Jump to content
Dogomania

Pilne dt lub dom dla szczeniaka mix rodezjan.!!!!..Szorściak Leo już w swoim domku:))


ketunia

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bjuta']Matko ja już jestem max spłukana... Dam radę 5 miesięcznie i coś tam jednorazowo :( Strasznie mi przykro, bo u Ketuni w kieszeni siedzi połowa "moich" psów... Będę się starała, by te jednorazowe były wielorazowe.[/QUOTE]

[quote name='madcat1981']To fakt, i "mojemu" Kamykowi Ketunia znacznie pomaga :oops: Nie mogę się odwdzięczyć tak mocno jak na to zasługuje, ale postaram się od czasu do czasu wspomóc:)[/QUOTE]

[quote name='mmd']A ja pójdę na bazar grasować. To też wsparcie no nie? A jakie przyjemne...
Piesu, trzymaj się, żadnych świństw nie hodować proszę. Trzymamy kciukasy.[/QUOTE]

[quote name='Szarotka']Czekam na wiesci jak sie czuje piesek.[/QUOTE]

Dziękuję Cioteczki.
Leo vel Misio juz po zabiegu.
Na szczęście nie był to nowotwór ale gigantyczny tłuszczak + przepuklina.
Biochemia idealna.
Misio dojeżdza do celu. Mój Tz go wiezie. Ja musiałam zostać bo mój Samun dostał ataku padaczkowego:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Dziękuję Cioteczki.
Leo vel Misio juz po zabiegu.
Na szczęście nie był to nowotwór ale gigantyczny tłuszczak + przepuklina.
Biochemia idealna.
Misio dojeżdza do celu. Mój Tz go wiezie. Ja musiałam zostać bo mój Samun dostał ataku padaczkowego:([/QUOTE]

Tak myślałam,tylko nie zdążyłam napisać.Miałam sunię na krótkim tymczasie z tłuszczakiem jak moja pięść w tym samym miejscu co LEO. Będzie dobrze.
Jak finanse ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Dziękuję Cioteczki.
Leo vel Misio juz po zabiegu.
Na szczęście nie był to nowotwór ale gigantyczny tłuszczak + przepuklina.
Biochemia idealna.
Misio dojeżdza do celu. Mój Tz go wiezie. Ja musiałam zostać bo mój Samun dostał ataku padaczkowego:([/QUOTE]

Ciesze sie ze juz po wszystkim i na szczescie nie nowotwor. Misio to piekny piesek wiec domek powinien szybko znalezc.
Wspolczucia z powodu Samuna :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Tak myślałam,tylko nie zdążyłam napisać.Miałam sunię na krótkim tymczasie z tłuszczakiem jak moja pięść w tym samym miejscu co LEO. Będzie dobrze.
Jak finanse ?[/QUOTE]

Finansów brak. Mam nadzieję, że jakoś dam radę utrzymać go z bazarków.

Mam mega wyrzuty sumienia, że nie zawiozłam go sama. Nie sprawdziłm miejsca. Chociaż z tego co zdążyłam się zorientować to dobre miejsce. Jednak to kolejny boks:(.
Marzy mi się domowy tymczas. To starszy piesek. Może napiszę do Kikou.

Całą drogę do hoteliku płakał i szczekał w aucie.
Ja się chyba nie nadaję do wysyłania psiaków do hoteli.:(
Jak wszystko dobrze pójdzie to w niedzielę go odwiedzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Ciesze sie ze juz po wszystkim i na szczescie nie nowotwor. Misio to piekny piesek wiec domek powinien szybko znalezc.
Wspolczucia z powodu Samuna :([/QUOTE]

Dziękuję Ingrid.
Ja też mam nadzieję, że szybko znajdzie domek. Zasługuje na to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Musi być dobrze.
Cioteczki czy któras potrafi pisać fajne teksty?[/QUOTE]
Jestem na to zbyt konkretna, piszę krótko i oschle, to chyba nie ten klimat;)

edit: ale w kupowaniu na bazarku jestem dobra:diabloti: (jak wreszcie zadbam o swoje)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Jestem na to zbyt konkretna, piszę krótko i oschle, to chyba nie ten klimat;)

edit: ale w kupowaniu na bazarku jestem dobra:diabloti: (jak wreszcie zadbam o swoje)[/QUOTE]

ja niestety też nie umiem pisać fajnych tekstów..
Zauważyłam Cioteczko:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem wywołana do tablicy :) Majqa pisze fajne teksty .
Ketunia napisz prosze wiek psiaka , jak sie zachowuje , ile był w schronisku tak wiesz jakies info , to napisze do Majqi i wybłagam na niej jakis tekst tylko jakies informacje beda potrzebne.
Próbowałaś Leo na Oskarze jak z dziećmi , psiami sie dogaduje ??? Napisz jakies info o nim to pójdę na żebry .

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Dziewczyny, kochane jesteście.:)

Leo oceniony w schronisku na 12 lat ( ma jakieś 8-9). Do dzieci i psów w porządku. Sprawdziłam wczoraj. ładnie chodzi na smyczy. Jest grzeczny. W schronisku przebywał ok. roku.

Lecę z moim psem na badania.
Miłego dzionka Cioteczki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Dzieki Dziewczyny, kochane jesteście.:)

Leo oceniony w schronisku na 12 lat ( ma jakieś 8-9). Do dzieci i psów w porządku. Sprawdziłam wczoraj. ładnie chodzi na smyczy. Jest grzeczny. W schronisku przebywał ok. roku.

Lecę z moim psem na badania.
Miłego dzionka Cioteczki:)[/QUOTE]



Lec Ketunia . PW do Majqi wysłałam , czekam może pojawi się na watku .

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Marlenka:)

Z tego co się dowiedziałam Leo czuje się dobrze. Będzie na kwarantannie przez 2 tygodnie. Przez ten okres koszt hotelikowania 15 zł/doba, później 10 zł/doba.
Biegał sobie dzisiaj po ogrodzie. Dobrze się socjalizuje. Mam nadzieję, że uda mi się go odwiedzić w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...