Jump to content
Dogomania

Tuptuś w nowym domu


blacky.

Recommended Posts

[quote name='Avec Moi']
Pytam więc ponownie, w odniesieniu do postu Pauliny:
Dlaczego Tuptuś nie był diagnozowany/leczony w Gryfinie, choć gmina zapewniła, że nie opłaca wizyt tylko w lecznicy wymienionej przez Monikę?
Tak mi się coś widzi, że to Ty, Monika, działasz na jego szkodę... Skoro powinien mieć konkretną pomoc weta, postawioną diagnozę oraz leki, i jest taka możliwość w każdej lecznicy w Gryfinie na koszt gminy, to czemu tego nie załatwiłaś??

A wiec co Tuptuś dostaje w tych kojcach, prócz wody, karmy i spaceru kilka razy w tyg?[/QUOTE]
Tuptuś był zdiagnozowany w lecznicy u naszego weta (z którym gmina ma podpisaną umowę) bo on był najbliżej, najszybciej i przyjechał o 6 rano (bo pies trafił do nas jakoś o 22 wieczorem), transport znowu to gmina samochodu nie da. Dlaczego napisałam że tylko w tamtej klinice ? Bo już wtedy z samą kliniką były problemy, wtedy dostałam opierdziel od gminy, bo muszą teraz załatwić księgowość itp, itd. Ja działam na jego szkodę ? Kobieto, weź się obudz ! Gdyby nie ja to on już by był za TM. To że gmina funduje psom pobyt u nas to to co oni opłacają to są - szczepienia, karma i diagnoza, o lekach trzeba z nimi osobno rozmawiać, jak jedna sunia miała gronkowca to trzeba było z nimi załatwiać czy można jej kupić leki za 60-70 złotych, to jestem ciekawa czy zgodzą się na taki Traumel czy Discus Compositum za ponad 100 złotych. Tak jak już pisałam Tuptuś oprócz wymienionych przez Ciebie rzeczy dostaje leki przeciwbólowe i witaminy.

[quote name='Paja']Czy on wogóle w tym przytulisku cos dostaje oprucz wody,karmy i spaceru?[/QUOTE]
Odpowiedz wyżej /\
|
|


[quote name='Avec Moi']kombinuje, jakby tu Tuptusia nie dać... [/QUOTE]
Taki tekst to już mnie obraża. Słuchaj, gdyby nie ten wątek to Tuptusia nie było by już z nami, nie musiałam go zakładać i walczyć o jego życie i mówić żeby go nie usypiali bo ja znajde dla niego dom, to że tak schorowany pies znalazł dom graniczy z cudem ! Myślisz że chce to zaprzepaścić ?!

[quote name='Paja']Brakowało 70zł pisała Monika wiec Ty dajesz 40 Avec Moi daje 30zł - Ja chwilowo zakładam za Yy i Avec Moi razem 110zl czyli 110zł dostaniecie odemnie jak przywieziecie Tuptusia[/QUOTE]
Fergilka woli mieć pieniądze wcześniej na koncie, żeby nie musiała zakładać z góry na jazdę samochodem. No to i tak z tą kasą ktoś pomieszał.... Pani Iwona 80, Avec Moi 70, LAZY 50, ja 100 = 300. Ale wtedy wpłaty ktore ureguluje Pani Paulina mi się chyba nie zgadza, czy Avec Moi wpłaci 40 zł. i reszte dołoży Pani Paulina czy 30 ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poproszę nr konta.

- blacky- 100 zł
- Pani Iwona- 80 zł
- Avec Moi- 70 zł
- lazy- 50 zł

eeee

czyli jak mam wpłacić kasę czy nie? Jak nie potrzeba do dam ją od razu Paji jak będzie potrzeba np. na leczenie.

Tak, dokładnie. Mam koleżankę, która mieszka w Gajkowie, w tej samej miejscowości co Paja. Nie jest związana z dogo, ale sama ma 3 psy. Od biedy mogę do niej zadzwonić i poprosić bo wpadła do Paji.
Wolałabym nie, bo jak każdy ma inne plany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764'][quote name='Avec Moi']

O no proszę, tutaj nie chodzi o to kiedy on zostanie zawieziony ! Nie mamy kasy żeby go zawieźć jutro czy pojutrze bo [B]brakuje nam 70 złotych [/B]!!!!!!!! A jeśli LAZY zawiezie nas za tydzień to na paliwo do jej samochodu nam starczy.


