Jump to content
Dogomania

Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(


pati_zabrze

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o matko ale mnie zjadło, pracuję na razie na nocki i mało co przesiaduję przed kompem, na dogo wchodzę tylko sprawdzić pw i ew jakieś banerki bo na razie nie mam czasu na nic więcej
coś mnie tknęło i weszłąm na swoje zabrzańskie wątki i nie mogłam oczom uwierzyć czytając tytuł :(

normalnie z nóg mnie ścięło

Link to comment
Share on other sites

weszlam dzis na watek i zaniemowilam...
dziekuje opiekunkom Kamelka w Przebieczanach i na dogo za to, ze dzieki nim, tak jak jego przyjaciel Faks, spedzil ostatnie miesiace zycia "z trawa pod lapkami" i ze "zmarl pod sosenka, a nie na kafelkach"

z przykroscia musze Wam powiedziec, ze nie moge przepisac deklaracji stalej na Kaje, poniewaz jestem juz zobowiazana gdzie indziej, a na wiecej moje obecne finanse mi nie pozwalaja, zycze Wam jednak, zeby i z Kaja sie udalo i bede kibicowac Kaji i Krukowi

zegnajac Kamelka, ktory poszedl do Faksia pragne jeszcze powiedziec, ze byl to mily i sympatyczny, bezkonfliktowy watek, na ktory wchodzilam z przyjemnoscia, chociaz nie zawsze wpisywalam sie przy okazji odwiedzin, i bedzie mi bardzo milo znowu sie z Wami spotkac na innych watkach

Kamelku, Faksiu, do zobaczenia Tam

Link to comment
Share on other sites

Zalozylam Kamelkowi i Faksiowi wirtualny grobek na cmentarzyku zwierzat na nk, kto ma profil moze tam wejsc i sie wpisac pod ich zdjeciem

[url]http://nk.pl/#profile/18449402/gallery[/url]

ciezko mi jakos

spadek po Kamelku rzeczywiscie mozna przekazac na Kaje, moze tez na Kruka, oni chyba sa z jednego schronu? to taki piekny zwyczaj, ze po znalezieniu ds albo odejsciu jednego psiaka jego wezelek z pieniazkami przechodzi na inne biedy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Proponuję 200zł przekazać Krukowi na intensywną reklamę (między innymi ogłoszenie w "Moim psie"), a resztę zostawić Kajusi. Co wy na to?[/QUOTE]
ja, tak jak Goldenek, rowniez zostawiam decyzje Wam, dziewczyny, Wy najlepiej wiecie, czego ktore psiaki potrzebuja

Kruk bardzo ladny, w moim typie
Pati, minka psiny w Twoim awatarze jest powalajaca, uwielbiam to zdjecie

pozdrawiam wszystkie cioteczki z tego sympatycznego watku, ktory byl nam przez kilka miesiecy osloda i odtrutka po roznych kleskach gdzie indziej - wchodzilo sie tu po potwierdzenie, ze dwaj przyjaciele w starszym wieku moga na starosc pozyc po psiemu, ze to sie udaje, ze innym tez sie uda
dziekuje Wam za wszystko, dziewczyny i do uslyszenia

Link to comment
Share on other sites

"Śpij piesku, śpij...
już odpocząć trzeba
Może będziesz miał
swój kawałek nieba
Może będzie tam
piękniej niż tu teraz
Może spotkasz tych, których tu już nie ma...
Śnij, piesku śnij...
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij
a czas łzy osuszy"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...