]Gandzia... Gandzia... Gandzia...[/COLOR][/SIZE][/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215761-Gandzia-jedzie-do-Furciaczkowej-)-brakuje-20zł-ORAZ-POTRZEBNY-TRANSPORT[/url]

[IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4346/dsc02511gd.jpg[/IMG][/CENTER]


[B]dziewczynka może jechać do hoteliku u Gosi ... furciaczkowej
tajemniczy sponsor :loveu::buzi::p przekazał na Gandzię połowę comiesięcznego kosztu czyli kwotę 200 zł na okres 6 miesięcy, więc przez ten okres musimy uzbierać tylko połowę (teraz to już tylko 30 zł) lecz jeśli dziewczynka domu nie znajdzie to za 6 miesięcy będzie brakowało 230 zł
niestety brakuje deklaracji stałych ... jednorazowych też zabraknie na podróż bo trzeba dziewczynkę zaszczepić i zaczipować


[COLOR="blue"]może ktoś z odwiedzających Moniśkę zechce wspomóc chudzielca choćby skromnym piątakiem ... chętnie też przyjmę rzeczy na bazarek[/COLOR][/B]

[SIZE="3"][COLOR="red"][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dziś nasza latorośl kończy 18 lat :p

to mądry i dobry dzieciak ... może ciut pyskaty ale naprawdę jestem z niego dumna

co prawda impreza dla młodzieży (nie wiem dlaczego ja i Kris nie jesteśmy na nią zaproszeni :diabloti:) dopiero w piątek, spotkanie rodzinne w niedzielę jednak dziś, Kasia dziewczyna Młodszego zrobiła mu niespodziankę w postaci słodkości :p

takiej słodkości

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Mona/IMG_7890.jpg[/IMG]

i dziś dotarła nowa rama ... bo zapomniałam napisać ze pani prezes zwróciła pieniążki za poprzednią :p (tu jestem dumna z siebie :diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...