Zaśmiecający[/QUOTE]


Ja juz nic nie rozumiem wczoraj pisałas post 318 str 32 ,ze brakuje wam 70zł .Wiec amensalizm powiedziała,ze da 40zł, a Ave Moi 30 zł i jest razem 70zł a teraz piszesz ,ze dalej nie ma na transport? Czy jest mozliwosc odebrania psa osobiscie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja'][quote name='blacky764']


Ja juz nic nie rozumiem wczoraj pisałas post 318 str 32 ,ze brakuje wam 70zł .Wiec amensalizm powiedziała,ze da 40zł, a Ave Moi 30 zł i jest razem 70zł a teraz piszesz ,ze dalej nie ma na transport? Czy jest mozliwosc odebrania psa osobiscie?[/QUOTE]

Czyli znowu problem? O co chodzi?
Pisała wczoraj blacky, że brakuje 70zł na transport w ten weekend.

Blacky daje 100zł z pieniędzy zbiórkowych na Bruna
Lazy 50zł pisała
Iwa 80zł

takie były wcześniejsze deklaracje

amensalizm napisała wczoraj, że da 40zł, ja powiedziałam, że zapłacę resztę wcześniej - czyli te brakujące 70zł, ale z 40zł od amensalizm brakuje tylko 30, bo razem jest 70zł...

Więc jak to możliwe, że dalej coś brakuje?? Blacky, pisałaś wczoraj wytłuszczonym drukiem, ze brakuje 70zł.
40zł amensalizm + 30zł ode mnie = 70zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764'][quote name='Avec Moi']O no proszę, tutaj nie chodzi o to kiedy on zostanie zawieziony ! Nie mamy kasy żeby go zawieźć jutro czy pojutrze bo [B]brakuje nam 70 złotych [/B]!!!!!!!! A jeśli LAZY zawiezie nas za tydzień to na paliwo do jej samochodu nam starczy.[/QUOTE]

Post #318

Po deklaracjach na transport od Ciebie, blacky, Lazy i Iwy pisałaś, że brakuje 70zł.

Amensalizm zaofiarowała wczoraj 40zł
Paulinie powiedziałam, że pokryje te brakujące pieniądze, odpisała mi, że 30zł brakuje

40+30=70

I dalej brakuje??
:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Też bym chciała wiedzieć czy jedziemy czy nie?[/B]

Kwestie organizacyjne widzę tak:
Jako, że blacky jest w tej chwili opiekunką Tuptusia i organizatorką wszelkich spraw wokół niego niech zorganizuje pieniądze na jutro na benzynę (nie wiem pożyczy od kogoś/mamy/gminy/itp) ponieważ nie mamy w tej chwili czasu na przelewy, a ja nie mam, aby założyć i zalać. Panie oferujące pieniądze na transport oddadzą jej zadeklarowane przez siebie kwoty przelewem na konto mamy/gminy/itp....
Niech blacky skoryguje do jutra umowę (o podane wyżej punkty, które umowa zawierać powinna) i czy w ogóle będzie ją miała na jutro (niedziela) skoro gmina pewnie zamknięta? I czy można jutro psa odebrać z tego PUK-u/SRUK-u i załatwić formalności skoro jest niedziela?

W związku z tym, że do Wrocławia jest kawał drogi wolałabym jechać z drugim kierowcą, mój TZ pojechałby ze mną, tylko wtedy nie zabiorę już: blacky, siostry blacky i Tuptusia (bo fizycznie się nie zmieścimy w 4 i pies). Czy blacky możesz jechać sama, mama Cię puści bez siostry? jeżeli nie to mogę jechać tylko ja, mój TZ i Tuptuś? (w tej napiętej i nerwowej atmosferze byłoby to najlepsze/najbezpieczniejsze wyjście)

Czekam na odpowiedź, tak jak pisałam, mogę jutro rana podjechać do Gryfina zabrać psa, kase na benzynę, umowę do podpisania i jechac do Wrocławia/Gajkowa tylko musze wiedzieć wcześniej czy na podróż się szykować czy na pierdzenie pachą....

