Jump to content
Dogomania

Tuptuś w nowym domu


blacky.

Recommended Posts

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem że któraś z Was złożyła pozew do biura podatkowego na mnie - nie bójcie się mam rachunki i w środę idę się rozliczyć jak Wam tak bardzo zależy. Mam rachunek Tuptusia jedynie z witaminek które kupiłam za pieniądze psów i również nie pokaże tutaj rachunku, jedynie rozliczę się w pierwszym poście. Nie będę pokazywać rachunków za tą jazde którą zrobiła mi któraś z Was, baba jest jakaś nienormalna i przesyła mi esy z groźbami - sądzę że sprawa skończy się w sądzie ale nie z tego że ja nie mam rachunków. Ma przyjść do mnie pismo z jakiejś fundacji, czekam na nie niezmiernie i dziękuję owej kobiecie która mnie pozwała (o nazwisko się dowiem). Byłam u Tuptusia w piątek jak przyszłam w niedziele nie miał już na sobie sweterka tylko jak się później dowiedziałam leżał w szafie. Leczeniem zajmuje się Gmina a nie ja także ja nie odpowiadałam za leczenie Tuptusia, to że pojechałam z nim na prześwietlenie można powiedzieć że to z dobrej woli. Proszę o nie zmienianie wątka na nikogo innego ponieważ dopóki jestem będę go prowadzić mimo tego co tutaj o sobie czytam i jakie telefony później odbieram. Zaraz zmienie tytuł i poproszę moda o zmienienie kategori na "Już w nowym domu".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764']Ma przyjść do mnie pismo z jakiejś fundacji, czekam na nie niezmiernie[/QUOTE]
Nie sądzę, aby jakakolwiek fundacja wysyłała pismo do Ciebie, bo i po co. Zejdź na ziemię.
Wszelkie pisma będą kierowane do gminy Gryfino oraz do PUKu i powiatowego lekarza weterynarii.

Link to comment
Share on other sites

Co wet mówi.

KONIECZNIE musi pić. Pies moze tydzień nie jeść, ale nie nie pić :(


Miałam kiedyś na DT kota, który bał się ciemności, wiem co to wstawanie w nocy do zwierza, który budzi sie w nocy, ale spokojnie. Mała stablilizacja nadejdze.



PODZIWIAM WIOZĄCĄ!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blacky764']Wiem że któraś z Was złożyła pozew do biura podatkowego na mnie - nie bójcie się mam rachunki i w środę idę się rozliczyć jak Wam tak bardzo zależy. Mam rachunek Tuptusia jedynie z witaminek które kupiłam za pieniądze psów i również [B]nie pokaże tutaj rachunku[/B], jedynie rozliczę się w pierwszym poście. Nie będę pokazywać rachunków za tą jazde którą zrobiła mi któraś z Was, baba jest jakaś nienormalna i przesyła mi esy z groźbami - sądzę że sprawa skończy się w sądzie ale nie z tego że ja nie mam rachunków. Ma przyjść do mnie pismo z jakiejś fundacji, czekam na nie niezmiernie i dziękuję owej kobiecie która mnie pozwała (o nazwisko się dowiem). Byłam u Tuptusia w piątek jak przyszłam w niedziele nie miał już na sobie sweterka tylko jak się później dowiedziałam leżał w szafie. [B]Leczeniem zajmuje się Gmina a nie ja także ja nie odpowiadałam za leczenie Tuptusia[/B], to że pojechałam z nim na prześwietlenie można powiedzieć że to z dobrej woli. Proszę o nie zmienianie wątka na nikogo innego ponieważ dopóki jestem będę go prowadzić mimo tego co tutaj o sobie czytam i jakie telefony później odbieram. Zaraz zmienie tytuł i poproszę moda o zmienienie kategori na "Już w nowym domu".[/QUOTE]

Wiecie co, miałam się tym wszystkim nie denerwować, ale jak czytam taki bezczelny tekst smarkuli, to mnie aż trzęsie.
Co to znaczy, rachunki mam, ale go nie pokażę?? (Pogrubiam tekst w cytacie)
Monika, jesteś śmieszna z tymi groźbami w sądzie, ale wiadomo - najlepszą obroną jest atak.
Nagle Ty - która sama pisałaś, że jesteś najważniejsza, że to Ty decydujesz, że sama wszystko załatwiasz, że masz ostatnie słowo - nagle Ty nie odpowiadasz za leczenie Tuptusia, tylko Gmina? (Pogrubienie)
Nie rzucaj się jak pchła na grzebiecie, bo się Tobą urząd zainteresował, tylko przemyśl swoje postępowanie, bo dziwię się, że wcześniej nikt tego nie zrobił.
A ja chyba jeszcze raz zadzwonię do Gminy, jak to jest z tym wszystkim, bo się dziecko w zeznaniach motasz i za każdym razem piszesz co innego.

Rozliczysz się łaskawie, bo nam zależy? Dziewczyno, Ty masz się rozliczyć, bo to Twój obowiązek, skoro wydajesz nie swoje pieniądze! Mam na myśli resztę ze zbiórki na Bruna.

A propos pieniędzy, pamiętam, jak deklarowałaś na początku wysyłać 20zł miesięcznie na Tuptusia, a obecnie owa deklaracja z wątku #1 zniknęła bez słowa wyjaśnienia, znalazłam natomiast taki Twój post na stronie 15:

[quote name='blacky764']Ja zadeklarowałam się co miesiąc 20 złotych, w kwietniu kasy nie wpłacę - ale dołożę 100 zł. do transportu i zakupię te witaminki za 70 zł. Za deklaracje opłacimy transport i kupimy Tuptusiowi karmę... Ma szansę na normalne życie i śmierć u boku człowieka, to jedyna szansa... Prosimy o pomoc ! :([/QUOTE]

Może łaskawie wytłumaczysz, czy zamierzasz od maja tak jak trąbiłaś wcześniej, te pieniądze wysyłać na Tupta, a jeśli nie, dlaczego cichaczem usunęłaś te informacje, chyba wypadało by się usprawiedliwić. Poza tym, w cytacie wyżej piszesz, że w kwietniu nie wyślesz tych 20zł, bo dajesz na transport i witaminy, ale to nie były Twoje pieniądze, które na to poszły, tylko reszta ze zbiórki na Bruna.

Więc czemu nas wszystkich w błąd wprowadzasz i wciskasz kłamstwa? Oto dlaczego się Tobą US zainteresował - i bardzo dobrze! Jesteś mocno podejrzana i niech nareszcie ktoś z Tobą zrobi porządek dziewczyno, bo swoją postawą odstraszasz ludzi od pomocy zwierzakom, którym podobno chcesz pomóc. Zwracasz się do obcych o pomoc, ci pomagają, a Ty nie raczysz się rozliczyć publicznie, bo Ci się pytania nasze nie podobały?
Nie osłabiaj mnie swoją bezmyślnością/bezczelnością.

Link to comment
Share on other sites

Proszę, niech ktoś napisze do moda o przywrócenie postów w wątku gryfińskim i trzeba koniecznie zrobić zrzuty ekranów. Ja bym zrobiła, ale mam doczynienia z laptopem o dziwo nie posiadającym funkcji prtscr. Wydruki postów dołączymy do pism.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...