Jump to content
Dogomania

Kraków - piękny kaukaz -proszę o przeniesienie do działu szczęśliwców:))


Patia

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do tej pory były trzy telefony , w tym jeden - domek jak marzenie. Pan stracił kaukaza w zimie. Dom z ogrodem , pies mieszkał w domu , pan zna się na kaukazach , jego opowieść o tym jak powinno się te psy wychowywać upewniła mnie , że to domek idealny dla Simby.
Zaprosiłam pana do hoteliku z całą rodziną , żeby wszyscy poznali naszego miśka.
Kciuki potrzebne cały czas

[B][COLOR=red]Wielkie podziękowania dla AgiG i Pani Hani Rupczewskiej za ogłoszenie w gazecie.:loveu: :loveu: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

PATIA WREszcie jakaś dobra wiadomość!!! kciuki trzymam i trzymam cały cały czas , tego psa tak bardzo bardzo uwielbiam to jest miodek nie pies !!!:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ci Państwo , o których wcześniej pisałam , ze taki fajny domek byli dziś w hotelu. Oczywiście Simba podbił ich serca. W sobotę Simbuś jedzie do domu !! Warto było czekać , nasz misiowaty będzie psem domowym.
Nowy pan Simby jest rzeźbiarzem.Jego rzeźby znajdują się między innymi w kościołach św. Marka, św Jadwigi, św. Szczepana w Krakowie.
Jeszcze nie całkiem sie cieszę , zaczekam do soboty.
Dziękuję wszystkim za pomoc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Patia trzymac trzeba ale powiem Ci, że jestem dobrej myśli. ja poszłam na godzinny spacer po lesie ze Stayem, a kiedy wróciłam ci państwo nadal byli i na pozegnanie poszli do Simunia i wrzucili przez karate paróweczkę!!!:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to kochanemu swemu tacie przekaż. jezuuu jaką Ty masz super rodzinkę: Arturek, Kamilka i jeszcze Tato taki fajny nie mówiąc o stadku!!!:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Simba ma teraz na imię Rodzyn , jest strasznym niejadkiem , trzeba go karmić z ręki . Uczy się chodzić na smyczy. Śpi w domku , bardzo lubi ludzkie towarzystwo, uwielbia jeździć samochodem , gdy państwo czasami nie mogą go przywołać otwieraja drzwi samochodu i Rodzyn zjawia sie błyskawicznie . Próbował przeganiać kotkę rezydentkę ale ta pokazała mu gdzie raki zimują i teraz już stosunki pies- kot są poprawne.
Państwo jeszcze czekają z kąpielą , nie chcą stresować Rodzynka. Wydaje mi się , że są zadwoleni , pan rozmawiał ze mną a pani , słyszałam, co chwilę wołała : powiedz jeszcze , że Rodzyn ma duszę spaniela, powiedz , że szybko się uczy , powiedz , ze woli makaron niż ryż.Zostałam zaproszona w odwiedziny. Jestem zadowolona z tej adopcji bardzo:loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...