Więc niech ktoś wreszcie sfinalizuje sprawy wokół Tuptusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja'][quote name='blacky764']


Ja juz nic nie rozumiem wczoraj pisałas post 318 str 32 ,ze brakuje wam 70zł .Wiec amensalizm powiedziała,ze da 40zł, a Ave Moi 30 zł i jest razem 70zł a teraz piszesz ,ze dalej nie ma na transport? Czy jest mozliwosc odebrania psa osobiscie?[/QUOTE]
Aha jeśli tak to wszystko jest ok, bo się trochę pomieszało. Oczywiście można odebrać go osobiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka'][B]Też bym chciała wiedzieć czy jedziemy czy nie?[/B]

Kwestie organizacyjne widzę tak:
Jako, że blacky jest w tej chwili opiekunką Tuptusia i organizatorką wszelkich spraw wokół niego niech zorganizuje pieniądze na jutro na benzynę (nie wiem pożyczy od kogoś/mamy/gminy/itp) ponieważ nie mamy w tej chwili czasu na przelewy, a ja nie mam, aby założyć i zalać. Panie oferujące pieniądze na transport oddadzą jej zadeklarowane przez siebie kwoty przelewem na konto mamy/gminy/itp....
Niech blacky skoryguje do jutra umowę (o podane wyżej punkty, które umowa zawierać powinna) i czy w ogóle będzie ją miała na jutro (niedziela) skoro gmina pewnie zamknięta? I czy można jutro psa odebrać z tego PUK-u/SRUK-u i załatwić formalności skoro jest niedziela?

W związku z tym, że do Wrocławia jest kawał drogi wolałabym jechać z drugim kierowcą, mój TZ pojechałby ze mną, tylko wtedy nie zabiorę już: blacky, siostry blacky i Tuptusia (bo fizycznie się nie zmieścimy w 4 i pies). Czy blacky możesz jechać sama, mama Cię puści bez siostry? jeżeli nie to mogę jechać tylko ja, mój TZ i Tuptuś? (w tej napiętej i nerwowej atmosferze byłoby to najlepsze/najbezpieczniejsze wyjście)

Czekam na odpowiedź, tak jak pisałam, mogę jutro rana podjechać do Gryfina zabrać psa, kase na benzynę, umowę do podpisania i jechac do Wrocławia/Gajkowa tylko musze wiedzieć wcześniej czy na podróż się szykować czy na pierdzenie pachą....

Więc niech ktoś wreszcie sfinalizuje sprawy wokół Tuptusia.[/QUOTE]
Fergilko pieniądze to ja już nie wiem teraz padło pytanie czy można odebrać go osobiście. Jako że pytanie jest jednoznaczne chyba odwołujemy transport (?)

Link to comment
Share on other sites

O co tu ku#$%^& chodzi?

1. Możesz jutro odebrać go z tego pseudo przytuliska???
2. Bedziesz mieć normalną/porządną umowę?
3. Możesz jechać sama bez siostry czy pojadę ja, mój TZ i Tuptuś?
4. Czy zorganizujesz kase żeby dać mi do ręki ?(możesz podjechać ze mna na CPN żeby zobaczyć, że zalewam auto i że nie wydam na waciki)

PROSTE KU#$%*& PYTANIA!
[U][B]
JAK TO DO JUTRA OGARNIESZ TO JA MOGĘ JECHAĆ[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764']Fergilko pieniądze to ja już nie wiem teraz padło pytanie czy można odebrać go osobiście. Jako że pytanie jest jednoznaczne chyba odwołujemy transport (?)[/QUOTE]


Chyba mnie coś trafi na miejscu... Ty chyba tylko na to czekałaś, prawda?? Aż którejś z nas puszczą nerwy, i sam ktoś po niego zorganizuje transport... Paulina tylko zapytała, czy jest taka możliwość, transportu nie ma z tego co mi wiadomo, ale Ty już jesteś gotowa odwołać ten z fergilką! Bardzo Ci to na rączkę, prawda?? Spodziewałam się tego od wczoraj, a po innych watkach, na których mowa o Tobie, nic już mnie nie zaskoczy... Dla Ciebie to pytanie jest jednoznaczne... śmiechu warte. Dla mnie jednoznaczne jest jedno - jesteś podejrzaną osóbką, i ktoś powinien się Tobą zająć.

Powtórzę za fergilką - O co tu ku#$%^& chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Blacky ty sie nie wykrecaj teraz miałas zorganizowac transport. To ,ze zapytałam swiadczy tylko o tym,ze zwatpiłam,ze ktos go w koncu przywiezie. U mnie jest postawione wiecej jak pół rodziny na nogi i szukaja mu transportu.Jesli cos sie znajdzie nie omieszkam Cie powiadomic ale puki co nic nie ma !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fergilka']O co tu ku#$%^& chodzi?

1. Możesz jutro odebrać go z tego pseudo przytuliska??? [/QUOTE]
Tak mogę go z tamtąd zabrać, ale pytanie co dalej będzie ?
[quote name='fergilka']
2. Bedziesz mieć normalną/porządną umowę?[/QUOTE]
Niestety nie mogę zmienić umowy adopcyjnej, bo to sprawa Gminy a nie moja.
[quote name='fergilka']
3. Możesz jechać sama bez siostry czy pojadę ja, mój TZ i Tuptuś?[/QUOTE]
Nie mogę jechać bez siostry bo mnie mama nie puści (chyba zrozumiałe), mąż mojej siostry jest w szpitalu także chyba wyjdzie na to że ja wszystko załatwie a Ty, T. i Tuptuś pojedziecie sami.
[quote name='fergilka']
4. Czy zorganizujesz kase żeby dać mi do ręki ?(możesz podjechać ze mna na CPN żeby zobaczyć, że zalewam auto i że nie wydam na waciki)[/QUOTE]
Ktoś powiedział żeby przelać Ci na konto, Pani Paulina powiedziała że da nam jak przyjedziemy (bez sensu...) ja mogę Ci nawet a minute przelać na konto, tylko podaj mi numer i dane do przelewu. Co do rachunku to ja go tylko muszę mieć aby darczyńczy wiedzieli na co poszła kasa, bo ta kasa jest jeszcze z mojego Bruna.

[quote name='fergilka']
PROSTE KU#$%*& PYTANIA!
[U][B]
JAK TO DO JUTRA OGARNIESZ TO JA MOGĘ JECHAĆ[/B][/U][/QUOTE]
Tak, zobaczymy bo ja cholera to już nic nie wiem ! Jedni proszą o numer konta, inni mówią że dadzą kase do ręki po zawiezieniu go - zwariować można !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Blacky ty sie nie wykrecaj teraz miałas zorganizowac transport. To ,ze zapytałam swiadczy tylko o tym,ze zwatpiłam,ze ktos go w koncu przywiezie. U mnie jest postawione wiecej jak pół rodziny na nogi i szukaja mu transportu.Jesli cos sie znajdzie nie omieszkam Cie powiadomic ale puki co nic nie ma !![/QUOTE]
Jeśli do jutra Fergilka będzie mieć kase na swoim koncie to go zawiezie, tylko o to chodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764']A ku%*#$ po cholere ten znak zapytania, domyśliłaś się ?! Chciałabym jeszcze aby wypowiedziała się Pani Paulina bo nie wiem o co chodziło z tym transportem.[/QUOTE]

Nabierz pokory, dziecko, bo źle kiedyś się przejedziesz... ja nie jestem Twoją koleżanką, ani wiekiem, ani doświadczeniem nie jesteś mi równa i nie drażnij mnie, bo się bliżej przyjrzę Twoim poczynaniom, zdaje się że i inne osoby już to robią...

Link to comment
Share on other sites

Iza ode mnie pieniadze mozesz dostac do reki nawet dziś na ten transport. Jeśli trzeba to za wpłaty od pozostałych osób tez założe i jedynie 100 zł. od blacky dostałabys jutro osobno. Reszta swoje deklaracje wpłaciłaby na moje konto przelewem.

Link to comment
Share on other sites

Wiec jedno pytanie mam do Fergilki ze wzgledu,ze zabardzo nie jestem forowym trolem co to znaczy TZ ?

do blacky - ja moge dac pieniadze tylko do reki,ze wzgledu iz mam karte ale nie mam aktywowanego tolkena czy jak to sie tam zwie i nie moge przelewac przez kompa.A najwczesniej moge go aktywowac w poniedziałek zjawaiajac sie w swoim banku.

Wiec ,zeby bylo jasne u mnie czekaja pieniadze od Avec Moi 30 zł i 80zł od Yy co razem daje 110zł Jak zorganizujesz reszte to juz Twoja sprawa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']TZ to znaczy towarzysz życia, czyli chłopak, narzeczony albo mąż ;)

Paulino (moja imienniczko ;)) jeśli trzeba będzie Fergilce dać pieniądze do ręki to będziesz w stanie wysłać mi te 110 złotych na konto?[/QUOTE]

Tak jesli założysz to oddam Ci te 110zł na konto po niedzieli chyba ,ze masz stycznosc z fergilka to najwyżej jej dam a ona Tobie przekaze...

Link to comment
Share on other sites

Jestem baaardzo rozgarnieta dzisiaj widać ;) Chyba, ze Iza będzie tez tankować w drodze powrotnej to wtedy te 110 akurat by sie jej przydało na paliwo.
Prosze o wiadomosc smsem jakby mnie tu nie bylo, ze mam dostarczyc pieniadze Izie. No chyba, ze Ty blacky masz dla niej całą kwotę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...